• San Lorenzo
    12.1k
    Klasična slika po završetku utakmice; opkoljeni sudac. :lol:
  • seljak86
    2.4k
    Ne želim biti taj lik, ali tu se radi o pravopisnoj grešci, ne o gramatičkoj. Gramatička greška bi bila pogrešni padež ili pogrešna glagolska dopuna.
  • Svi na Sjever
    2k
    Jel to torcida izvjesila poruku markanu?Danko

    Pošto su napisali u množini,i na njega se vjerojatno odnosi.
    Tko još može biti od sumnjivo ozlijeđenih? Sahiti jedino mi pada napamet...
  • Droljo
    5.7k
    opkoljeni sudacSan Lorenzo

    Pa morao im je pustiti korner. I bi da nije ležao istrin igrač.
  • rioda
    3.2k
    Pa Livaja i Ferro, igrali su padel u Stobreču zajedno danas, a u Pulu nisu ni išli
  • IceMan
    1.6k
    Ješe će se rasplakat :rofl:
  • NORTE
    9.6k
    Brekalo će pregorjeti od forsiranja da se svidi Dalićurioda
    Zastrašujući rekorder opet uništa.

    Možda mu Maloča i Banić poklone nešto u idućem kolu za novu turu PR mašinerije luzerske familije.
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Ješe kmeči opasno
  • Ludovic IX
    5.9k
    Mene više jebe sto jebeni htv ne pokaže te faulove usporenom di bi sw vidjelo da ristovski fsul nije ni napravio a da je o sj duarte opizdio hoxhu po nozi..

    I onda dobiješ još te nebuloze od strane svih kmecavaca
  • Oluja
    3.8k
    Čitajući tovarske komentare na njihovoj facebook stranici nd bi me čudilo da u narednim danima bude i šamaranja "ozlijeđenih". Divota je gledati to rasulo koje se dolje događa.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Jel to pukla ljubav izmedju torcide i livaje?
  • IceMan
    1.6k
    A Perišiću se točno vidi u očima - Šta je meni ovo trebalo? :lol:
  • veselko tenžera
    1.4k
    Ješe kaže da je Duarteov crveni "rame o rame"?! Prvi kontakt je Duarteova desna noga koja udara Hoxhinu lijevu.

    Još gluplji komentar je taj da Matkovićeva lopta ide na stranu zbog klizećeg i da je po njemu crveni?!?! Pa kako je uopće faul ako je klizeći usmjerio loptu???

    Čovjek je stručni sukomentator, a nije u stanju pročitati 2 članka i naučiti koja 3 rezultata trebaju Dinamu za Play off LP.

    Scoria vrati se, nedostaje tvoja energičnost i elokventnost.
  • Cosey
    451
    Ne znam kaj piše u pravilima, ali meni faul nad Matkovićem nije za crveni, a nad Hoxhom je prekršaj, iako ne znam zašto je crveni?
  • Crusades1986
    10k
    iako ne znam zašto je crveni?Cosey

    Zato jer je zadnji igrac i radi prekrsaj u obecavajucoj situaciji za gol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.