• deda
    27.7k
    Jebote ja sam sad napravio sve kalkulacije. Nama je dosta 4 boda iz ove dvije tekme protiv Spartaka. :scream:
  • Eduardo
    17.3k
    Ajd baci na papir da ne mozgamo kad ti već jesi :smirk:
  • purger39
    10
    Bog daj svima....
    Purger39 sa SNET-a pa ak me primate u Vaše društvo bio bih krajnje zahvalan... :grin: saznao za Vas prek FB-a i ekipe sa Povijesti Dinama...
  • deda
    27.7k
    Dobrodošel Purger! Deda Arcturus te pozdravlja. Nadam se da će nas biti sve više i da će ovaj forum zaživjeti punim plućima.
  • 000
    941


    Polako Deda, prvo decki iz Rudesa, vec su nam otkinuli bod u prvom kolu, umalo i sva tri.
  • deda
    27.7k
    A ništ otvaraj temu Rudeš da ih proanaliziramo :lol:
  • Eduardo
    17.3k
    Deda, evo prva tema sa 100 postova i to baš tvoj. Nadam se da neće biti jedina.
  • deda
    27.7k
    Kompicirano je, vjeruj mi na riječ :joke:
  • purger39
    10

    dragi Deda, tebe je navek lako za prepoznat... :grin: vidim dosta poznatih njuška sa teme otamo i to onih ljudi kaj imaju nekaj pametno za reć...
  • 000
    941


    Dosta mi je Trnava za danas, Tebi prepustam zapadni dio grada ;)
  • deda
    27.7k
    Sad tek vidim da su dečki oživjeli i facebook stranicu PovijestDinama nakon dvije i pol godine. Plavi puk se budi na svim paralelama i meridijanima. Još da počnemo na stadion dolazit di bi nam bio kraj.
  • 000
    941
    Steta bi bilo da onoliki trud sa Povijesti propadne. Jos kad imas kolekciju od Blue-a i ekipe... Izvor je nepresusan.
  • Guinness
    1.9k
    Nedjelja, Rudeš, kranjča u novom ruhu... Ima li bolje pozivnice.
  • deda
    27.7k
    Uf deda je mislio ovu preskočiti, ali upravo sam otvorio temu i gadno me štreca da zapalim u nedjelju. Ako ništa drugo da zaplješćem Nenadu i dečkima.
  • deda
    27.7k
    Eto uspio sam izračunati i to da je Dinamo do sada prihodovao više od 10 milijuna EURa od UEFE.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.