• blue heart 72
    1.4k
    Sutra očekujem plavu rapsodiju u svakom pogledu.
    Dan dinamovštine na SZ Hrvatske
  • Blueshadow86
    922
    Nevistić
    Bernauer, Theophile, Perković
    Mišić, Sučić
    Špikić, Baturina, Vidović
    Petković, Kulenović
  • marcio amoroso
    32.2k

    Mislim da će sutra startati Brodić jer poznaje Varaždince bolje. Ostalo bi i ja ovako.
  • Eduardo
    17.5k
    ja bih ipak Sandra unutra od početka. Igra stvarno dobro. Uz to što preore teren ide ga i gol, a sposoban je namjestiti dosta toga za druge. Razumijem trenerovu filozofiju s rotacijom njih dvojice, ali i prilično mi se sviđa sve to što Kule donosi momčadi u ovoj formaciji.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Rileta bi danas ostavimo ne na tribini nego u Zagrebu. U Rijeci će biti potreban, a koliko je nervozan siguran sam da je u stanju s klupe dobiti treći žuti.
  • Marley
    836
    Kulenovica od prve hocu. Malo vise kontinuiteta bi mu sigurno dobro doslo, a ne svaku drugu da igra. Nista protiv Brodica, ali Kule mi se cini jos korisniji. A ne znam je li ikad dosad dobio priliku da dvije zaredom starta, mislim da nije...?
  • din
    216
    zato će danas Brodić startati, a Kule protiv Rijeke, Kule nam treba protiv Rijeke prvenstveno jer ih zna i zbog prekida gdje su oni najviše opasni..
  • Zagi
    5k
    A ne znam je li ikad dosad dobio priliku da dvije zaredom starta, mislim da nije...?Marley
    Nije. U zadnjih 12 tekmi (od Gorice u kupu), startao je u prvoj 5 puta i u svakoj od tih 5 je zabio gol.
  • Dudu 9
    149
    Kuletu prijeti treći žuti.
    Bolje ga je sačuvati za Rijeku.
  • Nemrem igra Dinamo
    548
    Ja bi isto Brodića volio umjesto Kuleta, samo zbog žutih. Trebat će nam njegova agresiva kontra Rijeke!
    Tko god da starta, očekujem danas efikasni Dinamo i uveličavanje rođendana s nekoliko golova za plavu feštu u Baroknom gradu :strong:
  • dinon7
    455
    Lijepo vrijeme u Varaždinu zasada. Nadam se da će biti tako do kraja tekme.
    Pobjeda i lijepa atmosfera ne dolaze pod znak pitanja. Ajmo Dinamo
    P.S. Nadam se Ogiwari i RPG-u od prve minute
  • recikaj86
    90
    Sve je spremno za veliku plavu feštu
  • jedan u nizu
    5.9k
    ekipa na istoku, nemojte zaboraviti danas naocale, sunce ce nas fino grijati cijelu utakmicu :D


    suncane-naocale2-min.jpg
  • Zagi
    5k
    Prvi put imamo sve kandidate za zadnjih 5 spremne. Za koga će se odlučiti Jakir?

    Vidović - Perković- KTC-Max -RPG ?
  • Cagica111
    21
    a vjv RPG ostaje na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.