• Jurki
    9.1k
    mislis da je Realu za 25 milijuna eura? Prije ili kasnije bi se ta klauzula aktivirala.
    To je isti k ko da Stojkovic ima klauzulu u ugovoru da moramo karikiram Loksi isplatiti 200 tisuca za naslov prvaka u Hrvatskoj.
  • Neron53
    353

    Vjerujem da im nije samo do para, barem ne u ovom slucaju kad se radi o jednom vise ili manje naslovu prvaka CL ALI stvarno je kuriozitet da i jednima i drugima , sa financijske strane gledano, vise odgovara izgubiti :)
  • Neron53
    353

    Ili kad imamo klauzulu poput one koje imamo za Ademija , jel da?
  • Jurki
    9.1k
    nema smisla uspoređivati te dve situacije..Ademi da je u top formi i na razini igara od prije.. igral bi sigurno stalno.
    Real bu te milijune nadoknadil kroz povecanu prodaju dresova ili neceg drugog.. boli ih tuki za te novce.
    Naslov se pise..
    kad vec tak pricamo.. prije bi tipoval na to da se budu švabe dale nategnuti za tih 25 milja.
    Edit: da je nasa igra patila zbog odsutstva Ademija.. mislim da nitko nebi ni trepnul za tu milju.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Nije da copram ali zapravo najdinamovskija stvar koja se može dogoditi jest da Kopenhagen ne uzme titulu, da nam se potrefe svi rezultati u Češkoj i na kraju da Borrusija uzme Ligu prvaka nekim krumpirom u zadnjim minutama.
  • scooniepenn
    2k
    Rjesava to Real, ne sumnjam u njih. Cak i da dodje do penala u sto sumnjam, proci ce Dortmund bos po trnju.
  • đole
    301
    Ima jedna financijska caka koja nam bas i ne odgovara. Ako se ne varam, Real ako osvoji Ligu prvaka, zbog raznoraznih bonusa vise gubi nego dobije za nagradu. Valjda ih to nece demotivirati :)Neron53

    Ma daj molim te, oni to nadoknade prodajom prigodnih majica “15 veces campeones de Europa”
  • bongo
    685
    Ove godine i HNL počinje tek 2.8., ako uzmemo kup neće biti tjedan dana ranije ni superkupa kaj znači da nakon Europskog prvenstva imamo normalan period za pripreme.

    Mnogi ovdje mi se čini da nisu ni svjesni kaj zapravo možemo dobiti
  • dzg2024dzg
    32
    Poz svima! :victory:

    Malo predviđanja kladionica što se tiče Dinama u Playoffu LP.

    Kaže Oddschecker:

    Koef da Kopenhagen osvaja ligu 5.75
    Koef da Slavia osvaja ligu 19.00
    Koef da Borussia osvaja LP 3.50

    Smiješi nam se Playoff LP od danas i prema kladama. Do jučer nas je Kopenhagen zezao malo. :smile: Bilo je na njih 1.95 ako sam dobro zapamtio.
  • Neron53
    353

    Ponavljam da je kuriozitet da financijski i jednima i drugima vise odgovara poraz nego pobjeda . Nigdje nisam napisao da ce i jedni i drugi igrati na poraz radi para.
  • Klenx
    4.3k
    Ništa ne brinite, ovo je proljeće gdje nam se vraćaju godine i godine jada, frustracija, tuge i bitke sa korumpiranom, pokvarenom i lopovskom bagrom u klubu.

    Slavia prvak biti neće.
    Kopenhagen prvak biti neće.
    Dortmund LP uzeti neće.
    Futsal Dinamo će biti prvak.

    Kup ide u Rijeku jer su u ovoj teškoj sezoni dvaput pobjedama rušili tovarsku euforiju i u trenucima kad se lomila bitka oko statuta i izbora vraćali nadu da neće sve biti tako crno. :grin:

    Otvorite pivu i uživajte u ova još 2-3 tjedna klupske nogometne sezone! Jer je za Dinamo neće biti skroz do početka 8. mjeseca!
  • NORTE
    9.5k
    Slavia prvak biti neće.
    Kopenhagen prvak biti neće.
    Dortmund LP uzeti neće.
    Klenx
    Uzeo si mi riječi s tipkovnice.
  • dzg2024dzg
    32

    Sve stoji, osim što kup uzimamo. :fire: :grin:
  • Droljo
    5.5k
    Ja polako zaboravljam da sam ikad navijao za Midtjylland, bacam sve dresove, šalove itd te kupujem od Brondbyja. Sad su oni moj faforit (kak bi i moj brat također rekao)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.