• reziser
    6.4k


    znam tvoj stil pisanja, ko i ti moj :wink:
  • 000
    941
    Opet šora nakon tekme.
  • reziser
    6.4k


    čemu?! jedino da su otrkili onog tko je bacio baklju na teren....
  • reziser
    6.4k
    bk5b si bio na tekmi?
  • purger39
    10

    došli plaćenici na tekmu i zato fight...
  • reziser
    6.4k
    placenici putovali skupa s grupom?
    tek se skuzili nakon tekme?

    mislim dobro je da nije bilo na tribini fajta
  • purger39
    10

    sigurno nisu putovali skupa, a mislim da su ovi jazavci bili na zapadnoj tribini dok su dečki bili na jugu gore..
    a imaš video na nekoliko portala, grupa je ko i obično dress code crno a ovi su u svim ostalim bojama..
    ja sam odrastao sa tim jazavcima na tribini, odradio sam podosta gostovanja sa njima i oni su bili glavni razlog kaj sam se maknuo sa Sjevera i prešao na Istok.. pa ti ljudi nemaju ni grama ljubavi prema Dinamu, njima je u glavi samo pizdarija, izbacivanje svojih frustracija u tučnjavi sa drugim skupinama, veličanje Hitlera i sličnih pacijenata, a prodali su se za otplatu kredita, nove stanove i onda prodavanje floskula kak oni vole Dinamo, kak ovo, kak ono a zapravo žele glumiti Delije i Grobare, imati neku vlast u klubu, raditi ilegalne poslove a lovu prat preko kluba...
  • reziser
    6.4k
    vidio video...
    znas kaj mi nije jasno kad si već tu
    dress code crno....

    ja idem s djetetom na tekmu i pita me zakaj su ovi svi u crnom a igra dinamo koji je plavi? kaj da mu ja velim
  • purger39
    10

    iskreno, nemam pojma.. ja sam sa kumovima (isto ekipa kaj je brijala po tekmama) komentirao i pitao se isto.. neke nove generacije, neka nova pravila valjda...
  • purger39
    10
    I ne znam jel mogu tu piknut, al danas je rođendan jednoj legendi...
    Sretan ročkas, gospon Gregor Židan!!!
    2fzvf7s70uu3rpev.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    Nije se ove godine dogodilo ništa spektakularno u smislu da smo kupili igrače za 15 milijuna eura ili da smo doveli svjetsku klasu od trenera.

    Pokazalo se da postoje i jeftiniji kvalitetni igrači kad kod dovođenja u prvi plan staviš nogometne kvalitete, a ne neke druge stvari. Dodaj trenera koji zna što radi i malo mira...
    xavier

    To je zapravo spektakularno kad pogledaš na šta nam je ličila sportska politika zadnjih 5-6 godina.

    A i Bjelica je odličan trener koji je taktički vrlo dobro obučen. Ne znam s kakvim budžetom za transfere je radio u drugim klubovima, al kod nas je potrošio kojih 8M € i doveo niz igrača koji mogu ispunit njegove taktičke zahtjeve. Bez toga bi imo puno problema jer je bilo svega u našoj momčadi prije ovoljetnog čišćenja.
  • xavier
    11.1k
    Lovro, pa to i kažem. Dovedeni su igrači koji imaju smisla na svojim pozicijama. Trener ih je želio i zna ih iskoristiti kako treba. Nisu dovođeni igrači kojima treba što prije nabiti cijenu i preprodati ih. Isto tako, trener ima svoje "ja" umjesto da pokušava udovoljiti "savjetniku".

    Znamo kako su ranije prolazili takvi treneri. Vaha se zakačio s njim i morao je otići, a Soldo je gospodski dao ostakvu na presici nakon osvojenog prvenstva.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nadam se da ćemo ta smeća od plaćenika na ovaj ili onaj način udaljiti iz kluba. Deda i ja smo bili na zapadu protiv astane i par redova iznad nas su bila dvojica. Pravi šljam i dno dna ovoga društva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.