• mali M
    3.3k
    MOST će uđe li u "lijevu" koaliciju za kakti rušenje HDZ-a izgubiti brdo glasača. Al brdo... Samo što mislim da to novinari nagađaju i da se to neće sigurno dogoditi... ništa, kokice u krilo i idemo dalje...
  • Bruh
    888
    to je političko samoubojstvo kaj bi značilo da bi sve glasove na mogućim ponovljenim izborima pokupio DP pa čak i HDZ jer će Anušić najvjerojatnije preuzet stranku...
  • mali M
    3.3k
    ma jasno.. mada znaš kaj, ja bi najrađe da se mi svedemo na lijevo i desno ko ameri, pa da se ne lažemo o nekakvom centru kakav valjda više nigdje na svijetu ne postoji..
  • serbus
    3.5k
    Evo volio bi da mi bilo na ljevici ili desnici imamo nekog tko može ovako razmotriti Vučića vani a Kolinda mu puse daje...
    Tako se bori vani za svoju zemlju...

  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    ono kad si prvi na selu a zadnji u gradu. Zaboravio da nije na Pinku pa da može kako hoće. Skoro mi ga je došlo žao, skoro :lol:
  • Crusades1986
    9.6k
    A i predsjedavajuća ga je na početku fino poklopila.
  • Neki tip
    19.1k
    Anušić najvjerojatnije preuzet stranku...Bruh

    Nismo li ti i ja raspravljali prije izbora o tome pa si smatrao da se to neće dogoditi... ;)

    Anušića čisto sumnjam da će stavit na čelo HDZa prije će Karamarka il nekog izvadit iz ropotarnice.Bruh

    A ja se kladim da je Anušić idući predsjednik HDZ-a (kad god to bilo, ali prvi sljedeći).Neki tip

    a ne znam baš pa kad su bili oni unutarstranački druga struja onog Mire Kovača je dobila mizeran broj glasova a on je na toj liniji... mislim da on je oporba Plenkoviću al da nema tolko snage da preuzme.Bruh

    Samo budale ne mijenjaju mišljenje kad ih se suoči s argumentima, tako da je skroz legitimno da si promijenio svoje viđenje. Pretpostavljam da si primijetio Anušićevu snagu u biračkom tijelu pa prilagodio svoj pogled, ponavljam to je sasvim logično, ali ipak me zanima je li to razlog ili imaš neko drugo objašnjenje?
  • Bruh
    888
    Nisam hdzovac ali je neupitno da su mogli pokupit više glasova da im je Anušić bio kandidat za premijera. Jer dosta glasača DP-a pa rekao bi i Mosta mrzi samu pojavu Plenkovića jer ga smatraju potrčkom Brisela i dezerterom. Pogotovo sad nakon ovog jer kao svaki put se bore protiv lijeve vlasti. A di ćeš bolje nego Branitelja za kandidata.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ta mantra o Anušiću kao predsjedniku HDZ-a će trajati dok HDZ i DP ne oforme većinu sa SDSS-om ili u Vladi ili SDSS-om koji podržava Vladu iz Sabora.

    Jednom rječju Anušić kao predsjednik HDZ-a i premijer se neće dogoditi.
  • Bruh
    888
    da jer sam slušao priče o Ressleru i da će on preuzeti jer je Šeksov al je izgledno da će bit zamjena... Plenki u EU, Anušić premijer a Ressler predsjednik HDZa

    Edit: podcjenjujem prevrtljivost partije
  • Neki tip
    19.1k
    Ma kakav Ressler.. ne slušaj svakakve budalaštine. :wink: Ressler će još neko vrijeme žgance papati.
  • Mali Zeus
    9.4k
    :grin: :grin: :grin:
  • Bruh
    888
    Ma nek on papa žgance u EU parlamentu a ne da se vraća ovdje jazavac mrtvi
  • Neki tip
    19.1k


    Pa tamo će i ostati, možeš mirno spavati.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ja sam čuo da Karamarko ulazi u HDZ preuzeti stranku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.