• Crni86
    1.2k
    protiv hajduka smo isto igrali 352, samo smo defanzivno stajali onda u 442 ili 4231, gdje se Kule vise povlacio. Cak bi rekao da smo vecinu utakmica se i nastavili braniti sa 4 iza, dok je u izgradnji igre to izgledalo kao 352. Naravno uz po neke iznimke.
  • Banana 2
    469

    Protiv Hajduka je bilo dosta hibridnije, 4-4-2 osnova. Mislim da je to puno bolji sustav od ovih 3-5-2 što smo igrali protiv slabijih klubova. Ovaj drugi ima smisla za tu svrhu, ali bilo bi naivno tako izlaziti protiv ozbiljnijih protivnika.
  • Crni86
    1.2k
    Prozvalo se petka da nije cijeli travanj zabio gol (pojavio se taj podatak u medijima nedavno). Poznavajuci petka ocekujem gol ili dva u nedjelju za potvrdu titule. Tek je srijeda, tko ce docekat nedjelju 19:30….
  • Banana 2
    469
    Proziva ga se s razlogom. Ja prvi želim da Petko ima više slobode, ali ta sloboda mu ne smije biti dopuštenje za zajebanciju.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Pobjedom praktički osiguravamo titulu, x nam isto leži s obzirom na raspored, a čak nas ni poraz ne izbacuje iz utrke s obzirom da čekamo samo jedan njihov kiks međutim ne ovisimo sami o sebi u tom slučaju. Nadam se da Jakir neće postavit igru na x jer smo se zbog tog opekli na Sparti i Paoku s nekoliko primljenih golova. U nedjelju je utakmica sezone, pobjedom ostajemo vladari HNL-a još nekoliko godina!
  • Peškaman
    2.6k
    Ljudi idu na gostovanje u VŽ i Osijek,našom pobjedom nad Osijekom,stvaramo Osijeku imperativ pozitivnog ishoda protiv Rijeke,a svi znamo da ,niti Dinamo niti Hajduk nisu nadigrali Osijek u Osijeku.
  • Crni86
    1.2k
    nije ga se prozvalo za zajebanciju, vec za nedostatak golova. Ali slazem se da je zadnje dve tri tekme dosta komplicirao, ali on je jednostavno takav. Da nije ne bi bio sad u dinamu vec bi vjerojatno ga gledali jucer ili danas u polufinalu lige prvaka.
  • Banana 2
    469
    Pa izvlači se da proigrava, a onda proigrava ravno suparniku u noge jer pokušava provući loptu kroz tri igrača i prostora za loptu jednostavno nema. Da odigra savršen pas, ne bi prošlo. Jednostavno odigrava nepostojeće opcije. Da se izvlači i stvarno razigrava kako spada i pokušava ostvarive pasove pa onda ne prođu, kritika ne bi bila opravdana. Ovako ga nema ni u golovima ni drugdje.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Meni možda i najdraža pobjeda nad Rijekom tamo, sjećam se da su se nešto brusili na nas, Rožman izašao u visokom pritisku i dobio 4 komada u 25 minuta.
  • IceMan
    1.5k
    Čitam komentare, općenito mišljenje vlada da će Dinamo doći i pobjediti, obzirom na mentalitet, formu… u neku ruku je to praktički gotova stvar.
    Daj Bože.

    Al opet treba malo i spustit loptu na zemlju. Čeka nas pakao, Rijeka je dobra i zaista će ići na sve il ništa. Krenut će uraganski i mi moramo samo biti mirni i znat odgovoriti na to.

    Osobno bi bio zadovoljan i s x, s kojim zadržavamo pole position za zadnja tri kola.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da, ljudi već rade kombinacije s kim ćemo igrati u PO Lige prvaka, a u nedjelju možemo ostati bez svega. Spustit se na zemlju i pokušat pobjedit tamo kako znamo i umijemo jer pobjeda znači titulu.
  • Mrvica
    3.3k
    Uvijek kažem mrtvi se broje na kraju bitke. Očekujem i vjerujem u pobjedu? Definitivno! Da li mislim da će biti lako? Nema šanse! Vjerujem li u duplu krunu? Normalno da da... Malo se spustit na zemlju i korak po korak.
  • mali M
    3.5k
    Čitam komentare, općenito mišljenje vlada da će Dinamo doći i pobjediti, obzirom na mentalitet, formuIceMan

    a buraz, pa na navijačkom si forumu! :lol: neki su već pijani danima (svaka sličnost sa Gražom je slučajna) i slave naslov! Svjesni smo svi da idemo korak po korak do kraja još, ali nemreš očekivati gašenje euforije jer moramo biti racionalni.. :lol:
  • Paggini
    7.2k
    Svjesni smo svi da idemo korak po korak do kraja još, ali nemreš očekivati gašenje euforije jer moramo biti racionalni.. :lol:mali M

    Toliko smo se napatili ove sezone, dajte nam malo te euforije barem.

    Iako mi se čini da je euforija dosta smirena, puno jača je bila poslije one Gorice 2:0, pa nas je Loksa spustila jako brzo. Ovaj put mi se čini da je normalnija i utemeljenija u realnosti jer imamo jako dobru igru već preko mjesec i po dana, igrači su nam u formi, raspoloženi, nemaju ozljeda - imamo temelja vjerovati u dečke jer ako smo mi top i rijeka je top, mislim da smo mi debelo ispred Rijeke.
  • Marley
    876
    Koga je jos frka da Rileta ne isprovociraju vec na zagrijavanju :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.