• Dino
    2.2k
    Covjek je ispao kompletno lud jer je primijetio da se lgbt simboli guraju i u igracke u zadnje vrijeme. Aj dobro…
  • Sljeme
    1.8k
    Pliz propišite koje su boje dozvoljene pa da znamo unaprijed. Nemrem ovako. Taman idem maloj u IKEU (znam, znam Šveđani, korporacija, globalisti, liberali, ali žena mi je demon iz 7. kruga pakla) kupit neke igračke. Požuri.Aggro

    IKEA je inače jedna od vodećih firmi koja kod nas gura tu lgbt propagandu.

    https://www.ikea.com/hr/hr/this-is-ikea/community-engagement/ucinimo-da-se-lgbt-osobe-osjecaju-kao-kod-kuce-pub9eaedea0

    Pozivaju da pazimo pri obraćanju ljudima s ona/on jer ne znamo kojeg su spola itd.

    "Svake godine povodom IDAHOT-a podižemo zastavu duginih boja kako bismo pokazali solidarnost i podršku prema LGBT+ zajednici.
    Doprinijeli smo i radu udruga koje se bore za LGBT+ ravnopravnost, među kojima su LGBT Centar Split, Iskorak te Zagreb Pride.
    Imamo globalni LGBT+ plan o uključivosti koji osigurava da u cijeloj tvrtki IKEA stvaramo radna mjesta i okruženje koje je dobrodošlo za ljude svih seksualnih orijentacija i rodnih identiteta.
    Nudimo obuku za svoje zaposlenike o uključivosti, nesvjesnoj pristranosti i LGBT+ pitanjima kako bismo dodatno podržali LGBT+ zajednicu.
    IKEA je ponosna članica zaklade Workplace Pride Foundation i Stonewallovog programa Global Diversity Champions koji su usmjereni na uključivosti LGBT+ osoba na radnom mjestu."
  • gledatelj
    202
    Zašto ljudi toliko briju na ideologiju? Od svih problema u državi ljudi se svađaju oko LGBT, rodne, rata, ustaša, partizana...
    Zar vam nije standard i ekonomija na prvom mjestu?
    Najjače mi je kad netko tko živi u Njemačkoj pa kaže kako je tamo rodna ideologija (nisam.ni ja za to), kako je to užas, bla bla i onda i dalje živi gore, a ne vrati se, zašto? Pa zato jer mu je tamo bolji standard pa ga boli kifla za te stvari.
    Ajmo sredit pravo konkretne stvari u drzavi, smanjit korupciju i postati ekonomski stabilni, a onda nek nam problem budu ljevica i desnica.
  • Medvedgrad
    84
    Zar vam nije standard i ekonomija na prvom mjestu?gledatelj

    Nije.
  • NORTE
    9k
    Napisao sam odmah nakon rezultata izbora, sve je već gotovo i Hdz će oformiti vladu i parlamentarnu većinu.

    To će biti s DP-om i manjincima, a Sdss neće biti dio vlade.

    Odluka Ustavnog suda je samo potvrdila što će sigurno biti.
  • rioda
    2.2k
    Iako sam i sam to prognozirao, nisam najsigurniji u to jer će se, čini se, manjine držati skupa. Tko god da formira vladu, jako bi mi drago bilo da je to bez manjina, pritom u prvom redu mislim na SDSS i Kajtazija
  • Mali dioničar
    14k
    Zar vam nije standard i ekonomija na prvom mjestu?gledatelj

    Kaj fali standardu i ekonomiji u Hrvatskoj?

    Zašto ljudi toliko briju na ideologiju?gledatelj

    Zašto u svim najrazvijenim demokracijama svijeta ljudi toliko briju na ideologiju?
  • gledatelj
    202
    Tebi očito ne fali, ali pola.penzionera krpa kraj s krajem, a pola mladih ne može kupit vlastiti stan. Samo jedan od problema.
  • Batigol
    50
    Znaci pola ih moze uzeti?! Dosta dosta veci prosjek nego u Njemackoj....
    I vjeruj,ovdje je ideologija pa skoro vec na prvom mjestu...
  • Mali dioničar
    14k
    Tebi očito ne fali, ali pola.penzionera krpa kraj s krajem, a pola mladih ne može kupit vlastiti stan.gledatelj

    Koje floskule.

    Mladi koji ne mogu kupiti stan su oni koji studiraju do 35.

    Ja sam uzeo kredit za stan na 30 godina sa svojih 29 godina nakon 5 godina staža kad već misliš da mi ništa ne fali.

    Zaposliti se može svatko tko želi raditi.

    Kaj bi ti za mlade?

    Da si za 3 godine posla mogu kupiti stan?
  • Mali dioničar
    14k
    Znaci pola ih moze uzeti?!Batigol

    :up:
  • gledatelj
    202
    A onda nam očito teče med i mlijeko u državi, ne znam zašto se ljudi bune toliko.
  • Brusa
    667
    pa ljudi općenito se ne bune baš nešto... Što pokazuje rezulatat hdza na izborima...
  • MarK
    218
    Vezano za prethodne upise naravno da je standard bitan ali još mi je bitnije da mi dijete zna da je ljudsko biće od rođenja, kojeg je spola, da me zove tata, a majku mama, da zna što je obitelj i da drži do tih vrijednosti kad odraste, da poštuje ovaj grb i zastavu jer su je mnogi krvlju platili i nikad ne zaboravi tko je i odakle je. A što se tiče novca njega će nekad biti manje, nekad više, važno je da smo zdravi i da možemo raditi. Lopovi će platiti prije ili kasnije, a radije biram biti gol i bos nego da mi crveno-zelena ateistička agenda mijenja prirodne i Božje zakone.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Lopovi će platiti prije ili kasnije, a radije biram biti gol i bos nego da mi crveno-zelena ateistička agenda mijenja prirodne i Božje zakone.MarK

    Na stranu ti prirodni i Bozji zakoni. Jednog dana kad oni dodu na vlast rampa ce biti otvorena, slobodan ulaz za stotine i stotine tisuca "radnika". Dok se mi osvjestimo da nam tolika kolicina radnika nije potrebna oni ce vec dobit drzavljanstva, socijalu, pravo glasa na izborima... za Hrvate prica ende.

    Onda nek netko kaze da je glas za DP ili Most glupo bacen glas... Pa bez njih lijeva oporba nikako ne moze sastavit vlast. Ako se i rusi HDZ te desne stranke nikad nece dic ruku za tako nesto (barem se nadam), a opet nece ljevici bit alibija za to da se nisu mogli obracunat sa korupcijom i nepotizmom HDZa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.