• Infinity
    15.3k
    jer su 2 ekipe odigrale prijateljsku utakmicu nekoliko mjeseci kasnije nakon što su obe ekipe osvojile eurokopoveGuinness

    Utakmica je odigrana u drugom mjesecu 1967.
    Celtic je uzeo trofej u petom mjesecu 1967.
    Dinamo je uzeo trofej u devetom mjesecu 1967.

    Zbog toga mi je to malo 'cudno'
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Na današnji dan prije 7 godina nas je napustio Ivan Turina ,naš bivši golman, nikad zaboravljevn, PUMB :pray:
  • Mr Blue
    3.4k
    Ne vjerujem da netko to uzima za ozbiljno, tu priču o 'neslužbenom superkupu'.. Ali da su naši igrači koji su osvojili KVG pobijedili njihove igrače koji su uzeli KP.. To stoji. :)
  • deda
    28.7k
    Puno je mitova, puno. Neke me strah i razbijati.
  • Eduardo
    17.8k
    potencijalno jedan jako zanimljiv novi topic za pokrenuti. MythBusters :ok: vjerujem da bi bilo interesantnih rasprava.
  • Kwedi
    3.8k
    Šunjić na korak do dogovora sa BiH savezom i nastupom za A vrstu jer ga onaj plačipičkasti klaun ne zove.
  • Papastrumf
    10.2k
    A trebao bi ga zvati jer?
  • deda
    28.7k
    Eto ti vraga. Povučeš po meni glup potez u karijeri i sad halabuka. Ako vjeruješ u sebe strpi se malo. Doći će tvojih 5 minuta. Brdo igrača je pred mirovinom. Otvorit će se prostor.
  • Infinity
    15.3k
    Polako, daje Kakanj jednog reprezentativca Svedskoj, jednog Hrvatskoj, mora jedan ostati i u BiH :rofl: . Mislim da neki kakanjac nije zaigrao za BiH jos od Hasagica. Jako cudno podneblje, grad koji je dao mnoge nogometne talente, a klupski bez nekih uspjeha (do pojave Mladosti iz predgradja).
  • Kwedi
    3.8k
    A trebao bi ga zvati jer?Papastrumf

    Kad se zovu Škorići Bradarići i slični, ovaj isto zaslužuje poziv
  • Neki tip
    19.6k
    ok mi je tvoja kritičnost prema više manje svemu, sumnjičavost i smisao za humor je znak pametnih ljudi (a ti imaš oboje), ali pretjeruješ brate...

    Kakav crni Šunjić u kontekstu repke sad i odmah? Došlo bi njegovo vrijeme brzo, ali prozivat Dalića jer ga dosad nije zvao?? I to u veznom redu..
    Daj malo realnije to sagledaj..
  • Kwedi
    3.8k
    Ako je Bradarić dobivao poziv, po čemu ovaj nema tu kvalitetu? Ista pozicija.
  • Neki tip
    19.6k
    mrzim "stare zasluge" i 98. u mojoj repki ne bi bilo pola igrača koji su osvojili broncu (između ostalog i zato Ćirinu ulogu cijenim malo više od većine.. uz kontrolu brojnih ega).

    Međutim, u međuvremenu sam naučio ponešto i o vodstvu i o dinamici grupe i o taštinama, različitim osobnostima i unutartimskim povezanostima. Nije to matematika.. i ne možeš voditi tim kao da imaš strojeve.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    :wink: pokojni Joja
    Attachment
    FB_IMG_1588535284165 (80K)
  • Kwedi
    3.8k
    Kad smo kod starih zasluga(a i bivših igrača), taj isti Bradarić je u Rusiju pozvan zbog deala Dalića i njegov menadžera, a direktno je sprcan Marko Rog za poziv u Rusiju.

    Al eto, neka nam Mile Škorić reprezentativac, još jedan projekt...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.