• Kruno
    138
    Trebalo je Misica na klupu.
  • Olmic
    2.7k
    ma daj mi nadi jedan jedini udarac izvan 16 ili unutar 16 lijevom nogom i da je udarac nakon prolaska igraca, ajmo reci kifla udarac. Nema nijedan.. sve stalno isto, dribling na desnu i ubacaj. Procitali ga apsolutno svi
  • đole
    254
    Ak Brodić danas zabije gajbu jel se to onda vodi kao autogol s obzirom da je u 5. kolu bio član Varaždina?
  • Brusa
    690
    a di je Kule :sad:
  • Marley
    834
    a jbg on valjda ne smije dobit dvije zaredom od pocetka :roll:
    Bas mi je to zao isto. Ali opet kuzim da mora i Brodic dobit vise sansi.
  • Nemrem igra Dinamo
    542

    Moje skromno mišljenje da u zadnje vrijeme dobiva, dok Taki dobije ove manje tekme (Rudeš, Gorica...) Tekmi negdje podjednako imaju što se SHNL-a tiče, mislim Taki jednu više tak nekaj. Taki ima 2-3 asista više, više kreiranih prilika i bolje ocjene, dok Špika ima mislim 3 gola više... Meni je Taki osobno bolji i draži, možda sam subjektivan preveć :grin:
    Kad se sjetim onih Špikinih zicera kojima smo mogli riješiti Hajduk i PAOK...
  • Blueshadow86
    910
    Sve mi je više-manje ok, ali otkud Bulat? Zašto ne Sučić?
  • don
    1.6k
    pa ne znam sta ocekujete vi da Bulat nikada ne treba igrat od prve.. po meni je jedan od podcijenjenijih igraca u svlacionici. Hvala Bogu pa nije "zakovan" Jakir za istih 11 i da mijenja.
  • Orc123
    5.1k
    Opet Ogiware nema....kakav je to lik, strasno
  • Nolifer
    6.6k
    Zašto nema Takija i Ogija? Idealna prilika da se pokažu? Ili ne želi riskirat 3 boda?

    Nadam se da se spomenutim igračima ne bliži kraj...
  • Nino Bule
    11.4k
    Sto ranije rjesit utakmicu i ubacit roga i ogiwaru
  • hardek
    1.4k
    Ako Bulat neće igrat danas, kad će? Na kraju krajeva on je jedan od rijetkih koje možeš prodat na ljeto za solidnu cifru a čiji se nedostatak nebi puno osjetio. Konstantno ostavljanje na klupi bi mu rušilo cijenu
  • Ivdzo11
    2.9k
    Varaždin (4-3-3): Zelenika - Škaričić, Jelenić, Ba, Boršić - Belcar, Marina, Lusavec - Poldrugač, Dabro, Šego.
  • Blueshadow86
    910
    Kako to misliš "ako neće igrati danas, kad će"? Šta je ovo danas revijalna utakmica ili šta? Ti zaboravljaš da mi 5 bodova kasnimo za Rijekom i da nema mjesta za kemijanje i slično? Spominješ u ovom trenutku da ga treba stavljati zbog njegove prodaje?? Svašta još neću čuti... ali dobro, nije za zamjeriti ti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.