• San Lorenzo
    12.1k
    Klasična slika po završetku utakmice; opkoljeni sudac. :lol:
  • seljak86
    2.4k
    Ne želim biti taj lik, ali tu se radi o pravopisnoj grešci, ne o gramatičkoj. Gramatička greška bi bila pogrešni padež ili pogrešna glagolska dopuna.
  • Svi na Sjever
    2k
    Jel to torcida izvjesila poruku markanu?Danko

    Pošto su napisali u množini,i na njega se vjerojatno odnosi.
    Tko još može biti od sumnjivo ozlijeđenih? Sahiti jedino mi pada napamet...
  • Droljo
    5.5k
    opkoljeni sudacSan Lorenzo

    Pa morao im je pustiti korner. I bi da nije ležao istrin igrač.
  • rioda
    3.1k
    Pa Livaja i Ferro, igrali su padel u Stobreču zajedno danas, a u Pulu nisu ni išli
  • IceMan
    1.6k
    Ješe će se rasplakat :rofl:
  • NORTE
    9.5k
    Brekalo će pregorjeti od forsiranja da se svidi Dalićurioda
    Zastrašujući rekorder opet uništa.

    Možda mu Maloča i Banić poklone nešto u idućem kolu za novu turu PR mašinerije luzerske familije.
  • SjevernaStrana
    993
    Ješe kmeči opasno
  • Ludovic IX
    5.8k
    Mene više jebe sto jebeni htv ne pokaže te faulove usporenom di bi sw vidjelo da ristovski fsul nije ni napravio a da je o sj duarte opizdio hoxhu po nozi..

    I onda dobiješ još te nebuloze od strane svih kmecavaca
  • Oluja
    3.7k
    Čitajući tovarske komentare na njihovoj facebook stranici nd bi me čudilo da u narednim danima bude i šamaranja "ozlijeđenih". Divota je gledati to rasulo koje se dolje događa.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Jel to pukla ljubav izmedju torcide i livaje?
  • IceMan
    1.6k
    A Perišiću se točno vidi u očima - Šta je meni ovo trebalo? :lol:
  • veselko tenžera
    1.4k
    Ješe kaže da je Duarteov crveni "rame o rame"?! Prvi kontakt je Duarteova desna noga koja udara Hoxhinu lijevu.

    Još gluplji komentar je taj da Matkovićeva lopta ide na stranu zbog klizećeg i da je po njemu crveni?!?! Pa kako je uopće faul ako je klizeći usmjerio loptu???

    Čovjek je stručni sukomentator, a nije u stanju pročitati 2 članka i naučiti koja 3 rezultata trebaju Dinamu za Play off LP.

    Scoria vrati se, nedostaje tvoja energičnost i elokventnost.
  • Cosey
    450
    Ne znam kaj piše u pravilima, ali meni faul nad Matkovićem nije za crveni, a nad Hoxhom je prekršaj, iako ne znam zašto je crveni?
  • Crusades1986
    10k
    iako ne znam zašto je crveni?Cosey

    Zato jer je zadnji igrac i radi prekrsaj u obecavajucoj situaciji za gol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.