• Marcinko
    281
    Velež, sarajevo, radnicki iz kragujevca pa hajduk bi bio bas jeben niz hahahaNino Bule

    Partijsko napredovanje.
  • hardek
    1.4k
    Osijek bi mogao postat jako zanimljiva ekipa u bliskoj budućnosti. Novi stadion, zdrave financije, imaju dobre mlade igrače iz svoje akademije u vidu Bukvića, Matkovića, Prekodravca, Živkovića, Omerović + negdje sam čuo da imaju i u mlađim kategorijama 2 jako dobra potencijala. Još su dovukli ovog Bota koji bi na papiru trebao biti odličan sportski direktor.
  • NORTE
    9k
    Osijek u plusu oko 17 mil. €Brusa
    S obzirom koliko su Mađari ulagali godinama, sad je ovo vjerojatno početak vraćanja tih sredstava.
    Novi stadion je naravno veliki faktor ovakvog plusa.
    Mislim da dinamo nikad nije iskazao toliku dobit.
    Novac je curio na sve strane i cilj je bio potrošiti ili uložiti sve zarađeno.
    Ne daj Bože platit porez na dobit, radije utrošit na štetne ugovore ili offshore zamračit lovu.
  • Blueshadow86
    863
    Kad bi barem Gorica iščupala bod na Rujevici...
  • Jurki
    8.4k
    trebalo je svake godine sve sjebat i spiskat kak god, to je nebitno.. a klub nam je ko najveca sirotinja nema vlastiti kamp.
  • Nino Bule
    11.3k
    Opasno mi na kurac idu rijecani da mi dođe da im pozelim gledanje u leđa tovarima par godina, "varazdin skinuo gace", "lokomotiva ce im pustit, a i ako ne pusti bel ce im rjesit utakmicu", "moramo bit 10 bodova bolji da bi osvojili protiv lopova", nadam se da su naši igraci maksimalno nabrijani i da ih pometemo na rujevici sa 2,3 razlike pa nek kmeče i cmizdre sa 0 pobjeda protiv nas kako su trebali osvojit.
  • don
    1.3k
    kaze neki izvor na jednom forumu da je Dinamo ponudio bonus Gorici za bar osvojen bod :lol:
  • javolimtebejako
    644
    baš su dosadni, a da ne govorim da ona njihova stranica lokalpatrioti postaje kao jedna stranica s juga
  • Kepec
    4.4k
    Dok su bodovima ispred nas jer smo u katastrofalnoj formi onda rade tiho, marljivo i sa strane.
    Kada im se približimo jer uđemo u najbolju formu sezone onda krenu problemi sa sudcima i drugim klubovima kako nije pošteno i odjednom taj rad iza kulisa se pretvori u negodovanje na sve strane.

    Zato 6 utakmica do kraja sezone treba izboriti, uzeti Rijeci kup i s dvostrukom krunom s trona gledati kako se pačići utapaju.
  • DrawTube
    2.8k
    To su ljudi koji su oformili listu kafića, dućana i kompanija u PGŽ čiji vlasnici navijaju za Hajduk da znaju koga bojkotirati

    (1 kafić u Selcu žele bojkotirati jer sinovi vlasnika navijaju za H, iako je vlasnik godišnjak na Ruji)

    Zanimljivo da im je klub koji 100 godina kleči iza njih nabio tolike komplekse.

    Jedini razlog zašto su koliko/toliko tolerantniji prema nema je zato što imamo zajedničkog "neprijatelja". Nemojmo zaboraviti da su doslovno pljuvali po našim igračima na Ruji. Iako su space shuttle od Tovara, nisu ni oni cvijeće
  • Mali Zeus
    9.3k
    Borba za titulu pokaže svačije pravo lice. Kad su protiv Varaždina dobili sve skupa 5 penala tad je bilo sve ok.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Vide kako Dinamo rutinski odraduje posao dok oni pobjeduju 1 razlike na misice. Ne treba zaboravit da je gotovo identicnoj sadasnjoj momcadi Rijeke Slaven Belupo dao 4 komada na Rujevici.

    Oni su u stanju kiksat svaku i toga su svjesni. Pitanje je kola kada ce se taj balon ispuhat.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Oni su u stanju kiksat svaku i toga su svjesni. Pitanje je kola kada ce se taj balon ispuhat.NitkoBitan

    Istina, ali smo i mi i dalje.
  • Nino Bule
    11.3k
    Iako su space shuttle od Tovara, nisu ni oni cvijećeDrawTube

    Nisu cvijece nikako, cak me izbace nekad iz takta svojim glupostima vise nego tovari, i oni su svoje mitologije s godinama stvorili pa glume velike borce za pravdu a miskovic im vodi klub, i onda sad kad smo na -2 iščupaju po potrebi.

    Jucer lamine ba bananu opalio u svojih 16 metara, nikakve buke, nikakvih strucnjaka bar da nam objasne zasto to nije penal, ista stvar u subotu di ruka hodze nije bila penal za istru. Meni je drago da kod nas ovakve stvari u 90% slucajeva prođu bez histerije i nepotrebnog gubljenja energije nego idemo dalje, ali da je bila obrnuta situacija i da se njima dogodilo imali bi 3 dana histerije i vec ocitovanja svih o ovim situacijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.