• Nolifer
    6.5k
    Gdje je nestao čovjek? Gdje se skrivao? :lol:
  • Dalmatinec
    562
    Ajme ove priče o cijeloj Europi (imaš anketu?) i Europi kao nečem tko nam se može smijati. Pa to je gomila degenerika.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čovjek spava, a svi navalili da nešto kaže.
  • Jurki
    8.4k
    ma nema ankete..vec se to sam tak veli. Al ovo sve ispada jako smijesno. Kakvi se sve teletabisi kandidiraju, kaj stvarno ispadamo smijesni.
    Isto kak i kompletni izbori..di se nakon izbora ljudima koji nisu htjeli glasati za hdz i sdp, pa su glasali za ove ostale sad ce im fino njihov izbor hracnut u facu.
    Nemas kaj drugo nego se sprdat na njihov i nas racun..
  • NitkoBitan
    11.8k
    Isto kak i kompletni izbori..di se nakon izbora ljudima koji nisu htjeli glasati za hdz i sdp, pa su glasali za ove ostale sad ce im fino njihov izbor hracnut u facu.
    Nemas kaj drugo nego se sprdat na njihov i nas racun..
    Jurki

    Bez HDZa ili bez SDPa je nemoguce formirat vlast. Ako ljudi nisu zadovoljni tim opcijama ne znaci da zele da njihov izbor bude vjecna oporba.

    Prije izbora su vise manje sve stranke iskomunicirale s kim je prihvatljiva suradnja pod kojim uvjetima. Ljudi koji su glasali za te stranke se samo mogu nadat da ce se ti politicari drzat rijeci, odnosno uvjeta.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Isto kak i kompletni izbori..di se nakon izbora ljudima koji nisu htjeli glasati za hdz i sdp, pa su glasali za ove ostale sad ce im fino njihov izbor hracnut u facu.Jurki

    Ček i zbog toga nam se smiju u Europi?

    Stvarno?
  • Aggro
    588
    Nisi shvatio post. Teže mu je manipulirati s njima nego s manjinama.
  • GaijiZG
    581

    A kaj se ti imaš razmišljst šta "Europa" misli o nama? Nabim ih. Ću se ja razmišljat šta misli ekipa koja misli da muškarac može postat žena, lol.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Probudio se predsjednik!
  • Kruno
    134
    Kaze zoki pregovori u tijeku.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Zoki je vanserijska budala i ne znam kako ima obraza ostati jedan trenutak na bilo kakvoj javnoj funkciji, a kamoli na mjestu predsjednika.

    Pljunuo je na ustav, pljunuo je na instituciju predsjednika i njegova ideja je doživjela šamarčinu. Mislio je da će narod njegovu ideju dočekati euforično, da će u nekakvoj svojoj mitskoj borbi protiv plenkovića izaći kao pobjednik, na kraju je ispalo praktički isto kao i bez njega. Njegov "puč" nije polučio nikakav uspjeh.

    Kukavica kakva je, ostat će u fotelji, besramno baljezgati gluposti, prostačiti, vrijeđati sve oko sebe i skupljati jeftine političke poene, za ništa drugo i nije. Klaunčina...
  • The Undertaker
    4k
    Ako je razlika ista kao i na prošlim izborima to automatski ne znači da bi bez njegovog angažmana bilo isto. Po meni, SDP bi debelo potonuo da on nije stao iza njih.
  • Kruno
    134
    Moje misljenje ke da bi Sdpu trebao netko poput Biljane Borzan.Da ona pokusa srediti, sve ostalo rasulo.
  • The Undertaker
    4k
    U čemu je bitna razlika između SDP i Možemo?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    SDP je koliko-toliko normalnija opcija, možemo je skup debila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.