• deda
    27.6k
    Da, muči ga malo ta tromost, valjda će s kontinuitetom dobiti na eksplozivnosti. Pa nije bez vraga bio guran u toj Italiji.
  • 000
    941
    Ostalo mu je kvalitetno padanje iz Italije (drugi, nesudjeni "penal") :smile:
  • Eduardo
    17.3k
    Više puta je prenaglasio kontakt ali ok, tko će mu večeras išta zamjeriti.
  • 000
    941
    Prodao je par strasnih peta, za to moras imati golemo samopouzdanje, a jak je ko bik. Jos da pocne zabijati u kontinuitetu.... Gavru smjestiti iz njega da posprema otpatke.
  • Eduardo
    17.3k
    Koga van?
  • Guinness
    1.9k
    Zadnji put smo vezali 2 pobjede u UEFA natjecanjima ( a da nisu kvale) je bilo 2002/2003 protiv ZTE-a 6:0, 3:1 (1.kolo kupa UEFA)

    Prije toga 98/99 protiv Porta doma 3:1 i Ajaxa vani 0:1 (skupine LP)
  • 000
    941
    Gojak, Olmo, Ademi... Svi zasluzili mjesto u prvih 11, a pred vratima jos Majer, Moro....Dobro pitanje, koga van.
  • reziser
    6.2k
    ima puno utakmica, svi će dobiti priliku

    bkb5, kaj imas protiv petkovica?
  • Guinness
    1.9k
    Ja?
    Pa ja sam jedini na SNET-u govorio kakav igrač je doveden dok su svi pljuvali, kao i večeras.
  • deda
    27.6k
    Ma mi smo Hrvati, a i mi Pemci :smile: skloni ljude prebrzo prosuđivati. Zato smo popušili onog Eduarda što je poslije rasturao u Portugalu, pa i onog Guilhermea. Ljudima treba dati vremena za prilagodbu.
  • Eduardo
    17.3k
    Misliš na Willson Eduarda?
  • deda
    27.6k
    Da
  • Eduardo
    17.3k
    Baš sam nedavno na Redditu gledao njegove golove. Ne mogu mu još zaboravit onaj Celtic u gostima :roll:
  • 000
    941
    Uh, taj Celtic bas pece. I Werder gore.
  • Eduardo
    17.3k
    Werder :cry: to smo morali riješit...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.