• Eduardo
    17.6k
    Pokušavaš me napasti i optužiti, ali ne zamjeram ti.Dinamo-Sesvete

    Samo ti govorim kako taj tvoj prvotni oglas izgleda, a to potvrđuje i reakcija drugih forumaša. I još si ušao u bespotrebnu raspravu u kojoj nisi ponudio niti jedan valjani argument koji bi nas uvjerio u suprotno.

    I sad ćeš reć da tebe boli briga koliko ja tu imam troška i tu se slažem s tobom. U pravu si i ne treba te biti briga. Nije ni mene briga za mnogo toga.Dinamo-Sesvete

    Za ovaj dio si u pravu, ali zato me/nas briga za dobrobit forumaša i njihovu zaštitu. Iako je korištenje ove teme i sudjelovanje u transakcijama na vlastitu odgovornost.

    I još jednom za kraj - ne tvrdim ili insinuiram da si prevarant samo ti pokušavam ukazati na to kakav dojam si ostavio svojim nastupom ovdje. Zato kad postavljate oglase dajte to napraviti što cjelovitije jer nisu oglasi zlatne krave da ih se ne bi smjelo komentirati. Sigurno mi nije namjera uništiti oglas tebi ili nekom trećem, ali moraš i sam priznati da je ovo ispalo malo nespretno od tebe zbog čega i je došlo do kritika određenih forumaša, pa tako i mene.
  • Dinamo-Sesvete
    23
    Sve je u redu, evo nadam se da sam u prošlom postu dao malo više konteksta pa da su razjašnjene pojedine nedoumice.

    Bitno je da smo na +4, 3 kola prije kraja, nakon jako teške sezone, sve drugo se lako ispravi :)
  • mali M
    3.5k

    bez obzira na sve, sviđa mi se inicijativa i kad ću kupovat rešetku javit ću se. Pitanje mi je samo s obzirom da ima malo šire plohe, nije klasična roštilj rešetka, da li ima problema s ljepljenjem klope na nju?
  • Dinamo-Sesvete
    23
    e sad, glupo mi je reć ti "do sad se niko nije žalio" jer ne ispada objektivno

    Al možemo napravit jedan dan neku degustaciju, roštiljadu uz tekmu, proslavu prvaka ili slično pa ga donesem da se sam uvjeriš

    Ili ti dam broj par ljudi koji su kupili, a koji su normalni i otvoreno će ti reć sve što te zanima
  • serbus
    3.6k
    Ili ti dam broj par ljudi koji su kupili, a koji su normalni i otvoreno će ti reć sve što te zanimaDinamo-Sesvete

    Zorane Kriviću jesi to ti :lol: stariji će znati tko je taj ?
  • runtothehills
    382
    Znam da je nemoguca misija, ali probat cu i ovdje.
    Kupujem 3 karte za Hr - Španjolska u Berlinu, pa ak netko kojim slučajem ne moze na Euro ili bas na tu utakmicu.. let’s find out :smile:
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.