• striko
    1.1k
    Rakitić: Moja veza s Hajdukom je posebna. Nikad se ne zna...

    Jel on na popisu dinamovaca još?
  • rob ljubavi
    772
    uvijek mi je bilo smiješno guranje njega pod dinamovce
  • M77
    445
    Ivan Rakitić (Barcelona)dinamo vitez
  • Droljo
    4.8k
    Droljo: Moja veza sa hajdukom je posebna. Nikad se ne zna...
    Eto
  • bluelions
    236
    https://hr.wikipedia.org/wiki/NK_Pajde_M%C3%B6hlin

    Osnovani su ljeta 1989. godine pod imenom Pajde. Klub je ime nosio 13 godine, nakon čega ga tadašnja uprava preimenuje u Dinamo. 2011. godine jedan od prvih osnivača kluba Luka Rakitić skupa s ostatkom uprave vratio je klubu staro ime Pajde. Glavni pokrovitelj je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić. 

    Otac Ivan i dobar dio obitelj navija za Dinamo..sada jel ima među Rakitica ekipe koja je prešla u rivale
  • Oluja
    3.6k
    Meni je Rakitić jedan obični bezmudan koji se skriva iza ovakvih neodređenih izjava i svog kuma. Koga boli kifla za koga mu kum navija. Ako za nekoga navija neka kaže kada ga pitaju ili neka jednostavno ne odgovori i zatraži da ga to više ne ispituju. Ovako samo ispada papak.
  • Captain America
    13.3k
    Naravno da bih volio zaigrati za Dinamo. Od dječačkih dana volim Dinamo, svi u obitelji navijaju za Dinamo. Prošlo ljeto mi je bila čast nastupiti protiv "modrih".

    Rakitić

    Prva nogometna ljubav bio mu je Dinamo! Ja navijam za Dinamo, svi moji Slavonci su za "modre".

    Tata Rakitić

    Vidi se iz izjava da nema ni srednju školu i da je 20 puta odbijen od današnje žene.
  • striko
    1.1k
    Supruga mu određuje transfere a kum navijanje. Neka njega "dolje" , savršeno se uklapa.
  • Jurki
    8.4k
    Kak je neko vec napisal..Definitivno najgluplja i najdebilnija tema otvorena na Zoni gde se broje krvna zrnca i gleda ko za koga navija.
    Kao da Dinamo ima koristi dal neki xy politicar ili sportas navija za Dinamo.. ko da bu klub ne znam kaj profitiral od toga.
  • Eduardo
    17.3k
    Definitivno najgluplja i najdebilnija tema otvorena na Zoni gde se broje krvna zrnca i gleda ko za koga navija.Jurki

    Ja bih prije rekao da nije tema glupa i debilna već da je ljudi čine takvom, a nije jedina.
  • ZGV
    3.1k
    Odličan tip...
  • Orc123
    5k
    jako pozitivan lik, dobro je imati sto vise takvim kad nam vise od pola sabora dolazi iz Dalmacije i okolice i navija za Hajduk i ne libe se to javno izreci. Ovi nasi sve nesto u rukavicama ko da batinama izvlacis iz njih...ovaj se barem ne srami reci javno svoju pripadnost Dinamu. Uz to je i sposoban politicar. . .
  • Droljo
    4.8k
    Da sam javna ličnost nebi se ni ja hvalio okolo da sam dinamovac. Naravno, svi znamo zbog čega. Generacije se nisu mogle poistovjetiti sa klubom. Srećom, došla su bolja vremena i to će se polako promjeniti. dinamo :strong:
  • Praskaton
    1.8k

    Zbog čega? Pravi dinamovac ce uvijek s ponosom to reći tko god vladao klubom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.