• plavi72
    723
    Zašto zadnjih godine kažem ovo mi je najdraža titula?
    Najdraža i najslađa s mirisom fritula i benzinske
    2024. :strong:
    i najjačim mirisom Dinamovog proljeća :heart:
  • Rex Ramae
    2.6k
    Najlošiji Dinamo u zadnjih xy godina tri kola prije kraja osigurao naslov prvaka.

    Patite miševi, fenix se digao iz pepela i ostavio vas u prašini.

    Bravo Dinamo, bravo Građanski! Vrhunska atmosfera danas na stadionu, kakva pozitiva, nezaustavljiva lavina emocija... najviše hvala BBB na izborenoj pobjedi i vraćanju kluba navijačima.

    Neka svud odjekuje :fire:
  • javolimtebejako
    804
    kako mi je žao što već moram putovat nazad oOooOoo dinamoooo mi volimoooo

    ogiwara kralj s onim kantama, bilo mi i bas drago za jakira

    vidimo se u srijedu
  • KaJJe
    69
    29.1. Tuga s juga objavljuje: Što je teži uspon uz brdo, to je ljepši pogled s vrha.
    Aj bar su u nečemu u pravu. Najte kaj zameriti. :wink:
  • Mihaljević
    8.5k
    Hvala Roberte, božja pravda će ti dat ugovor u Dinamu! :heart:
  • Rex Ramae
    2.6k
    Nikada ne otpisujte srce šampiona: Dinamo je uzeo naslov na krilima navijača i jednog genijalca

    Ova sezona je zapravo upozorenje svim Dinamovim rivalima za sve iduće sezone. Dinamo se ne otpisuje tako lako jer Dinamo će uvijek biti Dinamo. U sezoni kada su ih svi otpisali završili su kao prvaci. To dovoljno govori.
  • NORTE
    9.7k
    Zna li se sada termin zadnje utakmice?1986-Pl
    Očekujem nedjelju 26.5. u 19:00.
  • dBK
    114
    NADMOĆNIJI SUPARNIK!
    Sezona svih sezona, naslov "samo" šlag na tortu!!!!!!!
    Čestitke svima!
  • Ijayi Atiemwen
    833
    Kroz koju smo unutarnju prazninu sve ove sezone prošli mislim da najbolje asocira ova slika
    53485355047-6e59504cfc-b.jpg
    Od ove tame do rušenja Hajduka dvaput u tri dana, zabijanja za naslov na rujevici u zadnjoj minuti i spektakularnog dočeka u Zg, sve u samo par mjeseci, damn. :clap:
  • Neki tip
    19.6k
    Nema se kaj reći i nemam kaj napisati, samo ću podsjetiti na svoj post otprije više od 3 mjeseca, s početka veljače, prije tekme s Goricom...

    Jedna od meni najbezveznijih sportskih floskula je "nismo još ni svjesni što smo učinili..."

    A bome mi neka verzija toga, recimo "nismo mi još ni svjesni što se događa", ovdje itekako paše i vrijedi.

    Ne volim zapadati u afane i nije to baš meni svojstveno, iritantno sam racionalan tip koji voli logiku, matematiku, argumente, analize. A opet, jebeš sve to kad je nogomet, kad je Dinamo u pitanju. Baš se osjeća "nešto u zraku" da se poslužim još jednom floskulom. Osjeća se buđenje, neka iskra zanosa, vjere, neka energija pokrenuta dinamom.

    Gledam te vaše upise, ovdje i na temi Ulaznice, slušam ljude oko sebe, čitam razne dinamovske wapp grupe u kojima se nalazim i vidi se da nije isto. Da nije obično i uobičajeno. Da nije svakodnevno.

    Raspravlja se o tome tko bi trebao u skupštinu, o obnavljanju članstva, o programima, idejama, o tome hoćemo li na Gorici imati 5 ili 10 000 ljudi, a ne 1 500 ili 2 000.

    Da, najviše se piše o tome da nema pojačanja. I da, rezultati su bitno lošiji no što smo naviknuli, momčad nekako ispuhana, trener očito neadekvatan, o upravi smo rekli sve milijun puta. I ponovit ćemo još milijun dok ne dođu bolji... pa onda i o njima napisati i reći, ovaj put ne samo na forumu, sve što treba napisati i reći, da osjećaju pritisak i težinu upravljanja najvećim hrvatskim klubom - ako to ne mogu, ionako nisu za Dinamo.

    Međutim, to mi je sada nekako sporedno, uz svu moju ljubav za "samo pobjede" i radost na stadionu.

    Naravno da u nedjelju želim samo pobjedu, naravno da želim da Dinamo bude najbolji mogući u svim segmentima, pa zato se valjda sve ovo i radi i događa, ali želim reći da mi je ovo iščekivanje tekme, i to tekme s Goricom (uz sav respekt za učinjeno zadnjih godina), da mi je ovo bildanje tenzija, ovo buđenje svih grupa, stranica, pa i ovog foruma, a nadam se onda i ulica i kvartova - trenutno nekako najdraže i najvažnije.

    Neće me prebaciti na "očekujem 15 tisuća!", jer ne očekujem. Ali očekujem da nas nekoliko tisuća, a to je nekoliko tisuća više nego prije, grmi i sijeva u nedjelju za Dinamo.

    Kako s fakulteta i uprava velikih firmi do skupštine Dinama, tako i iz fotelja i kafića na tribine Maksimira.

    Korak po korak, čovjek po čovjek.

    Dinamovo proljeće!
    Neki tip
  • Pop corn
    5.8k
    Očekujem igrače danas poslije tekme u šampionskim majicama!BBBaranja

    Polaaaaako.... bit će ih, ali strpljivo.... :wink:
  • Dino
    2.3k
    Bez obzira na sve poraze i padove koje smo skupili i koji su nas pogadali, mi smo prvaci jer smo to zasluzili vise nego itko drugi! Mi smo prvaci jer ni u jednom trenutku nismo odustali i potonuli na dno nakon zaredanih kikseva!

    Ovo prvenstvo je dar za sve nas koji smo prozivljavali redovne srcane udare i nismo mogli spavati nocima prije Dinamovih utakmica!

    Ovo je prvenstvo dar za sve nas koji smo u trecem mjesecu pobijedili na izborima i konacno doveli strucne ljude koji vole Dinamo u klupske strukture te time pokazali da mozemo sve kad smo slozni i brojni!

    Ovo je prvenstvo za sve nase pokojne sunavijace koji nas s neba gledaju i cuvaju na nasem putu do svake sljedece pobjede!

    Cestitam vam svima braco i sestre Dinamovci i zahvalan sam kaj imam priliku biti dio plave obitelji!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.