• Dudu9
    482
    Pa gledaš kako osvojiti a ne ljepotu, kako Real uzima LP pa koga briga kad osvoji , jesi igrao bunker i 1 šutom osvojio
  • Georg Koch
    3.8k
    napravi anketu.
    Mislim da 70%+ navijaca ne zeli samo titule, nego igru i titule.
    Jer to Dinamo i treba imati s obzirom na plateznu moc, ime, kvalitetu, povijest i sve ostalo.

    Cak ne vjerujem sta pises, a jos manje vjerujem da sam ulazim u diskusije na te komentare.
    Uvukao si me u ovu glupariju i ovo je definitivno moj zadnji komentar.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Okreneš sezonu i udješ u seriju kad si promjenio sustav i zaigrao s dva napadača,uzmeš titulu ,okreneš momentum ,igraš doma protiv protivnika koji je grogiran i čeka završni udarac, i ti se vratiš igri i sustavu s kojom cijelu sezonu muku mučiš...

    Ne sjećam se sezone gdje smo toliko derbija(Ri,Haj,Os) doma odigrali mlako,bezidejno,bez jasne ideje.

    Što se tiče igraca danas,svaka čast KTC-u ,doktorska utakmica,pojeo Ivanovića jedini pokazao agresivnost i strast u igri uz RPG-a,vukao i naprijed par puta.

    Kaneko,jel tom čovjeku daju jest?

    Bati i Petko u laganom padu kako sezona ide kraju,što je i razumljivo, zasto se Jakir boji izvadit Petka npr. u 70 min. kad je vidljivo da je umoran nikad mi neće bit jasno.

    Jakir je po meni u ove dvije zadnje utakmice propustio zacementirat svoju poziciju,jednostavno nije pokazao da zna postaviti ekipu kad igra doma i protivnika staviti pod kontinuirani pritisak.
  • Chempers
    9


    Svih 5 točaka potpis ko kuća.

    Dodao bih samo da bi bilo odlično kad bi izgubili kup ako bi to značilo smjenu trenera i dovođenje nekoga tko će znati napraviti maksimum od svoje ekipe u Europi. Doduše kao što si i rekao, nije problem samo u treneru.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Sa 352 su nas i Rijeka i Osijek pojeli u prvim poluvremenima, logična je bila promjena na 4231 jer su Ogiwara i Hoxha u odličnoj formi...problem je spora lopta i činjenica da svaki igrač slini po toj lopti pet dodira više nego što treba, kao što je činjenica da mi u sredini svibnja i dalje neznamo tko gdje treba trčati u kontri...a kao igramo na brze tranzicije jel...
  • Banana 2
    472
    Nakon što su se slegli svi dojmovi, trenutak utakmice je definitivno bio kada su genijalci sa MaxSporta sami sebi dali copyright strike na YT-u.
  • rioda
    3.1k
    Ovo nismo mogli dobiti čim je krenuo Ristovski na stoperu (ne kažem da je loše odigrao), opet smo imali problema s iznošenjem lopte, hrpu napucavanja u bunar...

    Inače, tip sam osobe koja će uvijek podržavati ekipu i igrače, taman da gube i 5:0, ali Špikića ja jednostavno više ne mogu vidjeti na terenu. Danas mi je tlak u par navrata skočio na 300 nakon njegovih glupih grešaka i odluka
  • Nemrem igra Dinamo
    969
    Skomentiral sam s par ljudi isto, čim je sastav izašao znali smo kak bu to izgledalo. Ne znam samo zakaj sam se sada kaznio još jednom brzinskim gledanjem snimke doma....
    I šlag na kraju, izjava našeg hrabrog Jakira, veli "solidno odigrana utakmica".
    Jebeš mi sve, jesmo gledali istu tekmu? :chin:
  • ZgBlue
    497
    Igra je bila kao i piva na stadionu.

