• Dr Hofmann
    117
    Fantastičan uspjeh s obzirom kakva je situacija bila krajem prvog mjeseca, ova titula znači jako puno jer je bilo puno lešinara oko kluba. Iako se ne želim osvrtati u prošlost, molim Vas, jer mi se bliži četrdeseta godina života, moram istresti gorčine i ljutine radi svega što se događalo u zadnjih previše godina, ovaj put i daj Bože nikada više. Poseban pozdrav obožavateljima glavatog stvora koji su predviđali da ništa bez njega, sve borbe i ukradene ovakve uspomene idu i vama na dušu. A i tebe nisam zaboravio, oj Canjuga Zlatko (kakve debile smo ustvari preživjeli...). Molim Vas još jednom najte kaj zameriti, znam da nije vrijeme za vraćanje u prošlost, idemo dalje graditi pravi klub na ponos svih navijača.
  • NORTE
    9.6k
    Ljudi dinamo je prvak. Unatoč svemu.
    A to je tek početak! Svima vam je jasno zašto.

    Ova titula je i zasluga navijača, predvođenih BBB-ima, ali ponovit ću, zasluga navijača, svih onih koji su pohodili stadione i gubili glas za dinamovu slavu.

    U ligu prvaka da podignemo tenzije!!
  • Majki2111
    2.7k
    S koje utakmice ova slika?
  • Nemrem igra Dinamo
    976
    O Dinamo mi volimo i za njega živimo!
    Srcem, dušom, dlanovima, glasnicama.
    Gospodski, ali žestoko.
    Purgerski nadmoćno.
    Od prve do zadnje minute i naravno na trećem poluvremenu.
    Drugačije nije moglo završiti, nego šampionski.
    Dočekali smo naše proljeće i nismo dali da potone! Boysima poseban naklon, ovo je njihova titula i zasluga da Zagreb opet jako živi Dinamo.
    I na kraju, ima neke simbolike u tome da ga je baš Aki onako kapetanski zakucao i žestoko proslavio pred svojim Sjeverom.
    Pusa svima, uživajte, slavite, ludujte i vidimo se opet u srijedu, ne zaboravite kupiti karte već sutra... tj. danas
    Screenshot-2024-05-12-00-19-55-131-com-miui-videoplayer-edit.jpg
  • Majki2111
    2.7k
    Par puta sam kroz ovu sezonu pomislio na onu ko se zadnji smije najslađe se smije. Al nisam tu htio napisat da nebi ispalo da sam u krivu. Bitno je samo koji si na kraju azdnjeg kola. Ako vodiš od prvog do predzadnjeg ne vrijedi.

    Jedino mi je žao kaj neki ljudi preimuplzivno prate nogomet i gledaju Dinamo. Nakon nekoliko utakmica smjenjuju trenra, ništa ne valaj.... SAda je euforično.

    Meni se danas nije svidjelo kako se igralo zadnjih 5 minuta.... Ali dobro se sve završilo....

    Situacija danas sa Sjeverea: 60 i neka minuta. slobodnjak za nas, kolega pored mene "lud", sve žile mu iskočile. Podlaktica, vrat. Kaže: "Ajdeee!!!!" Crveni se. Pogledamo se, nasmijemo se međusobno. Kažem: "Polako frende, ima još pola sata. Polako". Par minuta poslije gol je pao.
  • javolimtebejako
    764
    meni isto danas onaj frajer s megafonom kaže "ajdeee jače, jačee". kažem ja njemu " polako frende, ima još pola sata". par sekundi kasnije me skinuo nogom u glavu
  • Majki2111
    2.7k
    Jebi ga. Peh... :confused:
  • Droljo
    5.6k
    Mir i Dobro
  • javolimtebejako
    764
    nisam mislio da ću morat pojasnit, al da kolega, sarkazam :rofl:
  • Yovitssa
    390
    Bila je ovo strašna sezona i meni osobno najdraži naslov, a pratim Dinamo od sredine devedestih!

    "Nikad gori" Dinamo ponovo je dokazao da je hrvatski Real Madrid, premda je za mene Dinamo prevelik da ga se usporeduje s tamo nekim španjolskim klubom... :halo:

    Dok su se već bukirale sale u Hercegovini za presice o posrtaju loše vođenog kluba, dok su konkurenti slavili titule ljetnog, jesenskog i zimskog prvaka, dok su kojekakvi kvazi-manageri koristili Jude i usmjeravali ih konkurenciji da nam napakoste, Dinamo je opet dokazao da je najjači kad je najteže!

    I sudbina je htjela da upravo osporavani Hoxha, Neva i Aki budu akteri ključnih poteza na putu do titule!

    Uz Zekino proljeće, sve nedaće, sami protiv svih opet smo pokazali tko je gazda!

    Građanski je silan, neslomljiv! :fire:
  • Ludovic IX
    5.8k
    Jučer i za vrijeme utakmice a poslije pogotovo, kad je išla zajednička pjesma sjevera i zapada, glas je pucao, suza u oku sama dolazila.

    Baš me ispunilo emocijama. Još uvijek nisam nacistu jer mi draža ova titula ili kuzeova 2005/06..

    Možda ova jer sam ovu doživio sa svojim sinom pored sebe na tribini. Gledajući njega dok sa rasirenim salom pjeva " o, dinamo, mi volimo", smijem se od sreće, plačem od sreće..ma ludilo.
  • Boysica
    469
    Prvaciiiiii smooooo dobro vam ovo predivno jutroooo ...
    Kako je dobro probudit se i navijat za naj bolji klub, cestitam nam svima posebno Jakiru i deckima na osvojenoj tituli.
    Dojmovi uh negdje je ostao mi glas na sjeveru kakva atmosfera za vrijeme tekme i nakon savrsenooo, ovo je definitivno naj bolja sezona navijanja i svega sto smo prosli ...
    Koja ludnica jucer po gradu jedva sam dosla doma pjeske od Maksa do Trga di god se okrenes pjevaju se Dinamove pjesme ...
    Cestitam vam svima na osvojenoj 35 tituli prvaka Hrvatske:srce:
  • modri-kibic
    26


    Neki se snovi ostvaruju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.