• Navijač Dinama
    7.6k
    stare zasluge je govorio i Dalić da mu takvi neće igrat.... kad ono protiv Slovačke kući, Rakitic prije Vlasica,tovar mnogo bolji od Rakitića(Ivan ispao iz prve postave Barce, u tadašnjpj formi ne bi mogao kod nas u prvoj zaograt ) Rebic prije Brekala(u tome trenutku Brekalo bio vjerujem puno bolji) Perišić nije takoder bio u formi , A Orša u tome trenutkou bio ako ne u Top3 onda u Top 5 igrača Dinama, najbolji strijelac za Dinamo u LP i sasvim respektabilno lijevo krilo/lijevi napadač ovisi... ali eto
    Ako gledam nekog igrača iz HNl da treba biti a ne neko iz Europe zasto onda bas kao sto kolega Kwedi kaže, Škorić može prije Šunjića, a Orša ne može prije Perišića ili Brekalo prije Rebića ????
  • Neki tip
    19.6k
    : pokojni JojaNavijač Dinama

    Joja mi je bio kvartovski frend, za glavu ili dvije viši od svih nas (od mene generaciju stariji). Baš dobričina, ali ne i naivac, znao se baš dobro zafrkavati. Zajedno smo šarali nadimke po jednoj zgradi u kvartu.. eno i sad se vide. Godinama se nismo čuli, a kad sam ga zamolio da mi pomogne naći smještaj u Poznanu (gdje je igrao prije AIK-a) zbog gostovanja repke na EP, riješio je sve u par dana. Super lik, baš žalosno što ga više nema. :(

    Počivao u miru.
  • Neki tip
    19.6k
    što se Dalića i repke tiče, mogu ti odgovoriti isto što i Kwediju.. najbolja momčad nije zbroj najboljih pojedinaca, ni u jednoj djelatnosti pa ni u nogometu.

    Nije to FM, ne gledaš samo staminu, strength i skills, to naprosto ne funkcionira u stvarnosti..

    Spomenuo si na onim dvojbama utrke pasa.. Jesi gledao kad kako pse u zapregu poslaguju oni kojima je to sport broj 1 - ljudi na Aljasci? Nije to 6 ili koliko već najbržih ili najjačih pasa.. gledaju se i osobnosti i kako koji pas reagira na svoje mjesto u zaprezi i kako se slaže s ostalima.

    Vodim tim od 10 ljudi. Ni pod razno ne bih zamijenio nekoga tko radi solidno nekime tko radi izvrsno, ako mi ovaj solidni donosi dobro raspoloženje u tim, korektno odradi posao, ne gunđa ako se mora dodatno potegnuti, izlazi drugima u susret kad je ljeto i svi bi na GO u isto vrijeme.

    Ponavljam, ljudi nisu strojevi, a uspješni timovi nisu zbroj najboljih pojedinaca.
  • Kwedi
    3.8k
    Al taj pes u zaprezi je u najmanju ruku dvadeset i drugi član ili dobiva predpoziv. Znači kao faktor je nebitan. Ako žele vic mahera, nek zovu Edu Vujića. Ako žele motivatora, nek zovu Darka Janeša.

    Ovdje imamo primjer igrača zbog kojeg je cijeli forum (i ja) prije deset mjeseci bio kao babe narikače zbog njegove prodaje i posebno zbog specifične pozicije, igra drugu englesku, al igra dok s druge strane poziv dobiva lik koji u današnjem Dinamu ne bi bio na klupi.
  • Majki2111
    2.7k
    Vodim tim od 10 ljudi. Ni pod razno ne bih zamijenio nekoga tko radi solidno nekime tko radi izvrsno, ako mi ovaj solidni donosi dobro raspoloženje u tim, korektno odradi posao, ne gunđa ako se mora dodatno potegnuti, izlazi drugima u susret kad je ljeto i svi bi na GO u isto vrijeme.Neki tip sa Zapada

    Kakav posao?
  • Neki tip
    19.6k
    na forumu smo ipak više manje anonimni, nije bitno da ekspliciram koji i kakav posao :)
  • Majki2111
    2.7k
    A dobro. Ma ja još znam da ljusi nisu roboti, svi grješimo. Ali ovisi o šefu kako će reagireati na pogreške. Evo priznam, ja kao studoš se bojim tih pogrešaka i otkaza radi istih. Dobar si ti šef. :smile:

    Npr. u studentskom ugovoru nigdje nije definiran broj dozvoljenih pogrešaka. Piše jedino na razini države da se treba raditi savjesno i pošteno. Prvi članak zakona oobaveznim odnosima.

