• Bosna86
    11.1k
    vsauelim23eupr86.jpeg
    Naši klinci igraju iznimno važnu utakmicu u četvrtfinalu lige prvaka za mlade te je red da je i mi ovdje dostojno ispratimo i najavimo. Protivnik nam je Benfica, klub s jednom od najpoznatijih mladih škola na svijetu. Utakmica se igra na glavnome terenu, Maksimiru... Naši klinci ako pobijede plasirati će se na završni turnir koji se igra na principu Final foura. Mnogi naši bivši, proslavljeni igrači ali i navijači iz svijeta sporta su pružili podršku klincima te je red da i navijači učine isto. Idemo zagrebački fakini!!!
    1. Koji rezultat očekujete? (49 votes)
        Pobjeda Dinama i povijesni plasman na FF
        90%
        Pobjeda Benfice
        10%
    2. Dolazite li podržati naše klince? (49 votes)
        Da
        71%
        Ne
        29%
  • Dino
    2.1k
    Radni je dan, al je europska tekma, valjda to pali euronavijace. :wink: Ocekujem da bude dobra podrska za decke.
  • Bosna86
    11.1k
    10k mi je želja, 5 realnost
  • MM17
    221
    Ako se izreklamira kak spada i ako šugavi virus ne zezne moglo bi bit i više od 10k.
    Vidio danas da su počeli objavljivat poruke podrške dečkima između ostalih i naš Zubčić se javio...
  • deda
    26.3k
    Za početak bi bilo lijepo da se pojave Boysi i da mobiliziraju sve ekipe. Ukoliko bi se to dogodilo, ako corona ne popizdi totalno i ako bude lijepo vrijeme ja vjerujem da bi mogli skupiti 7-8 tisuća ljudi.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Dan poslije rođendana grupe vjerujem sjever najbrojniji da će biti jer će doć se rođendan i na "travnatom" proslavit

    Moja želja i iščekivanje je između 5000 i 7500 gledatelja , (samo da klub napravi marketing pozive i ne stave nerealne cijene sa obzirom na utakmicu i za one koji nisu iz ZG a nemaju god.) sve više od toga je podvik a manje očekivanje i vjerujem naša realnost...

    Vrijeme 18h pa i mislim da je i zadnji derbi sa Hajdukom odigran u ZG bio u istom vremenskom terminu samo drugi dan(Petak), tako da tko je mogao na derbi sa Hajdukom može vjerujem i na LP mlade ..( a tada je na derbiu bilo malo više od 15k ljudi.)
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Kako je krenulo sa virusom mogla bi utakmica bez gledatelja
  • bbb medimurje
    2.8k
    Bad Blue Boysi su izabrali svoj 34. rođendan proslaviti na utakmici juniorske lige prvaka Dinama i Benfice!

    Utakmica se igra u srijedu 18. ožujka i počinje u 18h.

    SVI NA SJEVER!
  • Nolifer
    5.9k
    Ček, jel to znači da će ipak bit sa gledateljima ili prazne tribine radi ove situacije sa koronom? :chin:
  • Cosey
    411
    Ništa se još decidirano ne zna.
  • Ovo ono
    20
    "Nastavno na upite navijača i medija oko organizacije utakmice Lige prvaka mladih GNK Dinamo – SL Benfica koja treba biti odigrana u srijedu 18. ožujka 2020. na glavnom travnjaku stadiona Maksimir, ovim putem obavještavamo javnost kako GNK Dinamo pozorno prati razvoj situacije oko korona virusa te preporuke nadležnih tijela.

    U ovom trenutku nije donesena odluka o otkazivanju utakmice, premještaju na drugu lokaciju ili igranju pred praznim tribinama.

    U slučaju bilo kakvih promjena, GNK Dinamo će na vrijeme obavijestiti javnost putem službenih komunikacijskih kanala kluba."
  • Nino Bule
    10.7k
    Sve se bojim da ce uefa trazit prazne tribine
  • Infinity
    14.9k
    UEFA je vec izvijestila da ce ispostovati prijedloge domacih vlasti. HNS ce takodjer postovati iste odluke. HNS sam nece braniti gledatelje, eventualno ce odluciti o prekidu natjecanja.
  • Majki2111
    2.5k
    Kolko bi po prilici koštala karta za sjever?
  • Nolifer
    5.9k


    ako imaš godišnju, mislim da su rekli da vrijede godišnje ulaznice i za tu tekmu...
  • Salva
    2.3k
    Ma vrijedit će godišnje sigurno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.