• Captain America
    13.3k
    Vidim da je ovdje prošao ispod radara komentar Mate Mijića nakon lubeničarskog ''pobjedničkog'' govora.

    Progresivna ljevica inače je sklona rekreativnom korištenju lakih droga. Čini se da su se večeras rekreirali.

    Skinite 1 mandat DPa jer se psiho Kolakušić sa svojim mandatom prijeti s novim izborima i odbija bilo kakvu suradnju s HDZom :rofl:
  • Noel
    4k

    Nego kaj su po tebi Pupovac,Čačić,Benčićka,Tomašević,Peđa i ekipa? Pa oni se ni ne skrivaju da preziru Hrvatsku i Hrvatsku zastavu. Jučer se ovi iz Možemo bore navodno za Hrvatsku a ne vijore se zastave Hrvatske nego duginih boja. Prestanite nas radit budalama više. Nemam želudca za te fore više. Jučer onaj njihov stožer je bio cirkus i smijeh. Pun gay krezubih staraca u krizi srednjih godina, pijanih baba sa krizom identiteta i balavih prowoke terorista koii izgledaju ko da ih je poplava donijela. Da je takva nakupine slikana u stožeru HDZa ili Mosta ili DPa vrtilo bi se po svim medijima i manipuliralo psihički nestabilnim ljudima i njihovim slikama. Ovako ni A o cirkusu u stožeru Možemo.
  • bongo
    628
    dzgis.jpg
    tracemyip duplicate remover

    Nisam imao kome dati glas jer nikome ne vjerujem iz svoje izborne jedinice...
  • Mali dioničar
    14k
    HDZ je 2020. godine izabralo 620k ljudi..
    HDZ je 2024. godine izabralo 666k ljudi.

    2024. Godine je izaslo 450k glasaca vise nego orije 4 godine.

    Od 450k glasova vise, HDZu je otislo 46k glasova, a ostatak drugima.

    Dakle, 400k ljudi vise je izaslo na izbore kako bi srusili HDZ ali nisu uspjeli.
    jedan u nizu

    Dobra poanta, ali prema onome što ja vidim na izbori.hr HDZ je dobio 697.760 glasova u 10 izbornih jedinica u RH.

    Znači 77.000 glasača od 450.000.
  • Jaro
    5.4k
    Ja ti nisam ništa kontrirao, al pšo tebi - do sad smo imali antihrvatsku vladu - dakle HDZ, partneri i manjine, sada nam prijeti isto takva antihrvatska - HDZ, manjine, SDP, Mozemo?
    Znaci po tebi je u Hrvatskoj veeeelika manjina prohrvatskih ljudi - oni kaj su glasali za DP i valjda Most i sve ostalo su antihrvatski elementi?
  • jedan u nizu
    5.7k

    Ok, ja sam se vodio po onome sto je netko ovdje napisao, nisam gledao sluzbene rezultate.

    Ocigledno se i dio njihovih simpatizera aktiviralo. Ili ih je aktivirao Milanovic sa svojim manevrima. Ili su ih aktivirali oni kada su vidjeli da ce biti borbeno.
  • The Undertaker
    4k
    Što je ovo došlo. Ne možeš više naći pravog Hrvata da ga svijećom tražiš
  • Bruh
    888
    Ovima jedini program bio "hdz loš" i porez na nekretnine... pa tko bi glasao da plaća još više poreza. Pogotovo u Dalmaciji su ih potopili glasači.
  • Aggro
    588
    ne razumijes sta je manjinska vlada.

    Ideja je ideoloski moratorij. I to je po meni jedina opcija da se skine HDZ s vlasti. Da imaju imalo morala DPovci bi podrzali skidanje onih do kojima su jucer govorili da su velikosrbi. Nazalost, ko i obicno na desnici u Hrvatskoj, jako malo poštenja i integriteta. Ne bi im nikad dao glas.
  • Aggro
    588
    potlacen, Hrvat, Katolik, muž, nije mu lako
  • Noel
    4k

    Rekao bi da 95% glasača HDZa se ne slaže sa antihrvatskom politikom zadnjih 4 godina ali glasa za njih jer moraju. Tako da nebi rekao da je sve antihrvatsko nego da nam manjina ljudi diktira život u HR. To su Pupovac, nekad davno HNS koji su smiješna stranka su iznjedrili ANTIHRVATE poput Mesića, Pusićke,Čačića ,Vrdoljaka. I po novom
    to želi bit možemo. Takve manjine nama stalno ali stalno kroje antihrvatske vlade.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    DP je ništa drugo do HDZ-ov kadar koji je razočaran sa par stvari u plenkovićevoj politici, dogovorit će se oni nekako...
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nazalost, ko i obicno na desnici u Hrvatskoj, jako malo poštenja i integritetaAggro

    Zato je ljevica ogledalo poštenja i integriteta. U svojoj srži je takva, moralna i pravedna. :rofl:
  • Aggro
    588
    i david icke
  • mali M
    3.3k
    Sve predviđeno, doslovno sam ovaj scenarij ispričao jučer ujutro starcima, od kojim mi se stara nasmijala da HDZ nema teoretske šanse. Most neće sa nikime ić u koaliciju i to mi je u redu. Ne podržava HDZ, a niti ove ljevičarske maloumnike. Samo neka ekipa iz Mosta nastavi razotkrivati korupcije i ljuljati brod da se vladajući, ma općenito sabornici ne opuste... Već sa time rade 90% više nego ostali uhljebi. HDZ će kod nas uvijek imat većinu, već je napisano nekoliko puta ovdje, hrvati načelno više naginju desno i konzervativno, ali ih ego i potreba da se svide drugima tjera da budu više "otvoreni" prema devijacijama kako ih svijet nebi osudio, pa onda biraju HDZ koji to sve nudi. Kao načelno konzervativno, naginje u desno, a šalje puse gejevima kako bi bio "uključiv"... neka bude kako bude, tj. kako smo glasali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.