• Yovitssa
    342
    Mislim da se približavamo vremenu kad treba potpuno zabranit politiku, ideologiju i sve slično na forumu i ostavit samo Dinamo, sve oko njega i nogomet.

    U kakav svinjac ste pretvorili temu od utakmice
    Mlađi referent

    Slažem se!

    Mislim, i sam sam zagadio temu, ali morao sam odgovoriti na kritiku pjesama boysa jer fakat nije bitno po čijem melosu pjevaju svoje pjesme (Bella Ciao je ionako poznatija po Casa del papel seriji nego po otporu fašizmu).

    Ne znam kaj je slijedeće, kritika na "Za Dinamo dao bih sve" jer je pjevana na pripjev pjesme Grdovića koji je Dalmatinac i navija za Hajduk!?!?!? Svašta... :meh:
  • don
    1.8k
    ali sreća Kaneka i Ogiware kad su vidjeli Japance na tribini :lol:

    IMG-7869.jpg
  • IceMan
    1.5k
    Da se vratimo malo i nogometu…

    Zadovoljan sam igrom u drugom djelu, ide to na bolje. Prvo poluvrijeme po meni nešto slabije, al nema veze. Sve u svemu dobro.

    Realno smo trebali dobiti 3 razlike. Atmosfera dobra, 90% stadiona navijalo za Dinamo. Boysi odlični.

    Vidovića moramo otkupiti jer je igrač poteza, za razliku od Hoxhe ili Špikića.
    Potez utakmice defintivno Kanekovo uklizavanje i gestikulacije prema nama (istoku) :lol:
  • Jurki
    8.7k
    Nakon par stabilizacijskih i pogledanog sazetka utakmice.. igramo identicne utakmice.
    Svaka je repriza od one prije.
    Veseli kaj za finis sezone imamo puno igraca u najboljem izdanju ove sezone i kaj stvaramo hrpu prilika.. jebe realizacija i nadam se da se bu taj segment jos popravil.
    Trebali smo jucer rijesiti prije tekmu.
    Bitno je da se dobiva pa i 1:0.
    Bilo bi neposteno da nekaj serem jer na ovakav nacin se osvajaju titule.
    Cekam Duju tj Loksu (bil bi red da nam se zrevanširaju za onaj šamar doma pocetkom godine) i da ruknu sjeverne morske kmečavce danas.
  • bluepower86
    777
    Uvijek se nade neki pametnjakovic sto komentira brojku tribine dok sam ne pohodi ni 20% utakmic,inace nebi tako pisao.
  • SAS1987
    13.4k
    Boysi nakon dugo vremena na istoj utakmici povezali Lili marlene i svoju verziju Belle ciaobongo

    Nacionalni socializam :lol:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Kakva argumentirana rasprava, stari moj. Ritual mi je kad dođem s tekme da si pustim snimku tekme i pročitam komentare na zoni. Ti baš bodeš u oči, uvijek negativa, niš te ne paše, od postava do toga kaj se pjevalo. Možda moj komentar nije primjeren, pisao sam ga dok sam još bio u cugi, ali ti si baš negativan lik.
  • Nemrem igra Dinamo
    601
    Drugo pol. sam bio iza zastave na jugu, tak da nisam skoro niš vidio što se tekme tiče i tek nakon pogledanog sažetka vidim kak smo se ispromašivali opet... Ali, tak se osvaja prvenstvo i ne bi imao ništa protiv da sve do kraja ovak odigramo/dobijemo :joke:
    Navijanje je bilo baš odlično, jedino šteta da su nas tak natiskali (iako meni nije smetalo) i da je dio juga ostao prazan... To sve govori o njima, a mi smo svoje kao i uvijek odradili za čistu desetku!
    Zapravo je već dugo jebena pozitiva i osjeća se miris titule u zraku, uvjeren sam da do kraja SVE možemo dobiti, jer to nam je utkano u DNK :strong:
    Idemo jednu po jednu tekmu, strpljivo sve do kraja, šampionski kako samo Dinamo zna i može!
  • bbbruxelles
    83
    čekaj, Bella Ciao pjesma je poznatija po nekoj seriji, nego po otporu fašizmu???

    Jel ti to ozbiljno, jel ti tu nas .ebeš ili se praviš tulav?

    Kaj je sljedeće??
  • don
    1.8k
    daj dosadni ste vise vi i bella ciao
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Sta ce tek bit kad skuze kako se zove original pjesma s melodijom muku muce da nas sprijece/ izadite na balkone pozdravite sampione ..
  • NitkoBitan
    12.2k
    Vođe su nam crvene :lol:
  • deda
    27.9k
    Daj šuti :cool:
  • bbbruxelles
    83

    Kajgod, ali tvrditi da je Bella Ciao popularna radi neke serije je sprdanje s necijim intelektom.

    Evo Jovice, ne budi ti tesko pa procitaj, taman je danas 79.godisnjica smrti Mussolinija pa je ljevicarska svita, koji su se kao oponenti okupili da bi protestirali protiv skupa komemoracije smrti Benita zasigurno, zapravo, promovirali seriju Casa del Papel (ili kako se vec to sranje zove) pjevanjem Belle Ciao. Jbt.

    https://www.euronews.com/my-europe/2024/04/28/neo-fascists-mourn-mussolini-on-lake-como
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.