• reziser
    6.2k
    šteta, ali to je realnost
  • deda
    27.4k
    Zbog ovakvih dana kao danas na sportnet Dinamo temi mislim da je otvaranje ovog foruma prava stvar.
  • deda
    27.4k
    Ja za to više nemam volje, ni slušat, ni čitat, ni gledat, a još sam kao neki jebeni moderator.
  • 000
    941
    Da nije tebe tamo, tek bi onda bio krs. Dok imas zivaca i snage, ima i nade za snet Dinamo.
  • 000
    941
    Bome su se raspistoljili sa novim ugovorima. Drago mi je za Moru i Livakovica, mada to nista ne znaci, sutra mogu odleprsati.
  • deda
    27.4k
    To s ugovorima se radi i zbog toga što si onda pod obavezom i u novom klubu u tom periodu. A iskreno Cavalera meni se ovo što vi ovdje radite više sviđa nego onaj forum. Kad bi skupili sve ljude ovdje to bi bilo skroz ok. Ajde ti sad meni reci što da ja radim s onim upisima danas. Nisu za baniranje jer niko na kraju nikog ne vrijeđa, ali su isto tako totalno smeće.
  • 000
    941
    Ah, moderatorski je kruh sa sedam kora :)
    A ovaj forum je tek u povojima, jos u nekoj testnoj fazi ako sam dobro skuzio, no zovite ekipu, neka nas ima.
    Ne smetaju meni toliko tovari, vise ovi sto se love na jesku i pusu u isti rog sa njima.
  • reziser
    6.2k
    vodimoooooo
    ajmo dinamooo
  • Eduardo
    17.2k
    Nino Bule radi strašan posao s uigravanjem prekida. Baš šteta što ništa od toga nije ušlo u gol. Ove sezone smo odigrali valjda više takvih akcija nego sve skupa u zadnjih deset godina.
  • reziser
    6.2k
    prekidi nam postaju forte, ma cijela igra je na jednom visem nivou

    jedino citam...kaj imaju protiv petkovica? nekaj mi promaklo?
  • 000
    941
    I ovi austrijanci dovode polako obranu u red. Nema onih "dinamovskih" golova.
    'Ko ima sto protiv Petkovica? Pa covjek je tek dosao.
  • deda
    27.4k
    Ma Petković je i meni totalni šok. Vrhunsko prvo poluvrijeme
  • reziser
    6.2k
    na drugom forumu me popoljuvali za petkovica? nekaj se zamjerio navijacima? nemam pojma?

    ali je odigrao odlicno danas, jos da mu udje u gol i otvori se...
  • 000
    941
    Ma ima jedan decko, malo priprost recimo, stalno rugobori kontra Petka, pa valjda ekipa sipa ironiju na njegov racun.
    Inace ni poslije ove tekme ne znam sto bih rekao o Petkovicu, osim da treba kontinuitet.
  • Eduardo
    17.2k
    Možda da se samo mrvicu brže riješava lopte, inače top.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.