• NORTE
    9.5k
    Svaka sličnost između ovih lopti je namjerna.

    Grafika iz 1970-ih.
    20240514-133050.jpg

    Logo trenutnog glavnog sponzora dinama.
    dinamo09_MAP_010721_0df4b4b0-0172-44a2-b036-1f3f252edf51_1200x799.JPG
  • mokoxax468
    385
    Pa već je to bilo prije potvrđeno, polufinale i finale se prenose na YT od MaxSporta
  • Kile
    12
    Pozdrav ljudi
    Dali se zna datum i satnica zadnjeg kola odnosno ponajprije dinama posto je sad vec pitanje prvaka rijeseno na svu srecu
    Hvala
  • dzg7
    269

    Ne zna se još
  • Brusa
    847
    na google piše 25.5.,subota 19 h, no @deda. Kaže da je 99% da će biti nedjelja.

    Samo da napomenem pošto mi je ovo prilika za iskazivanje mišljenja, kakva takva, da mi se ne sviđa nedjelja
  • miro
    3.3k
    Subota, korteo, to je moja želja
  • NORTE
    9.5k
    Želim vjerovati da će Kopenhagen popljugat titulu i da idemo odmah u playoff LP.

    Da je netko nakon 0:3 protiv Lokomotive i Judine izdaje prije 3 i pol mjeseca napisao da ćemo s Jakirom bit 15+ bodova ispred gube i prvaci prije predzadnjeg kola vjerojatno bi na zoni bio i ismijan zbog prevelikog optimizma i podcjenjivanja suparnika.

    Jakiru ocjena treba ići nakon kupa, ali generalno sam za njegov ostanak jer je u teškim uvjetima izvukao najvažniju titulu.
  • Purgeri
    444
    Ma da, to kaj piše subota je nažalost nebitno, piše da će se sve utakmice igrati u subotu u 19.00, što sigurno neće. I prošle godine je bila nedjelja, iako je isto kao trebala biti subota. Ali da, i meni bi bilo draže da je subota.
  • CUCAK
    55
    s obzirom da taj vikend igraju i Lokomotiva - Hajduk, sigurno je da će našu i ovu utakmicu razdvojiti... a isti dan, mozda i u isto vrijeme, ce onda igrati loksa i osijekova tekma
  • sport
    2.4k
    Zastor na prvenstvo se spušta podjelom pehara i medalja za prvaka pa je logično da je to zadnja utakmica prvenstva u nedjelju.
  • Felip
    99
    Gorica-Istra petak
    Lokomotiva-Hajduk, Varaždin-Osijek subota
    Rijeka-Slaven, Dinamo-Rudeš nedjelja

    Jel svi zaboravljate da je uzvrat kupa u srijedu?
  • bluepower86
    847
    Subota bi definitivno bila bolji termin,ako mora bit nedjelja onda u 17h.Moglo bi utjecat na proslavu ako bude nedjelja u 19h.
  • Crusades1986
    10k
    Neće sigurno bit subota jer bi onda imali samo četvrtak i petak između dvije utakmice. Bez obzira kaj je zadnje kolo.

    Dobro je kolega gore napisao.
  • DiddyGuela
    1.1k


    Ned je pogotovo nezgodan termin za nas koji imamo par sati voznje do ZGa a u Pon se također treba probuditi na posao.

    Ali jebiga, ne bi bilo prvi puta da se zrtvuje nesto da bi se islo gledati Dinamo.
  • bluepower86
    847


    Slazem se,subota bi bila bolja za proslavu po gradu i na tribinama.Vjerujem da ce ljudi iz kluba donijet pravu odluku!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.