• BBBaranja
    1.9k
    Ljudi imaju širi roster i to je to..
  • dzg717
    937
    Zna li netko gdje je Čekol?
  • din
    216
    imao je žute kartone, u nedjelju igra
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Uff kako mrzim ove poraze od 1 razlike di ti ga uvaljaju par minuta do kraja, a ti u preostalom vremenu promašiš dovoljan broj šansi za ne samo remizirat nego i povesti...
  • din
    216
    ja sam baš mišljenja da ovu sezonu nismo pravi, da nemamo dovoljno kvalitetnu klupu i širinu, čim nam fali neko s početne petorke nismo pravi i to se vidi
  • dzg717
    937
    Nije Pula bezveze 1., i baš pričat da smo pokradeni-to se ne slazem
  • rioda
    2.2k
    A nego što nego pokradeni, situacija nije mogla biti čišća za isključenje
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Pohvale za kvalitetu streama
    Utakmica dobra, velika šteta za zadnje 2 velike prilike
  • BBBaranja
    1.9k

    Pratim dosta futsal kao sport a i naše dečke naravno..liga nam je jača nego prošle sezone,a mi kao branitelji naslova smo ostali uspavani,trebalo je tu svježe krvi malo,kao što je gore neko napisao 6-7 igrača nam može igrati na ovom nivou,ostali nažalost ne..na gostovanjima pogotovo izgledamo dosta loše,ali nadajmo se najboljem :smile:
  • Sibirski plavac
    1.2k
    A niš, dobit ih u nedjelju pa nek se oni misle kako će biti kad istrče u Zagreb pred grotlo dvojke :fire:
    Bolji jesu,ali ne puno bolji. Kad im u igri nema Mataje i onog Chusa nema tu neke predobre igre. Njih dvojica stvaraju razliku,nešto kao nama Čeki kojeg nažalost danas nije bilo. Još onaj njihov Brazilac na golu (kaj je isčupao u onom zadnjem udarcu naših,ajme meni) i to je nažalost to za večeras...
  • Kepec
    4.4k
    a naše 3, 4 ruke koje nisu svirali... nismo pokradeni, nemojmo se zavaravati.
    Dobra utakmica, borbena s obje strane. Oni su jednu šansu više iskoristili, mi jednu više fulali i to je to. Vidi se da se može, u nedjelju popravni pa pred svojim navijačima osigurati još jedno finale.
  • Mr Blue
    3.3k
    Šteta, moj je osjećaj da smo ih imali na konopcima. Nakon neuvjerljivog početka vratili smo se u utakmicu i bili konkretniji, nažalost nismo iskoristili svoje šanse i to je tako u sportu, posebno futsalu.

    Što se tiče povlačenja na Periću na kraju utakmice nije ni meni jasno zašto nije došlo do isključenja igrača Pule, ali glupo mi se vadit na to nakon svih propuštenih šansi.

    U nedjelju nam se vraća Čekol i imam dobar filing da ih možemo maznut u drugoj da se ne oporave do Zagreba.

    Što se tiče priče o našem nedostatku širine - ne slažem se u potpunosti s tim. Pojedini igrači iz prve postave su itekako ostali dužni cijelu sezonu, a pojedini iz drugog plana su dali jako puno. Dodatno, baš smo poznati po tome što često rotiramo i s tim pritiskom meljemo protivnika.
  • NORTE
    9k
    Polufinale se igra na tri pobjede?
    U finalu želim Square.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Znaci nas ide sam na gol i ovaj ga povuce... pa kak to nije bilo iskljucenje?!NitkoBitan

    U futsalu se golman smatra zadnjim čovjekom i samo u iznimnim situacijama se daje crveni kad zadnji igrač u polju napravi faul.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    I sutrašnja tekma sa Pulom će biti na streamu kao i jučer :grin:
    Opet su Olmissum i Square na maxsportu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.