    Loša.
    Rex Ramae

    Misliš 0.0 :grin:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Nisam od koreografije vidio situaciju iz druge minute, gledam sažetak,ono je nedopustivo da Hoxha nije uposlio Petka ,prakticki 3 na 1 situacija...
  • Crni86
    1.3k
    Boli ovih 0:0. Gledam prvo poluvrijeme i evidentno je da je Rijeka poljuljana od zadnjih događaja. Prostori nam se otvaraju na svim stranama, a mi se zajebavamo. Tocno tak bi nazvao, zajebavamo. Svaki igrac je imao 3,4 dodira vise. Konstatno su se forsirali driblinzi u trenutcima kada je u blizini slobodan igrac. I okej ja nemam nis protiv vratili smo se u 4231, ali ako smo se vratili u 4231 zasto nama nas jedini napadac konstantno stoji svuda osim u 16 metara? Napadamo 16 metara sa jednim i pol igracem. Dzabe ti na bekovima i hakimi i davies ak ne punis 16m. A po meni su ogi i rpg odigrali top tekme. Dolazimo u situaciju di se petko hoxha i baturina konstanto krecu u isti prostor, konstantno se lopta gura kroz sredinu. Gledam neke igrace danas (petko,baturina) i donose takve glupe odluke ko da su jucer krenuli igrat. Jadno i bezidejno, sad vise nemaju nikakvih izlika. Osvojilo se prvenstvo, atmosfera je pozitivna, stadion pun. Nadao sam se uvjerljivom nastupu nakon potvrde titule di su se trebali opustiti i zasjati u punom sjaju, a zapravo se dokazalo da smo jako jako jako limitirana momcad. Nadam se da ljudi iz kluba to vide.

    Gledao sam za vikend derbi Brondby Kopenhagen. Ljudi moji to je tekma dva najbolja kluba. Borba, agresija, intezitet, tempo. Jedni i drugi bi pregazili dinamo i rijeku. Ovo danas je nasprem toga izgledalo kao veteranski nogomet (uz svo duzno postovanje veteranima).
  • Orc123
    5.5k
    da istina, s ovakvim nogometom gdje toliko daleko stoje linije jedna od druge bit cemo kanta u europi....nadam se da ce to izgledat puno bolje. Zabrinjava me zalaganje pojedinih igraca. Opcenito slaba utakmica...smijesno mi bilo gledat Ogiwaru koliko puta je trazio dupli pas u dubinu i koliko puta se zelio ubaciti u prostor a ovi nasi sve nesto zabijanje u sredinu, bez okomitosti. Nek se Ogi navikne na to sto prije! Inace toplo preporucam da na yt pogledate malo japansku ligu. Mislim da ce vam se zavrtjeti u glavi koji je to intezitet i koliko brzo se izmjenjuju akcije. Tamo nema alibi dodavanja, odmah se trazi dubina, igra se iz prve .... Melem za oci za razliku od ovog danas. Pre malo se koristilo Ogijevo dizanje visoko i treba ta nasa krila malo poucit tom ebenom duplom pasu. Toliko jednostavna finta sa toliko velikim ucinkom!
  • Crni86
    1.3k
    ma nasa igra se svodi od toga da se petko spusti pa bude nekaj bilo. A u 4231 petko nema toliku slobodu kao u 352.

    Najbolje tekme pred kraj godine smo odigrali u 4231 kada je petko vise boravio u 16 metara i sjetimo se nazabijao se golova. Mi jednostavno nemamo u prvih 11 vise igraca koji ulaze u prostor koji petko otvara svojim spustanjem. Nema vise orse, nema vise olma, aki je na klupi. Znaci ako Ogi probija bok i ide na centarsut u 16 metara moraju biti petko, bati, spikic i sucic barem na rubu 16 metara. A nama je u vecini tih slucajeva u 16 metara bio spikic. Uvjeren sam da je Kulen bio u igri da bi bili puno puno opasniji jer bi otvarao prostore za batija i hoxhu jos vise. Kad mi idemo i u neke kontre danas petko ostaje i izvlaci se vise nego da napadne dubinu. I nas je zapravo jako lako zatvorit i cuvat.

    Ma svuda se igra brz nogomet sa puno agresije, inteziteta i tempa. Dobro je negdje pisalo za pravilo o golu u gostima. Prastara pravila za prastari nogomet. I realno boli me briga za Rijeku, ali mi ovakve tekme doma moramo izdominirati. Bili smo bolji protiv njih tamo u 3. mjesecu nego danas. Bas sam jako razocaran sa danasnjom tekmom.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Nema jucerasnja utakmica veze sa taktikom. Sa bilo kojom drugom taktikom bi izgledalo isto ako ne i gore ako bi curilo prema iza.

    Spori su bili svi. Predaj lopta uvijek sekundu dve prekasno. Veza ne veze a krila ne probijaju. Onih par puta kad smo išli 4 na 3, ili 3 na 2, opet kasne u predaji lopte ili ulaze u blok nerezonski.

    Ispuhani smo. I fizički i emocionalno. Sad imaju tjedan dana da to vrate.
  • Olmic
    2.8k
    slazem se. Malo smo prekriticni. Da smo jucer primili gol bilo bi sranje, jbg jako je to glupo pravilo utjecalo na samu tekmu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.