• SjevernaStrana
    1k
    Klupa: Krkalić, Emreli, Jakirović, Cvetko, Sušak, Pavić, Vrbančić, Miljak, Majić, Koščević
  • Mihaljević
    8.4k
    KoščevićSjevernaStrana

    :fire:
  • Eduardo
    17.8k
    U najmanju ruku zanimljiva postava. Bez obzira na najavljene izmjene ovo je znatno više od očekivanog, posebice što se tiče igrača na klupi. Sretno momci.
  • hardek
    1.5k
    Ogroman minus je izostavljanje Vrbe iz prvih 11. Nisam ocekivao da ćemo startati sa 11 juniora, ali Vrba je morao biti u prvoj danas. Ako ti sljedeći projekt kluba koji za 2 mjeseca puni 19 godina ne može dobiti start u ovakvoj utakmici to nikako nije dobar znak.

    Plus je Rog od početka, pa da vidimo koliko može izdržati.
  • Banana 2
    472


    Napisao si roman u kojem me prozivaš jer sam se usudio komentirati postavu iz novina koju je podijelio drugi forumaš, a na kraju smo dobili upravo tu postavu samo što čak ni Vrba ne starta.
  • Marley
    1.1k
    Meni je postava bas :ok: za danas.
    Jedino bih rado Krkalica vidjela, cisto jer ono... nikad ga skoro ne vidimo, zanima me moze li on ili ne moze. Svaka cast Zagiju i drago mi je i njega vidjeti, ali za njega sve znamo vise manje, ako me kuzite.
  • Eduardo
    17.8k
    tri različita vratara smo imali ove sezone i sva tri su skinula po penal tako da još samo Krkalić fali da obrani jedan. Uspjelo je to i Livakoviću, i Zagiju i Nevistiću.

    Sigurno bi imao određeni pritisak u slučaju da mora braniti jedanaesterac da ne bude onaj koji je pokvario statistiku. :grimace:
  • Ali
    2k
    Ma Jakire pusi kitu, zakaj sad nije startet hoxha ?
    Cuvas ljubimca... Bas si panglu, zato ces za deset dana na burzu rada, siguran sam.
  • Orc123
    5.5k
    Dao bi Krkalicu utakmicu protiv Rudeša....zasluzio je.
  • Marley
    1.1k
    Zivo me zanimaju Brodic i Kule u kombinaciji.
  • Captain America
    14.6k
    Kakav igrač. Mariću, nadam se da je u tekici :cool:
  • Krizy
    38k
    Kakva golčina Štefulja
  • Filip 91
    577
    Prešla mu preko noge...
  • don
    2.3k
    samo mi možemo ovakav gol primit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.