• Guinness
    1.9k
    8rvr9eum64fletv6.jpg
    Zna tko ko su ove debilčine?
  • deda
    27.7k
    Imaju i oni pravo na mišljenje, dečki rade isto ok posao što se tiče materijala, ne bi ih ja nazivao debilčinama. To što su slijepi njigova je stigma.
  • Stihl
    3k
    Deda, malo si mi preblag prema takvim jazavcima :grin:
  • marcio amoroso
    32.1k
    preblagStihl

    Deda to sve diplomatski i politički odrađuje :wink:
  • Stihl
    3k

    Da da, stara iskusnjara
  • xavier
    11.1k
    Zna tko ko su ove debilčine?bk5b

    I još imaju avatar skoro ko moj :rage:
  • deda
    27.7k
    Deda je uvijek protiv radikalizma, s bilo koje strane, sto puta sam rekao, ja ne mislim da je Dinamo Građanski, ja to znam. Ako jednog dana dođemo konačno do slobode u izborima pa na referendumu većina odluči da treba maknuti prefiks G iz današnjeg imena te da Dinamo nije Građanski, deda će to poštivati, povući će se i više nikad za njega nećete čuti. Eto, iskreno iz srca.
  • Papastrumf
    9.5k
    Ako se ikada navijaci na referendumu odluce za micanje slova G to zasigurno nece bit iz razloga sto vecina misli da dinamo nije nasljednik gradjanskog nego zbog nacina kako je taj G dodan i sto taj GNK predstavlja dosta velikom broju navijaca.
  • Kwedi
    3.8k
    Zna tko ko su ove debilčine?bk5b

    ne bi ih zvao debilčinama.

    Uredno održavaju i digli su na viši nivo ono što je nekad radila fb stranica Povijest Dinama koja se nakon hibernacije kasnije preimenovala u Zonu.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Obavjest za sve članove Zone i forumaše

    Ovaj forum je osnovan od nas par fanatika da širi ljubav prema Dinamu, velikom i Futsal Dinamu.

    Stvarno se previše vremena u ovo ulaže, a i novaca ako već hoćete da bi se vas par tu zajebavalo i mrzilo sve što je plavo iz ovog ili onog razloga. Svaka konstruktivna rasprava je dobrodošla, mržnja nije. Vrijeđanje nikako.

    Zašto ne dođete na temu humanitarne akcije i pohvalite dečka koji je to organizirao ili ostale koji daju svoj doprinos?
    Zašto vas nema na temi “aktivizam, a ne trebizam” ?
    Zašto ne pohvalite mali milijun akcija koje boysi rade?
    Zašto ne pohvalite strip od našeg cijenjenog forumaša za Futsal Dinamo?
    Ne!! Samo negativa, samo mržnja.

    Stanite na loptu, svaki sljedeći koji bude sijao mržnju leti van. Mi nemamo ništa od broja forumaša, imamo od kvalitete, za naš gušt i gušt svih pravih Dinamovaca.

    Svaki mamićevac ili netko tko staje u obranu dotičnoga leti također, svaki tovar svakako.

    Ovo nije samo moj osobni stav nego stav cijele moderature.
  • Eduardo
    17.3k
    Dobili hendikepom na Poljudu, na forumu ratno stanje. Čekamo Index da objavi kao prijelomnu vijest. Šta bi tek bilo da je uz sve to još upisan i poraz? Nikad negativnije stanje u ovih godinu i par mjeseci.
  • Guinness
    1.9k
    I ko je tome kriv??
  • agramZ
    2.3k
    bas je ratno stanje, upisi sve vise lice komentarima na sluzbenoj stranici gnk-a..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.