• Tongo Doumbia
    2.6k
    " Znam da Dinamu treba naša pomoć. Meni je to i dodatan motiv za naslov. "

    Gospodin Rasmus Lauritsen!
  • Paggini
    8.6k
    Puštanje Lauritsena je jedna od većih grešaka koje je klub napravio unazad dosta godina. Šta bih sad dao za jednog Lauritsena u svlacionici...
  • marcio amoroso
    33.2k

    Generalno mislim da Dinamo treba imati bolje stopere od Lauritsena, ali bi nam u ovoj sezoni sigurno dobro došao.

    To ti je taj problem kada treneru daš ovlasti sportskog direktora, a trener u prosjeku traje 7 mjeseci.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    slično razmišljam, s tim da mislim da bi i u jačem Dinamu od ovoga dobro došao u rotaciji. Puno je utakmica, jak je tempo i ritam, a on je fizički životinja, a to se za HNL pokazalo prilično okej i dovoljno (primjer KTC).

    Ili sam ja previše subjektivan jer obožavam Skandinavce, ne znam.
  • marcio amoroso
    33.2k

    Lauritsen i je sličan Theu. Prema natrag odličan, ali zato jako loš u iznošenju lopte.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Da, s tim da je Čačić tada to i naveo u obrazloženju. Da ga se riješio jer je loš kada napadamo i imamo posjed.

    Ima tu istine, naravno i bilo bi logično kad bi mi u svlačionici u tom trenutku imali šest stopera različitog profila, pa se eto odričemo jednog. Ali taj nas je suludi potez u jednom trenutku doveo do toga da nemamo više od dvije stoperske opcije pred kraj sezone.
  • Paggini
    8.6k
    Generalno mislim da Dinamo treba imati bolje stopere od Lauritsena, ali bi nam u ovoj sezoni sigurno dobro došao.marcio amoroso

    Slažem se naravno, ali njegov karakter je bogomdan u svlačionici, a i ne sjećam se da je imao nešto previše kikseva, ali opet - moguće da se radi o selektivnom izromantiziranom sjećanju, tko će ga znati.
  • sanjinlego
    2k
    Baturina i Petković na popisu, sretno!
  • Izet Hajrović
    1.2k
    jel možda Nevistić na pretpozivu? Labrović je dosta pao od utakmice s Lokomotivom, jučer skrivio prvi gol Osijeka tako da s obzirom na formu i sve Nevistić bi svakako trebao biti barem na pretpozivu.
  • sanjinlego
    2k


    Iskreno ne znam .. ali slažem se ovo oko Labrovića! Toliko je "navikan" da sam u trenutku pomislio da u HNL-u brani Iker iz najboljih dana .. njega je držala obrana, a u nekim ključnim trenucima - obranio je ništa :)

    Igra nogom, kriminalna .. ali okej, golman je ..

    I pitaju me, Čavlina ili Labrović .. godine, škola, potencijal
  • Mali Zeus
    10.3k
    E moj sanjin ili si insajder ili nisi, nemreš biti pola insajdera.
  • sanjinlego
    2k


    Tako je bravo! :clap: :clap: :clap:
  • Orc123
    5.5k
    generalno puno bolji na lopti od Ktc...njegov najveci nedostatak i mana je brzina jer je fakat jako jako spor, cak mislim i sporiji od Perica ali generalno Ras je jako dobar stoper u 4 iza i u postavi gdje Dinamo ne napada konstantno vec igra u bloku. Skakacki dominantan. Definitivno nije bio promasaj i odigrao puno odlicnih utakmica i na kraju krajeva cak smo i zaradili na njemu nesto.
  • Paggini
    8.6k
    Ne znam koliko je umjesno pitati, ali jel ima ikakvih informacija o dolasku Kocha protiv Rudeša?
  • Laugreano
    1.4k
    Sva 3 Dinama kao uvod u sezonu tekme protiv Panathenaikosa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.