    Zamisli da imaš nekog impulzivnog šefa koji plane na prvu grešku i kaže otkaz....
  • Papastrumf
    10.2k
    Vodim tim od 10 ljudi. Ni pod razno ne bih zamijenio nekoga tko radi solidno nekime tko radi izvrsno, ako mi ovaj solidni donosi dobro raspoloženje u tim, korektno odradi posao, ne gunđa ako se mora dodatno potegnuti, izlazi drugima u susret kad je ljeto i svi bi na GO u isto vrijeme.Neki tip sa Zapada

    Da, samo zato sto vec imas nekoga u timu tko odradjuje taj posao vrhunski ;)
  • Neki tip
    19.6k
    , samo zato sto vec imas nekoga u timu tko odradjuje taj posao vrhunski ;)
    5m
    Papastrumf

    Heh, pa naravno, ne možeš imati vrhunski tim bez vrhunskih pojedinaca, ali poanta je u tome da nisu i ne trebaju svi biti takvi, a da bi tim bio top.
  • Neki tip
    19.6k
    Ako žele vic mahera, nek zovu Edu Vujića. Ako žele motivatora, nek zovu Darka Janeša.Kwedi

    Podsjeća me ovo na moj davni razgovor s bratićem, nogometašem. Za poziciju se borio tada s jednim mlađim igračem, sad vrlo, vrlo poznatim. Govorio sam mu da mora više trčati, sudjelovati, nuditi se, da ne može sve driblingom rješavati. Velim, pa vidiš kako mali trči, kako je brz.. odgovorio je "ako to trebaju, nek uzmu Bolta".

    Taj mali je danas u top klubu, svi ga znate, mog bratića vjerojatno ipak oni predaniji..
  • Eduardo
    17.8k
    Danas se u turskim medijima pojavila informacija o tome kako su poznati i prvi detalji ugovora koji bi Bjelica trebao potpisati u istanbulskom velikanu. Naime, turski TRT objavio je kako je Bjelici ponuđen ugovor koji bi potpisao po modelu 1+3.

    To znači da bi Bjelica prvo dobio jednogodišnji ugovor, a onda, ovisno o ostvarenom rezultatu i rezultatu predsjedničkih izbora u Fenerbahčeu, produljiti ugovor za još tri godine. Ako prihvati ponudu, a Turci pišu kako očekuju da će to učiniti do kraja tjedna, Fenerbahče će onda krenuti na sljedeći korak u svom preslagivanju hijerarhije.

    Novo ime trebalo bi doći i na funkciju sportskog direktora, a riječ je o Emreu Belozoglou, nogometašu Fenerbahčea koji će se na kraju sezone umiroviti upravo zato da bi postao sportski direktor.
    — Germanijak
  • Infinity
    15.3k
    Mene stvarno muci sto ode u Fener. To je klub od kojeg sam zelio da budemo bolji, da se tucemo s njima. Gledam ih nekako kao europsku konkurenciju. Jos vise me muci to sto smo ih dobili, pa i pretekli s koeficijentom i onda oni uzmu nesto najbolje od nas. Lakse bih prihvatio da je otisao u RBS koji nam je svakako odmakao zadnje 2-3 sezone, mi njima vise nismo konkurencija, mada ih gledam kao europske rivale s kojima imamo puno iskustva.
  • Eduardo
    17.8k
    Slažem se sa svime osim da su nam ga oni uzeli. Mi smo ga se 'riješili', 'odbacili', 'poklonili', nažalost.

    Pitanje je kako će se to na kraju završiti. Fener je valjda u ozbiljnim financijskim problemima.
  • Infinity
    15.3k
    Ma dobro, ne mislim direktno oteli, uzeli, nego eto, zato sto je nakon nas otisao njima. Ne zamjerim Bjelici nista, ni Feneru, nego sam kao navijac Dinama razocaran razvojem situacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.