• Mali dioničar
    14k
    O Hanželu nemam pojma ali čovjek svake godine utuče u klub pola milijuna eur (bubam cifru) pa malo pristojnosti ne bi škodilo.The Undertaker

    Ispostavilo se da nije "utukao u klub pola milijuna eura" nego je investirao u svojevrsno preuzimanje kluba.

    Kao prvo, za protučinidbu je dobio oglašavanje.

    Kao drugo, mimo toga je praktički dobio mjesto u tijelu upravljanja kluba što nikako nije korektno jer je za "utučenih pola milje" dobio reklamu.

    Kao treće, i tu nezasluženu poziciju u tijelu upravljanja klubom je zlouporabio.
  • Papastrumf
    9.5k

    Lana grupa je jedan on najvećih dobavljača, kad smo kod toga. To što dio vrati putem sponzorstva mu svakako ne daje za pravo da radi što hoće. Pogotovo ne da pokuša opstruirati rad kluba i njegova demokratski izabrana tijela.
  • bongo
    628


    Velika je razlika između donatora i sponzora...
  • Zagi
    4.9k
    Ah taj veliki altruist Hanžel...
    Daj Under, nemoj...
  • serbus
    3.5k
    Kako se Zovka riješiti? Čovjek koji podržava Mamića i onakav upis o Cici ne pridonosi klubu a narušava ugled kluba...

    Dok edit još radi a dotaknuli se tih lopata, jel Sunara na ikakvom spisku plaća ? Nadam se da ga više ne vidimo u klubu :cool:
  • miro
    3.1k
    Mislim da bi bilo zanimljivo s financijske strane vidjet tko je u plusu u dosadašnjem odnosu Lana grupa - Dinamo, jer ako ti daš npr 300k eura, a dobiš udarno mjesto na dresu i dodatnog tiskarskog posla za 750k eura, onda govorimo o prilično štetnom poslu za klub
  • miro
    3.1k
    meni bi bilo dovoljno od ekipe sa Zone koja je u klubu čut da dijele naše mišljenje i ja bih bio miran da će se toj "temi" ispravno pristupit
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Jesi ti tek sada dosao na svijet pa ne znas sto je sve Hanzel pokusavao zbog svog osobnog cilja. Kao sto je jedan vec rekao,uvijek neka kontra od tebe. I ovaj dio koji si lupio oko iznosa taj bi iznos bio sramotan za glavnog sponzora na dresovima.. Tako da je on sigurno od Dinama dobio vise nego je dao a htio je i uzeti puno puno visse nego mu pripada...
  • The Undertaker
    4k
    Slažem se. Ja uopće ne lupam po klubu jer ne vidim (doduše ovako izvana) da je klub nešto posebno krivo napravio. Bez obzira na krajnje namjere koje možemo samo nagađati, čovjek je sponzor od 2018. i potrošio je dosta svog (privatnog) novca na klub, puno više nego svi mi skupa ovdje. Mogao ga je potrošiti i na kurve, kocku ili neki drugi klub ali nije. Ako već ide, neka ide u miru i kulturno. Isto vrijedi i za Barišića, Vlaka, Bandića i tko već slijedi.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Pa ide kulturno. Sam.
  • Jaro
    5.4k
    ma daj molim te... ovo je ko ona "o mrtvima sve najbolje "- Zaj€&| to!
    I Hanzel i Mumija su se mogli fino dostojanstveno povuci na vrijeme - odabrali su drugi scenarij. Sluzbeni klub ce ih vjerojatno ispratit pristojno i sa sto manje prasine, al bogme je ispravno napisati da su smece i jedan i drugi od strane navijaca, simpatizera ili clana kluba koji ima vlastite oci i razum...
  • Paggini
    6k
    Bez obzira na krajnje namjere koje možemo samo nagađati, čovjek je sponzor od 2018. i potrošio je dosta svog (privatnog) novca na klub, puno više nego svi mi skupa ovdje.The Undertaker

    Stari, frajer je kupovao utjecaj u Dinamu, s ciljem preuzimanja kluba u dogledno vrijeme. Nista od toga nisu bile benevolentne namjere, daj se uozbilji i prestani biti jebeni kontrarijanac na svakoj temi.
  • pencilneck
    638
    Je li Otto Baric odletio po onog sponzora u Katar, zna li se sta? Ili je to bio plan samo ako postane predsjednik, a sad posto nije onda ipak nema interesa pomagati Dinamu?
  • Jos-Optimus
    206
    Nikakvo nagađanje nije u pitanju, stvari su vrlo jasne i jednostavne, ti ih kompliciraš
  • The Undertaker
    4k
    Pa objasnite mi, možda sam ja neupućen. Utjecaj je fluidna kategorija, Što je konkretno dobio Hanžel od utjecaja u Dinamu proteklih 5 godina? U odnosu na npr. Bergmana koji nije dao ni kune (ako jest ispričavam se), ili Truskallera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.