• Crusades1986
    9.8k
    Borussia večerašnjom pobjedom osigurala da Njemačka sljedeće sezone ima pet predstavnika u LP, a trenutačno peti u Bundesligi je - Borussia.
  • Blueshadow86
    963
    Dobra tekma. Usprkos zaostatku od 0:1, mislim da će PSG proći u finale. A nije baš da ih volim. :grimace:
  • Klenx
    4.1k
    Borussia večerašnjom pobjedom osigurala da Njemačka sljedeće sezone ima pet predstavnika u LP, a trenutačno peti u Bundesligi je - Borussia.Crusades1986

    Znači li to da ako oni uzmu Ligu Prvaka ne otpada varijanta s našim potencijalnim prolazom direktno u 4.pretkolo LP?

    Kao da mi negdje zvoni da sam nedavno čitao da moramo navijati za Dortmundovo ispadanje.
  • Dudu9
    447
    pa ako Njemačka ima sad pravo na 5 predstavnika u LP, po tome je svejedno hoce Dortmund osvojiti, jer oni su 5 i imaju LP, jer bitno je da onaj koji osvoji LP da je i kroz prvenstvo osigurao LP, da bi vrijedilo pravilo najveći koeficijent ostalih liga
  • NitkoBitan
    12.3k
    pa ako Njemačka ima sad pravo na 5 predstavnika u LP, po tome je svejedno hoce Dortmund osvojiti, jer oni su 5 i imaju LP,Dudu9

    To ce se gledat od iduce sezone, a ne ove? Ne znam ni ja...

    Index u par sati izbaci dva kontradiktorna clanka.
  • dzg7
    267
    Znaci i Njemačka i Italija imaju po 5 u LP ?
  • Jos-Optimus
    292
    "Ako Dortmund osvoji Ligu prvaka i završi na petom mjestu, onda će Bundesliga imati šest momčadi u Ligi prvaka -- četiri najbolje, Dortmunda kao branitelja naslova Lige prvaka plus mjesto za europski učinak. Bundesliga bi izgubila jedno od svojih mjesta u Europskoj ligi koje bi zauzeo Dortmund."

    Tako piše na 24 sata
  • Jaro
    5.6k
    ovo je malo cudno - posto se nikad na ovaj nacin nije nagradjivalo osvajanje LP - znaci ako Bayern osvoji - nece dobiti sesto mjesto, a ako BvB osvoji onda hoce iako su i jedni i drugi u prvih 5 koji idu u LP?
  • Jos-Optimus
    292
    Ja sam se isto pogubio :)
  • jedan u nizu
    6.1k
    Od ove godine, dvije lige sa najvecim koeficijentom kroz godinu, dobivaju ekstra mjesto u LP.
    Neovisno o pobjedniku LP.

    Tako da je sad moguce da jedna zemlja ima 6 predstavnika, ako ostvari najveci koef, gdje dobivaju ekstra mjesto, te ako imaju osvajaca LP onda dobivaju jos jedno mjesto.

    Pretpostavljam da ima neki limit koliko mogu imati predstavnika, pa zato bi izgubili mjesto u EL
  • pencilneck
    652
    Ako Njemacka dobije sesto mjesto u LP onda nema rebalansiranja u pretkolima i mi i Sahtar ostajemo gdje jesmo.
  • Dudu9
    447
    Logično bi bilo da ako pobjednik LP, a nije osigurao LP kroz svoje prvenstvo, da ta liga dobije dodatnog predstavnika u LP, pošto je BvB sa 5 mjestom sebi ionako osigurala LP po tome i dalje je Dinamo u igri za izravan ulazak u LP
  • Jos-Optimus
    292
    To važi jedino ako Borussia osvoji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.