• rioda
    3.1k
    Danas se na stadionu Maksimir igra prva utakmica finala SuperSport Hrvatskog kupa između Dinama i Rijeke, a klub je za ovu utakmicu organizirao online audio deskripciju za slijepe i slabovidne navijače! Pozivamo sve zainteresirane navijače koji neće biti u mogućnosti bodriti Dinamo uživo na stadionu da poslušaju audio prijenos utakmice na Dinamovom YouTube kanalu s početkom u 18:55 sati.

    Opet nešto novo, mislim da ovog nije bilo dosad. Lijepo...
  • Felip
    99
    Nije novo. Uvedeno je još 2020.
    Imaš na Dinamo yt kanalu u odjeljku uživo.
  • NORTE
    9.5k
    Opet nešto novo, mislim da ovog nije bilo dosad. Lijepo...rioda
    Mislim da je to skoro svaku tekmu već valjda 5 godina.
  • NORTE
    9.5k
    Očekujem barem 16 tisuća gledatelja danas na finalu kupa.

    Može li netko napisati kakve su posjete bile prije na finalima kupa u Maksimiru?
  • Twisted1
    177


    Posljednja 3 finala kupa koja je Dinamo igrao na Maksimiru. (Lokomotiva je ugostila Hajduk 2013)

    Finale kupa 2012 protiv Osijeka: druga utakmica na Maksimiru 10.000 gledatelja

    Finale kupa 2014 protiv Rijeke; prva utakmica na Maksimiru, službena stranica kaže 10.324 gledatelja

    S druge strane, 2015 se igralo na jednu utakmicu na Maksimiru protiv RNK Split bilo je 11.124 gledatelja

    I to je zadnji put da je finale kupa igrano na Maksimiru.

    Ne znam koliko su podaci vjerodostojni,
  • Felip
    99
    Ta praksa djeluje u sklopu zaklade Nema predaje čini mi se.
  • Nolifer
    6.9k
    Pa danas onako Dinamovski s mudima, kako je već rečeno, pokazat im pobjednički mentalitet jer je to naš DNA. Ne dopustit im onakvu igru, kakvu igru? Da se vide dva Dinama, treba bit jedan i to onaj šampionski, koji je već dokazao kad je najteže da je najbolji, nastavit to i danas... Bez nervoze i ne upast u njihovu zamku. Ostalo sve nek bude kako treba. Jedna titula je već tu, ostala je još malo i vjerujem da će bit i ta naša.

    Daj mi samo pobjedeeee.... :strong: :cheer: :fire:
  • Malesnica
    35
    Jel jos vrijedi popust za taxi cammeo za dinamove tekme?
  • Joza
    367
    Nevistic
    Pjer rile ktc ogiwara
    Misic sucic
    Spikic baturina hoxha
    Petkovic
  • Maki2
    492
    Max niti u zapisniku, izgleda da je neka ozljeda. Jako dinamicna postava i ocekujem gazenje Rijeke u kontrama.
  • hardek
    1.5k
    Jedino čega me strah je duel Ogiwara-Pašalić. Ogi mi je još malo upitan u obrani (ne znači da je loš).

    Ostalo očekivano rekao bi
  • San Lorenzo
    12.1k
    Očekujem lijepu utakmicu i 4-0 pobjedu.
  • dmil
    145
    kakva uzasna guzva na Pescenici na putu prema stadionu, bit ce kasnjenja na stadion
  • din
    244
    Naradiš se danas ko konj, putujes do stadiona po tim odvratnim gužvama i radujes se pivi na stadionu, kad ono bezalkoholna..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.