• rioda
    2.5k
    Igra je konačno dobra i tečna, sad još samo treba popraviti realizaciju.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Ovo je forum i ljudi imaju pravo napisati svoje mišljenje ..Svatko tko nosi dres Dinama ima pravo dobiti kritiku ( ako bude loš) i prihvatiti je ..Nema tu onih koji smiju biti zaštićeni bez obzira na sve
  • bluepower86
    777


    Kritika je u redu,ovo je pljuvacina na kapetana koji je proveo na terenu 20-ak minuta protiv ekipe koja je stvorila jednu polupriliku na utakmici i iz nje zabila gol.Skulirajte se malo covjek je zasluzio postovanje i respect kako na terenu tako i na tribinama.
  • Paggini
    6.6k
    Ne želim ni čitat šta se ovdje pisalo tijekom utakmice, radije bih zadržao ovaj jeben osjećaj poslije još jedne tekme gdje smo izgledali šampionski.
  • Dudu 9
    151
    Do izlaska Baturine i Vidovića možda najbolja utakmica sezene, ubili smo ih.
    Ne smeta me toliko glupo primljen gol, dogodi se jebiga,više me smeta što ih nismo dokrajčili a imali smo igrača više.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ovo je forum i ljudi imaju pravo napisati svoje mišljenje ..Svatko tko nosi dres Dinama ima pravo dobiti kritiku ( ako bude loš) i prihvatiti je ..Nema tu onih koji smiju biti zaštićeni bez obzira na sveZagreb1992

    Slažem se u globalu, međutim Ademi odigrao protiv tovara poluvrijeme rotvajlerski onaj stari dobri Ademi, kapetančina, nije ga se baš hvalilo, međutim zna se da ovaj Ademi od ove zadnje dvije sezonr nije više onaj Ademi od pije 4-5 sezona(godine + sam mu je drukčiji pristup igre, jer očito ne može puno više pomoć kao box to box što se trke tiče, zalaganje i dalje ima).

    E sad dolazimo do drugog djela, pisao sam osobno, da kritizirat se može svatko, od trenera do igrača, uprave ili nekog bilo kog, kao i pohvalit ako jr zaslužio naravno kao i kritiku, međutim problem što se te neke kritike prelaze u klasično jednoumlje i sektašenje u što se nadam da forum neće pretvorit.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Ma sve 5 ..Nitko nema nišra protiv Ademija ...eto npr meni je danas digao živce Petković sa onim glupim promašajem za 3-1 ...to igrač njegovog renomea mora zabiti ...Iskreno se nadam da sa Baturinom je sve u redu i da će biti u ekipi protiv Lokomotive
  • Zagi
    5k
    Ademi odigrao jako dobrih zadnjih 20 minuta protiv Istre na striktnoj 6ici.
    Ovo na 8ici nije za njega baš, vidjeli smo to toliko puta...
  • Ivan0302
    257
    Svaka čast momcima i treneru danas. Igra me ne zanima uopće, jer su bitni bodovi i to je jedino bitno. Iako danas fenomenalna igra i puno prilika i šteta što nije bio rezultat i veći.
    Sljedeća dva treninga momci nek samo realizaciju treniraju i lokomotivu isprašimo 5:0 za sve ove promašaje danas i protiv Gorice. Ž svi
  • Sportskifanatik
    361
    Odlicno, u nedjelju imamo priliku prvi put biti prvi na tablici ove sezone
  • Nolifer
    6.7k
    Dobro je. Bar jedan predictor da sam pogodio! :clap: :victory: :cheer:
  • Nemrem igra Dinamo
    599
    Kaj reći nakon ove tekme...? Dva poluvremena, kao Dr. Jekyll and Mr. Hyde :sweat:
    Mene sam jebeno zanima kaj Jakir veli njima u poluvremenu da tak padnu :chin:
    Ovo se već ponavlja iz tekme u tekmu. Nakon crvendaća smo na trenutke tak konfuzno i panično djelovali da sam mislio da mi imamo igrača manje. Ipak, 3 boda su v žepu, tablica odmah bolje izgleda i vjerujem da smo nakon 05.05. opet tamo gdje i trebamo biti!
    Ovu tekmu ću pamtiti po prvom odlasku s malim na Sjever, njemu je bilo top, naučili smo novu pjesmu i poderali glasnice :strong: :cool:
  • San Lorenzo
    11.5k
    Bernauer danas odigrao odlično, u prvom poluvremenu je s gotovo svakom loptom koju je dobio osvojio 30-40 metara, ostao gore ili u ulozi dodatnog veznjaka ili beka, Gvardiol za siromašne, jako jako dobro.
    A sad na finalnog bossa ove igrice, faking Lokomotivu.
  • Jurki
    8.7k
    Moramo biti zadovoljni, ovakve utakmice su najteze za odigrati di smo svi vec odavno upisali 3 boda. Malo smo se tresli pri kraju al sve je super zavrsilo.
    A to kaj smo mi sposobni fulati je strasno.
    Jakira nebum komentiral jer je svaka utakmica copy/paste.. jedno poluvrijeme dobro, drugo lose. Samo nek mi pobjeđujemo, to je jedino sad bitno.
    Loksa is next on the road to the title.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.