• Ludovic IX
    5.5k
    iskreno, rile koji je često na granici ludila u zadnje vrijeme, mozda bolje da preskoči rijeku i strane suce
  • Crni86
    1.1k
    Opet rozi dresovi….
  • Cagica111
    23
    daa
    Svaki put kad vidim najavu sa rozim dresovima u trenutku mi lose bude…al majke mi
  • luka modic
    609
    Domaci dresovi Varazdina su crno plavi tako da ovaj put je jedini logican izbor bio rozi dres
  • Peškaman
    2.6k
    Zamolit Varaždin da igra u narančastom :lol:
  • mali M
    3.5k
    zbilja nam drugi dres mora biti onaj od Građanskog žuto crveni pa nećemo imati problema
  • Dendle71
    68
    Bravo za konstruktivni doprinos i pet poruka o rozi dresovima. Pa ne morate bas svaku tekmu onda raspravljati o tome. Skuzili smo svi mi, cak i ja koji sam malo priglup da vam se ne svidja dres. Ali na kraju krajeva, nas je!
  • Cagica111
    23
    ma nee, ti si jedini pametan. U cemu je problem kad napisem da mi se riga svaki put kad vidim najavu sa rozim dresovima??? Naš je naravno, i opet mi je muka kad gledam DINAMO u rozim dresovima
    Nadam se nikad vise
    Ajmo plavi ;)
  • Marley
    871
    Ma ljudi opustite se, pa neki dan smo protiv Lokomotive razbili kletvu rozih dresova :cool:
    Tako da, vise mi ne pozli kad ih vidim.
  • ShanKu
    359
    Nego recite gdje je baza sutra u Varaždinu? Gdje se okupljamo?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nego recite gdje je baza sutra u Varaždinu? Gdje se okupljamo?ShanKu

    U crkvi.:grin:
  • Big Daddy
    187
    PREUŽASNO!!!! NAdam se zadnji put u povijesti!!!
  • Big Daddy
    187
    Rozi dresovi jednostavno nemaju veze niti s Dinamom, niti sa Zagrebom!! Pa niti curama se ne svidja, preodvratno.
  • Ivdzo11
    3k
    Svi su nam na dispoziciji, Mišić se oporavio, to je bila trenutna bol. Dva dana nije trenirao, od srijede je "unutra", Pierre-Gabriel trenira cijeli tjedan.


    - I dalje ćemo rotirati Kulenovića i Brodića, obojica igraju dobro, daju svoj obol našim rezultatima. Kulenović je malo življi od Frana, ali Brodića zovem "mali Petko", imamo varijantu u kojoj mogu sva trojica zajedno igrati. Vidjet ćemo za koju ćemo se opciju odlučiti. Radili smo na realizaciji, vjerujem da će se to sutra vidjeti, ali to je sve dnevna forma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.