• Mlađi referent
    10.4k
    Je li ima tu pravnika da malo detaljnije objasne ovo oko odluke Ustavnog suda?

    Meni je ovo potpuno čudna odluka, gotovo pa skandalozna ovako laički?!
  • Crle
    350
    Peternel je desnicar par exellence. Nije prošao na nekakvoj znanstvenoj sdp listi pa je našao svoje mjesto pod suncem prvo pod velikim domoljubom Mamićem a sada je izrastao u jos večeg kao jedno od glavnih lica DP.

    Plus još i HHO :rofl:
  • E46
    144
    To nije moja ekipa, ja ti samo kazem jer ponesto znam o tome i da znam da se trenutno pregovara da Anusic postane predsjednik, sta mislis Plenkovic se ne izjasnjava oni salju Stiera da daje izjave? Ne smrdi ti nista?
  • cibona
    1.4k
    Mostovci su smijesni, zagovaraju kaoliciju sa SDP-om, istim onim SDP-om koji je jednako korumpiran kao i HDZ.

    Dobro je da ih je DP otkantao. Neka se oni drze svojih principa.
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus To nije moja ekipa, ja ti samo kazem jer ponesto znam o tome i da znam da se trenutno pregovara da Anusic postane predsjednik, sta mislis Plenkovic se ne izjasnjava oni salju Stiera da daje izjave? Ne smrdi ti nista?E46

    Možda nije, al dosta znaš o njima. Ne smrdi mi ništa, ali ako Plenkovića odhebu reći ću ti da su u pravu u što čisto sumnjam. Hoće li DP biti izdajnici ako koaliraju s HDZ-om?
  • Crle
    350
    Donedavno glavnom licu Škori supruga je pisala za srbobran. Pazi... SRBOBRAN :rofl:

    Da nije izgubio sve izbore još bi bio tamo.
  • cibona
    1.4k
    DP nikada nije rekao da nece koalirati s HDZ-om, dapace, stalno su napominjali kako u HDZ-u ima nekompromitiranih i i istinskih domoljuba. Ovo sto mostovci govore su izmisljotine i floskule. DP nije prevario birace, ali ce ih prevariti ako krene u avanturu s SDP-om.

    Koalicija izmedu DP-a i desnog krila HDZ-a je jedina opcija koja po meni dolazi u obzir. To bi znacilo odlazak plenkija, deratifikacija instambulske, odlazak obuljenke, grlic radmana i ekipe, zastita granica i borba za nacionalne interese bez ucjenjivanja pupovca.
  • Hnlovac
    150
    ali zato im od svih Hrvata hranu služe Nepalci
    Screenshot-20240417-195321-Reddit.jpg
  • E46
    144
    Zasto bi to bila izdaja? Pa nije cijeli Hdz korumpiran i los niti je DP cijeli posten, niti je DP ikada rekao da ne bi nikad isli sa hdzom, oni su protiv Plenkovica i Sdssa i to je vec jasno navedeno milijun puta, uostalom ne mozemo raspravljat dok ne vidis i ne upoznas recimo Ivana Radića, da prohodas Osijekom par dana pa da vidiš kako ljudi disu i jesu li zadovoljni, plus ces vidit da se samo radi u gradu na svim razinama..
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus Zasto bi to bila izdaja? Pa nije cijeli Hdz korumpiran i los niti je DP cijeli posten, niti je DP ikada rekao da ne bi nikad isli sa hdzom, oni su protiv Plenkovica i Sdssa i to je vec jasno navedeno milijun puta, uostalom ne mozemo raspravljat dok ne vidis i ne upoznas recimo Ivana Radića, da prohodas Osijekom par dana pa da vidiš kako ljudi disu i jesu li zadovoljni, plus ces vidit da se samo radi u gradu na svim razinama..E46

    To sam pitao jer MOST nazivaš izdajnicima i lažnim desničarima. Pretpostavljam da DP nisu lažni nego pravi desničari. Osobito likovi poput Peternela.
  • rioda
    2.2k
    I što točno to dokazuje? Dakle, ako njima nisu smetali ti Nepalci, koji je razlog da se to provlači u medijima? I to u istim onim medijima koji se zalažu za to da stranih radnika bude što više jer nam nedostaje radne snage.

    A ako samo malo razmisliš, možeš zaključiti da su od nekog naručili catering, a pritom sigurno nisu birali konobare, niti su znali tko će biti konobari.

    Smiješno sve skupa, u ovome svemu problematični su mediji koji to ističu.

    Nisam glasač DP-a.
  • cibona
    1.4k
    Hoće li DP biti izdajnici ako koaliraju s HDZ-om?Mali Zeus

    Ovisi o tome tko ce biti na celu HDZ-a, hoce li se ukinuti financiranje srpskih novosti, hoce li u vladi biti SDSS-a, hoce li se ukinuti instambulska konvencija, hocemo li dobiti ponovno pravog ministra kulture itd itd

    Ukoliko se dogode navedete stvari, bit cu prvi koji ce DP-u skinuti kapu.
  • E46
    144
    U mostu imas jednog jedinog desnicara to ti je Miro Bulj ovi svi ostali su prikriveni jugonostalgicari tipa bracni par raspudic, bozo petrov, troskot, sve veliki Hrvati btj
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus U mostu imas jednog jedinog desnicara to ti je Miro Bulj ovi svi ostali su prikriveni jugonostalgicari tipa bracni par raspudic, bozo petrov, troskot, sve veliki Hrvati btjE46

    Svakako. :grin:
  • The Undertaker
    4k
    Što je ovo danas? Aktivirala se izgleda stranačka mladež. Kasno paljenje, izbori su gotovi. Sad samo kokice u ruke i gledati kokošinjac uživo.
    Ustavni sud je smiješan ali nije mi žao jer su obje velike stranke dale ruke da je takav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.