• Dinamo-Sesvete
    23
    nek ih proda 20 komada i ja mu ga poklonim
  • bbb medimurje
    2.9k
    Zajecov potpis na drugoj straniDinamo-Sesvete

    :rofl:
  • nemapredaje
    2k


    20 komada unikata…

    Svašta ću tu pročitat
  • Dinamo-Sesvete
    23
    pobjedio si. Razgovor s tobom nema smisla.
  • NKDZ86
    303
    I nek se javi u inbox, kao poklon dobiva taj roštilj unikatni
  • Eduardo
    17.6k
    stvarno ne kužim što ti nije jasno... Jasno si napisao da prodaješ UNIKAT, a kad ono ne da nije unikat nego se serijski proizvodi. Valjda si svjestan što znači unikat!? Pokušao si nam uvaljati 'robu' dajući nam lažni info uz nedostatak bilo kakvih detaljnijih podataka. Sad kad si uhvaćen u prodavanju magle bacaš nam smiješne izlike koje to zapravo i nisu.

    Oprosti, ali ovo je ispalo toliko neuvjerljivo i lažno da smrdi na prijevaru i poziva na oprez.
  • Droljo
    5.1k
    Lijepo sam ja ponudio na početku stotku....
    Moglo je to sve prejti i bez ovih nesuglasica :rofl:

    Uglavnom, meni je pre skup jer imam svoj kaj sam u bosni kupio :snicker: da nemam razmislio bih apsolutno
  • Dinamo-Sesvete
    23
    pogrešno sam se izrazio i ispravio

    Ja ga proizvodim i svaki može biti unikatan, s posvetom, gravurom, drugačije obrađen, drugačije visine, drugačije legure, drugačijeg materijala.

    Pokušavaš me napasti i optužiti, ali ne zamjeram ti.

    Tko bude htio, javit će se, pitati što ga zanima, naći ćemo se, može ga razgledati, može ga isprobati, može reći da to nije ono što je očekivao i odbiti kupiti.

    Preuzimanje je isključivo osobno, ne šaljem nikome ništa, ne plaća nitko ništa unaprijed. Čak štoviše, inzistiram da se pregleda, testira, izmjeri brzinu zagrijavanja, izmjeri vodljivost, vidi jel mu odgovara to što se nudi.

    Pa ne guram nikom ništa na silu u džep i ne kradem nikome novce iz džepa. Objavio sam oglas, ja mislim da toliko vrijedi i to je to.

    Čak mi je uredu da netko misli da ne vrijedi toliko i da ga može jeftinije negdje kupiti, dobiti ili sam napraviti.

    Samo bi onda bilo fer da podijeli tu informaciju sa svima nama jer sam onda ja glup što skupo plaćam željezo, laser, struju, brusilicu, savijačicu, ruke, rukavice, zaštitne naočale, par tisuća litara pomoćnog plina, zrcala, leće, mlaznice, filtere, licence, softvere, trošim radne sate i ostalo ako bih mogao dobiti jeftinije.

    I sad ćeš reć da tebe boli briga koliko ja tu imam troška i tu se slažem s tobom. U pravu si i ne treba te biti briga. Nije ni mene briga za mnogo toga.
  • Droljo
    5.1k

    Ja sam na ovom linku 5 puta pročitao tehno tovar i niš mi nije jasno :lol:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Može li se provjeriti autentičnost potpisa?
  • Sajla
    3.5k
    Al ovo sa grbom na sredini je top. Fino lepinja dobije tetovažu ak je strateški staviš...Droljo

    dobra ideja - samo kaj dobiješ zrcalnu sliku. @Dinamo-Sesvete razmisli o tome da napraviš rešetku sa grbom ili samo "d" koje bi bilo zrcalna slika, tako da na hrani ostane ispravan trag. ili neki žig kojeg bi zagrijal na žaru pa utiskival u pljesku, steak i sl. :)
  • Dinamo-Sesvete
    23
    nisam siguran koja je službena definicija i procedura

    Ako je nekome video zapis potvrda autentičnosti, onda može. Ovjera kod javnog bilježnika ne postoji, ali nemam ništa protiv da se da na forezničko vještačenje potpisa
  • SAS1987
    13.5k
    Može li se provjeriti autentičnost potpisa?Mali Zeus

    Naravno da može - Kupiš roštilj,uzmeš ga na zapad i zamoliš Zajeca da provjeri potpis :lol:

    Nebi bilo prvi put da netko nosi roštilj na tekmu Dinama... :lol:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Naravno da može - Kupiš roštilj,uzmeš ga na zapad i zamoliš Zajeca da provjeri potpis :lol:SAS1987

    Zajec pogleda potpis i veli - moj je evo majkemi.
  • Dinamo-Sesvete
    23
    kad radim za kafiće, restorane ili pečenjare, onda oni obično imaju takve posebne želje. Ovako za komadnu prodaju je neisplativo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.