• E46
    144
    Bit ce koalicija desnice tj hdza i DPa jedino ili novi izbori, nece doci do nikakve koalicije ljevice sa centristickim mostom.
  • Crle
    353
    Ja sam još prije koji mjesec čuo da bi Butković mogao zamijeniti Plenkovića.
  • Crusades1986
    9.6k
    Nije dobro da odu s HDZ-om, nije dobro da ostanu u oporbi pa su vječni oporbenjaci, nije dobro da odu s DP-om i SDP-om i pošalju HDZ i Možemo u oprobu.

    Koja je četvrta moguća solucija za MOST koja bi zadovoljila pravednike?
  • Mali Zeus
    9.4k
    Koja je četvrta moguća solucija za MOST koja bi zadovoljila pravednike?Crusades1986

    I to dolazi od ekipe koja je za DP i tvrdi da nije DP bio protiv HDZ-a.
  • E46
    144
    Samo se sjeti govora Sanadera kad je odlazio, rekao je ja sam svoju dionicu odradio, dolazi nova struja u Hdzu koja iza sebe barem ima nekakve rezultate koji se vide na lokalnoj razini a i narod je prepoznao to time sto je Anusic dobio gotovo 50% vise preferencijskih glasova od birača.
  • Crusades1986
    9.6k
    tvrdi da nije DP bio protiv HDZ-a.Mali Zeus

    Da, ja sam stavio Plenkovića na plakat s pravoslavcima...
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus Samo se sjeti govora Sanadera kad je odlazio, rekao je ja sam svoju dionicu odradio, dolazi nova struja u Hdzu koja iza sebe barem ima nekakve rezultate koji se vide na lokalnoj razini a i narod je prepoznao to time sto je Anusic dobio gotovo 50% vise preferencijskih glasova od birača.E46

    Pa Sanader je odlazio jer ga je čekalo hapšenje.. Tako da nije neka usporedba. Što se tiče naroda, ne odlučuje narod nego HDZ kao stranka.

    Što se tiče rezultata volio bih čuti Slavonce što misle o tim rezultatima i jesu li vidljivi.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Da, ja sam stavio Plenkovića na plakat s pravoslavcima...Crusades1986

    ?
  • Crusades1986
    9.6k
    Potvrđujem tvoju tezu da je DP bio protiv HDZ-a na sarkastičan način
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus Potvrđujem tvoju tezu da je DP bio protiv HDZ-a na sarkastičan načinCrusades1986

    Radar za sarkazam mi zakazao. :)
  • E46
    144
    Da se povuku sa scene, lazni desnicari i izdajnici, 2 put su zajebali svoje glasače a Petrov ovjerio da nece ic s hdzom.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Izdajnici. :rofl:

    Jedni su izdajnici jer idu s HDZ-om.

    Drugi su sjajni jer idu s HDZ-om i rade na tome da imaju potpredsjednika HDZ-a.
  • E46
    144
    A jel mislis da je stranki u interesu da postavi nekog ko ima podrsku biraca ili nekog tipa oleg butkovic ili ekipa stožeraša sa brdo afera?
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus A jel mislis da je stranki u interesu da postavi nekog ko ima podrsku biraca ili nekog tipa oleg butkovic ili ekipa stožeraša sa brdo afera?E46

    Ne znam, ti meni reci, to je tvoja ekipa?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.