• rioda
    3.1k
    Sad si me podsjetio na Ćorluku kojem je na službenom Dinamovom webu u profilu pod najdraži strani klub stajalo Manchester United, a kad je došla ponuda od Citya, samo su riječ United zamijenili sa City :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Ni Realu, a ni Borussiji se ne isplati izgubiti. UEFA ce kroz premije 'rijesiti' pet milijuna eura razlike za Bellinghama. Ostalih dvadeset ce nadoknaditi sponzori. Tesko mi je vjerovati da klubovi poput Reala i Dortmunda nemaju ugovore s raznim sponzorima koji im donose barem dvadeset milijuna eura u slucaju osvajanja Lige prvaka. Puma i Adidas ce tu prvi dati kisu para, a onda i ostali.

    Da nekome od njih prijeti bankrot, sumnjam da bi se razmisljalo o porazu.

    Sve i svemu, mislim da ce ih Real razvaliti. Inter je prosle sezone imao mozda 5% sanse, Dortmund nema ni 1%.

    Europske kvalifikacije su mi najdraze 'takmicenje', ali mi je drago da cemo ih dobrim dijelom preskociti. Steta sto nismo upali direktno u grupu, grupe, ligu ili kako sad vec :rofl: , ali imamo itekako dobru startnu poziciju da to dogodine ostvarimo.

    Malo statistike. Dalje ce ici 24 kluba, a mi smo
    Sezona 22/23 bili 25.
    Sezona 19/20 bili 24.

    Igrat ce dodatna cetiri kliba i igrat ce se dodatne dvije utakmice, ali ce biti s ravnopravnim (ili bi trebalo) ekipama. Zelim vjerovati da cemo osvojiti puno vise bodova i izboriti mjesto medju najbolje 24 ekipe Europe.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Sparta počela prije 15 minuta, pobjedom danas osiguravaju naslov.
  • rioda
    3.1k
    Poveli upravo
  • DrawTube
    3.2k
    Bum klik klak, Sparta prvak!
  • scooniepenn
    2k
    Ocekivano, kao sto sam i najavljivao. Em su najbolji, em je i prednost bila dovoljna velika. Idemo dalje, Midtylland i Brondby udruzenim snagama i Real.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Sutra se nastavljaju uzbuđenja u Danskoj, od 16h Silkeborg/Brondby, od 18h Nordsjaelland/Midtjylland...nadam se da neće doći do nikakvih neugodnih iznenađenja i komplikacija.
  • Krizy
    37.8k
    Brondby poveo
  • doubletrouble
    1k
    Brondby poveo u 18. min., 0:1
  • dd29
    245
    Ako dobije brondby, a midtjylland odigra makar neriješeno trebalo bi čudo nad čudima da kopenhagen bude prvak
  • Krizy
    37.8k
    0:2 Brondby
    Ajmoooo
  • dd29
    245
    Još real
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.