• Nolifer
    6.5k
    Mogo bi danas Takuro ponovo bit onaj stari i zabit golčinu i biti heroj ulice.

    Očekujem gol u 64 minuti, a onda poslije izmjena.

    Ajdeeee, daj mi samo pobjedeeeee!!!

    :cheer: :strong:
  • Olmic
    2.7k
    Ocekujem
    Neva
    Max Teo Perkovic
    Spika Sucic Bulat Vidovic
    Baturina
    Petko Brodic
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Nadam se konačno Ogiwari danas.
  • hardek
    1.4k
    Sve isto al ipak očekujem Mišića umjesto Sučića iz prve.
  • NORTE
    9k
    Moja prognoza 2:0.
    4.218 gledatelja.
  • Nemrem igra Dinamo
    425
    Ujutro obavljeno glasanje, zatim kavica pa ručak i evo sad lagano malog pod ruku i idemo na njegov prvi Sjever, ostvaruje mu se mokri san :grin:
    Nadam se prvoj:
    Neva
    Max KTC Perke
    Taki Sučić Bulat Ogi
    Bati
    Petko Brodić

    Kasnije bi volio vidjeti Kuleta, Vidovića, Špiku, Roga i Vrbu... Očekujem laganu pobjedu bez nervoze kao u zadnjoj tekmi :cool:
  • Olmic
    2.7k
    ako danas taki krene i odigra kriminal kao zadnjih 3,4 mislim da je to to od njega. Covjek ne moze igraca preci, nema udarac lijevom, ne stvara visak…
  • Sibirski plavac
    1.2k
    odigra kriminal kao zadnjih 3,4Olmic

    Ovo nedavno protiv Gorice čak nije bio toliko loš po meni. Ali da, one tekme prije Gorice (hajduk 2 puta,paok,rijeka, slaven,rudeš) nije se baš proslavio...
  • Nemrem igra Dinamo
    425

    Slažem se da u zadnje vrijeme igra loše, vratio se na tvorničke postavke kao kad je došao tek. Nadam se da bu se dignuo u formi... Da dobiva prilika kao Hoxha ili Špika, siguran sam da bi bljesnuo, ja i dalje mislim da je do trenera sve to :wink:
  • Cagica111
    18
    Neva
    Zivkovic Max Perkovic
    Špika. Bulat Mišić Ogiwara
    Baturina
    Petko. Kulen
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Sa kad nas Taki sve iznenadi i zabije na Rujevici za 2 tjedna i time nas pogura ka tituli. :cool: Mislim da bi mu to ispralo "grijehe" s prijašnjih tekmi ove polusezone.
  • Eduardo
    17.3k
    Da dobiva prilika kao Hoxha ili Špika, siguran sam da bi bljesnuo, ja i dalje mislim da je do trenera sve toNemrem igra Dinamo

    Špika dobiva više prilika od Kaneka?
  • Marley
    788
    Ako danas ne vidimo Ogiwaru, onda se bojim da ni necemo :roll:

    Uz Petka zelim vidjeti i Kuleta i Brodica, nek podijele minute, obojici treba vise u kontinuitetu...

    Nemam neke lude nerealne zelje. Samo nek bude clean sheet :grimace:, bez puno napetosti, i 3 boda.
    Dakle moze opet 2:0, hvala.
    Ma moze i 1:0 ako nece biti frke oko naseg gola :grimace:
  • rioda
    2.2k
    U HNL-u Kaneko 1412, Špikić 1010 minuta
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ima sve to sto si nabrojao ,bas si se naostrio protiv njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.