• Banana 2
    397
    Vratio se u derbijima u drugom poluvremenu školski, s lošim zamjenama za početak.austrijanac

    Slažem se s tobom glede jedne stvari. Previše je plašljiv i volio bih da igra sa više muda. Nadam se da će to doći s vremenom kada malo jače zacementira svoju poziciju, a volio bih i da u stožer uzmemo nekoga tko će kontrirati njegovom ziheraštvu.
  • mlinchica
    1k
    Cijeli dan mi, na sve strane, izlijeće ona Jajanova “bit će nam sigurno bolje, ja čvrsto sumljam”, jer aktualno je.
    Eto, da ne preskočim komentirat omiljenu mi temu produljenja rapsodije s profesorom.

    Nova sezona, novi trener, tome se nadam i odbrojavam..
    :victory:
  • Mihaljević
    8k
    Daj mi Ademija, evo ti, ostavi mi Menala, daj mi Brodića, daj mi Kulena, daj mi Živkovića, daj mi Halilovića, ma može i Roga, daj mi Hoxhu, hoću i Brekala, daj mi Ogiwaru. Ima li kraja?Gražvydas Mikulėnas

    Kakve igračine je dobio, jbt ja ne znam kako nije prvak svijeta snjima.
  • cibona
    1.4k
    Pa sam ih je trazio.

    Izricito je govorio da samo trebamo pricekati prijelazni rok i da cemo gledati neki novi dinamo. I što je napravio? Platio je 100k da Živkovića vrati s posudbe pritom usporivši njegov razvoj i doveo nam je lošiju kopiju kastratija za 1,3 milijuna eura.

    Rog nije njegova želja već podnarova, a siguran sam da nije niti RPG.
  • Jurki
    8.5k
    Ovi redovni advokati i ađutanti Jakira nek se samo zapitaju dal je on trener kapacitet da s njim napravimo proboj do lige prvaka.. pa taman da je samo jedna stepenica u pitanju?
    Da mu Maric dopelja i 5 pojacanja on bi ih drzal u frizideru dok nebi bil prisiljen ih uvesti u igru zbog ozljeda ili kartona.
  • Mihaljević
    8k
    Izricito je govorio da samo trebamo pricekati prijelazni rok i da cemo gledati neki novi dinamo. I što je napravio?cibona

    27.8.2023. , prva tekma Jakira u Dinamu.
    Minutaža Maura Perkovića i Petra Sučića ukupno iznosi 57 minuta + svi igrači u najgoroj formi života.
    GLWeKhSXsAARjsk?format=jpg&name=900x900
    Tablica :

    1. Hajduk (12)
    2. Rijeka (9)
    7. Dinamo (4) (-1)

    13.4.2024. - posljednja odigrana tekma.
    GLWeKhQXYAEOz2J?format=jpg&name=900x900
    Mauro Perković i Petar Sučić jedni od boljih ove sezone, prosječni HNL igrači poput Brodića i Kulenovića u životnoj formi + Bruno Petković igra najbolju sezonu života. Najlošiji Dinamo u posljednjih 5-6g dva puta mazne Hajduk u sred Poljuda, tu i tamo mazne koji Betis i Paok, ali ništa pretjerano.

    Tablica :

    1. Rijeka (68)
    2. Dinamo (63) (-1)
    3. Hajduk (55)

    Jebiga Frende, ja priznajem da Jakir nije trenerčina i da nije neki odličan stručnjak, ali da se non-stop pljuje po čovjeku kao da ispada u 2.HNL ne razumijem, on je ovaj Dinamo izvukao iz teških govana a ti pričaj šta oćeš.
  • Dudu9
    423
    Da si ti trener i ja ti nudim hoćeš za pojačanje Perića ili B.Šutalo i ti jednog odabereš i na kraju ispadne loš znači ti loše biraš igrače?
  • austrijanac
    2.6k
    on je ovaj Dinamo izvukao iz teških govanaMihaljević


    Slavonac dugo ti je trebalo da kreneš ga opet branit, nakon što si prošao period pljuvanja.
    Čovjek je Naš Dinamo i prvi uveo u ta govna s dvama tekmama protiv Lokse. Tko će ga izvlačit ako ne on. A bome je još daleko od izvlačenja jer zadnji pogled na tablicu, mi i dalje gledamo u leđa Rijeci.
  • Crusades1986
    9.6k
    tu i tamo mazne koji Betis i Paok, ali ništa pretjerano.Mihaljević

    Tu i tamo dobije po 4-5 komada u uzvratnim europskim gostujućim utakmicama, ništa pretjerano
  • Mihaljević
    8k
    Nema veze što obrana nije došla na tu tekmu, Jakir je kriv.
  • Danko
    552

    Kak nas je sad pak on uveo u govna? Kaj nismo prije njega izbačeni od aeka, popušili od magaradi na maksimiru, igrali 0 s goricom a bili jači za šutala, livakovića i ivanušeca.
    Po meni ni on ali ni nitko drugi koga god dovedemo ne može garantirati osvajanje prvenstva i plasman u ligu prvaka uz lepršavu igru.
  • austrijanac
    2.6k
    Kak nas je sad pak on uveo u govna?Danko

    Trpili smo ga prvi dio sezone s naznakom na pripreme. Nakon priprema prosipa bodove protiv Lokse kao zadnji amateri. Već tad je trebao bit bivši, ali ima sreće što se uprava bavila izborima.

    No dobro, prvi sam rekao da ću se posut pepelom ako se pretvori u dobrog trenera, za sad to nije.
  • Danko
    552
    Ja bi reko da je dobar, nije vrlo dobar ni odličan.
    Ak osvoji prvenstvo i kup mislim da bi trebao ostati, mada sam još pred hajduk zazivao njegovu smjenu.
    Jer , zamisli da si predsjednik uprave , imaš trenera koji je osvojio duplu krunu, odlično pozna klub i momčad , da li bi dovodio nekog novog ,makar i jako i skupo ime a nemožeš biti siguran kako će se snać....
  • cibona
    1.4k
    Da si ti trener i ja ti nudim hoćeš za pojačanje Perića ili B.Šutalo i ti jednog odabereš i na kraju ispadne loš znači ti loše biraš igrače?Dudu9

    Kakva su ovo glupa i hipotetska pitanja? :lol:

    Nitko nije nudio jakirovicu hoxhu i zivkovica, on ih je sam izricito trazio i mjesecima vrbovao da ih dovede u dinamo.

    Da, jakir lose bira i procjenjuje igrace i nije trener za Dinamo niti ce ikada biti. S obzirom na to da je dokazao da nema ni trunke obraza i da nikada nece preuzeti odgovornost, postoje samo dvije opcije o njegovoj buducnosti. Mozemo se oprostiti s njim kao gospoda nakon sezone, ili ce se agonija nastaviti jos nekoliko mjeseci pa ce dobiti otkaz.
  • Nolifer
    6.5k
    Do kraja sezone bi bilo dobro da uigrava baš 3412 za naslov prvaka. Samo se ne smije događati pad u igri i da visimo ko luster u zadnjim momentima utakmice....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.