• Sajla
    3.3k
    Nije suđeno, nije u sažecima, nije spomenuto u analizi poslije utakmice = nije se dogodilo. I zato će ovaj naslov biti još slađi.
  • Zagreb1992
    1.2k


    U nekim ligama ti isto ne sude to jer po nekim pravilima ako igrač prvi dođe do lopte da je sve čisto ...mislim po meni je ovo za crveni isto
  • Blueshadow86
    869
    Greška suca, VAR sobe i svih "djelitelja pravde" koja izravno utječe na naslov prvaka. Čisti crveni karton za Godu kod rezultata 0:0. A pazi, isti taj Goda zabije i gol kasnije. Svašta...
  • jedan u nizu
    5.8k
    Vjerovatno ima veze s tim da je bio prvo start na loptu.
    Kad je Goda dosao do lopte, noga mu je proklizala po njoj do noge protivnika.
    Ne znam koja su pravila po tom pitanju, i da li je uopce navedeno u pravilniku nekom.

    Realno, faul se ne sudi ako izbijes loptu i nakon toga pokosis igraca.
    Ako protivnik milisekndu prije tebe izbije loptu, i ti samo pokosis igraaca onda je faul i zuti/crveni/penal po potrebi.
  • Danko
    552
    Otvorenim đonom je išao u start + nije izbio loptu
  • rioda
    2.2k
    Da vidimo dal će Sopić glumiti pametnjakovića i nakon ovog
  • SjevernaStrana
    640
    A onda kasnije Mitrović dobije žuti, a nije ni taknuo Pjacu :lol:

    Pišu Riječani neki dan: "Naša jedina šansa su strani suci".....
  • rioda
    2.2k
    Igrači s dva žuta kartona uoči idućeg kola. Ima kod Rijeke dosta bitnih igrača koje bi žuti protiv Lokomotive eliminirao za derbi

    Dinamo
    Ademi Arijan, Mišić Josip, Kulenović Sandro, Živković Moreno, Ristovski Stefan, Vidović Gabriel, Emreli Mahir

    Rijeka
    Pjaca Marko, Goda Bruno, Labrović Nediljko, Bogojević Bruno, Hodža Veldin, Ivanović Franjo, Dilaver Emir, Galešić Niko, Banda Emmanuel Justine Rabby, De Melo Veiga Danilo Filipe
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Pjaca Marko, Goda Bruno, Labrović Nediljko, Bogojević Bruno, Hodža Veldin, Ivanović Franjo, Dilaver Emir, Galešić Niko, Banda Emmanuel Justine Rabby, De Melo Veiga Danilo Filiperioda

    Ova trojica i ja zadovoljan
  • Iskrenjak
    98
    Stvarno im se nakupilo po dva žuta. Ako Lokosi budu i približno nabrijani kao inače - biti će kartona. Možda najbolje da im Labrović pokupi treći…
    Svejedno - kao i uvijek - sve je na nama. Treba hrabro reć - dabogda im nitko ne nedostajao i onda ih mi nabijemo takve kompletne.
  • Blueshadow86
    869
    Pjaca i Fruk su Rijeci najbitnije karike. Budući da Fruk nema kartone, bilo bi dobro da Pjaca dobije 3. žuti i ne igra protiv nas. X puta sam ga gledao, a tako i jučer...čovjek čim je ušao, odmah se vidjela razlika. Na kraju krajeva, zabio je i za vodstvo 1:0.
  • immerwieder
    1.2k
    na Pjaci trebaju RPG ili Rile kod svakog primanja lopte biti u izravnom fizičkom kontaktu,
    na granici kartona, i sam se bude ugasil
  • Paggini
    6k
    na Pjaci trebaju RPG ili Rile kod svakog primanja lopte biti u izravnom fizičkom kontaktu,immerwieder

    Prošlu tekmu Pjaca nije dirnuo loptu do 60e minute, a ni poslije nije napravio ništa konkretno. Doduše, tu je kumovala i Sopićeva pičkava formacija i plan igre, ali ako bude egal do 5. svibnja, moguće da će ponoviti istu bunkericu.
  • Simba
    17
    Par puta sam pogledao ovu snimku starta Gode i izgleda mi sve gore i gore. A bogme i na prvo gledanje čisti crveni karton, a svako iduće gledanje nevjerica da nije bio i dosuđen.
  • Mr Anderson
    5.3k
    na Pjaci trebaju RPG ili Rile kod svakog primanja lopte biti u izravnom fizičkom kontaktu,
    na granici kartona, i sam se bude ugasil
    immerwieder

    Pjaca jučer nije ni trebao igrati prema planu, dobio je blokadu u koljeno da može ući jer su se uspaničili i sad je pitanje u kakvom će mu stanju biti koljeno danas kak to obično bude nakon takvih injekcija i pitanje jeli će moći protiv Lokomotive.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.