• Jaro
    5.4k
    Dakle, na mjesec dana su sakrili ono sto laprdaju i propagiraju godinama i tako su prevarili i obmanuli glasace?

    Jucer i danas, nakon izbora, tj rezultata - mogu samo zakljuciti da su Hrvati SVI jednaki - i lijevi i desni - svi se zgrazaju kako za one druge netko (ili toliko) ljudi glasa, proglasava ih svime i svacime te bi zabranilo te druge - nije ni cudo da nam od nastanka drzave vlast drze 2 ofarbana krila nastala iz SK SKH - kad su i glasaci i narod i dalje u tom socijalisticko-komuniustickom modu gdje bi sve osim onih koji razmisljaju i govore kao oni jednostavno zabranili...
  • mali M
    3.3k
    tu se slažem s tobom, tko nasjeda na agendu ili što već Možemovaca tome je svejedno dal šute ili pričaju. Možemo nije ništa dokazao na ovim izborima osim opet da su gradska stranka. 7-10 mandata su dobili u Zagrebu. Znači njih Zagreb drži na životu (na moju žalost jer tu živim) ali da, nisu oni nikoga obmanuli, već sam rekao da nikad nije bilo manje programa i planova za održivost i budućnost ove naše države i izbori prošli, možda je Milanović sam pao, sam se ubio i to je to... doslovno se ništa nije promjenilo..
  • Dalmatinec
    562
    Dakle, na mjesec dana su sakrili ono sto laprdaju i propagiraju godinama i tako su prevarili i obmanuli glasace?Jaro

    Točno tako. Pomno sveli na minimum da bi oni koji ih prate godinama ispadali paranoici (poput mene) onim koji ne žele vidjeti najvdiljiviju agendu na svijetu. Jooooj, samo se sjetim nogometnog prvenstva zadnjeg. Nema gdje nije bilo sa strane tih zastava ili će meni netko reći da su ljudi baš odjednom zadnjih desetak godina zaljubljeni u šestobojnu dugu. lol.

    A tek sad Njemačka slijedi. A kapetanske trakice. Auf, kakav li sam ja samo paranoik. Vidjelica bijelih miševa.
  • Jaro
    5.4k
    Točno tako. Pomno sveli na minimum da bi oni koji ih prate godinama ispadali paranoici (poput mene) onim koji ne žele vidjeti najvdiljiviju agendu na svijetu.Dalmatinec

    @mali M evo ti odgovora na pitanje iz posta ranije
  • mali M
    3.3k
    Auf, kakav li sam ja samo paranoik. Vidjelica bijelih miševa.Dalmatinec

    nisi brate, ali biraj bitke. Tu na Zoni svi dišemo jedno, al nosimo različite naočale. I to treba prihvatiti.. Trošiš snagu na borbe bez kraja...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nemreš reći da nisu prepredeni, sakriju svoju agendu, ekipa to popuši, zaboravi ju i onda glasaju za njih. Svaka čast, nemam kaj drugo reći.
  • Dalmatinec
    562
    Nažalost, mali broj ta agenda zanima, a Možemovcima je najbitnija uopće.
    [url=http://]https://ibb.co/6Wrh4yh[/url]
  • Dalmatinec
    562
    Imaš pravo. Ali opet fino raspravljamo, mogu ja podnijeti malo cinizma. Gospoda smo. Odoh.
  • Crle
    350
    Možeš ti biti ciničan koliko god hoćeš. Pride zastava je zastava s nepotpunim duginim spektrom i kako na igračkama tako i na toj zastavi fali ružićasta boja (ljubav) i isti je redoslijed boja.

    Ono, duga i boje imaju veze sa bijelom svijetlosti tj. vidljivim dijelom spektra a ne sa njihovim značenjem tj. osjećajem koji daju kod čovjeka.

    Isto tako miješanje boja za print ili industriju nije isto kao i vidljivi spektar boja koji se određuje valnom duljinom tih boja. Pa tako recimo na onim kolutovima bi falila indigo boja (plava) dok je recimo mijenja cyan koji je nazovimo ga print boja.

    Ružičasta koju spominješ je zapravo magenta i ona ne postoji u bijelom spektru... itd.

    i bla bla bla...

    https://cdn.britannica.com/10/7710-050-C2D756A7/Newton-prism-experiment-1666.jpg

    https://as2.ftcdn.net/v2/jpg/05/10/99/55/1000_F_510995535_T19g8wqKFC5mMh5HTiVJeuidNFKUHtKl.jpg

    Isto tako npr. u velikim naknadama ako recimo zbjegneš plavu ili cyan koja zapravo fali u svim ovim igračkama koje si stavio a očito ni večina ne kuži razliku dobio si veliku uštedu na materijalu pa samim time i bolji profit.

    Koje glupe rasprave. Ponekada je bolje možda naučiti razlike između boja i kako te boje uopće funkcioniraju oko nas i zašto.
  • gledatelj
    202
    Nitko ne spori da postoji agensa, pogotovo u filmovima i serijama, ali da će mi dijete postati gej i da ću ja kupit frižider i kauč jer neka igračka nema ljubičastu boju je teorija zavjere u rangu ravne zemlje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    "Put u pakao je popločen dobrim namjerama"

    Da sam na mjestu DP/Mosta odjebao bi i HDZ/SDP pa nek ovi koaliraju sa Možemo. Na kraju krajeva radije bi ponovio izbore nego šurovao sa HDZ/SDP ekipom.

  • mali M
    3.3k
    Da sam na mjestu DP/Mosta odjebao bi i HDZ/SDP pa nek ovi koaliraju sa MožemoGražvydas Mikulėnas

    Tako je, to govorim cijelo vrijeme... neki si "crveni" i "plavi" plješću i šalju pusice i pljuju jedni drugima u usta. Za bolje ni nisu.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Možemo zove Most da podrži manjinsku Vladu, Most poziva sve da se oformi vlada bez Možemo. :grin:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Isto nisam siguran je li matematika dobra tj. imaju li bez SDSS-a i Možemo dovoljno ruku.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Nemaju, nadaju se IDS-u, ali poprilično sam siguran da je IDS rekao bez DP-a i MOST-a jer su stroga desnica

    Mada, ova hibridna vlada ako ništa intrigira jer bi bilo zanimljivo pratit kako bi to funkciralo, tko bi bio premijer?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.