• Riot
    1.7k

    Ja npr nakon ove sezone nikad više isto neću gledat na onu "nismo isti". Sad kako tovari više nisu u igri nizašta stvari se polako zaboravljaju ali vidjelo se kad su se tresle gaće od njihove titule kako dobar dio Dinamovaca pokazuje do tada neviđenu stranu, onu kmečavsku koja je bila naš predmet sprdnje
  • veselko tenžera
    1.2k
    Ristovskog i Ferra se pokušavaju riješiti svim silama, Dialla ne mogu nacrtanog, a Mikanović je otprilike u istom statusu.

    Dodaj tome da nitko od igrača nije oduševljen idejom da sljedeće sezone igra pred "kako ste igrali, još ste dobro i prošli" navijačkom masom koja de facto radi s klubom što želi. Medeni mjesec nade u titulu je propao, neizvjesno je što ih čeka sljedeće sezone.

    Nemoguće je da bar 30% njihovih ozljeda nije odglumljeno i uvjeren sam da će svatko tko ima ikakvu opciju za otići u normalniju sredinu za sličnu lovu to i napraviti. To bi mogli biti Uremović, Krovinović, Dajaku...

    Ostat će im klinci koje ne mogu odmah utopiti, Melnjak i Lučić u pokušaju oporavka te 2 tenkrea, Šarlija i Kalik.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Kolega dobro zbori. Treba napomenuti da su najglasniji bili oni koji ni ne idu na tekme, dok smo se mi patili i trgali zivce a nismo dali da potone, ali eto... #trebavratitmamica dode isto kao #tribavratitstinca
  • Simba
    17
    baš sam otišao malo pogledati na Sportnet. Pa oni dovode Rebica, Miereza, Belju, Moru i ko zna koga još, a zapravo im sadašnja cijela ekipa bježi, tko god bude imao priliku. Nakon ove sezone pitanje je tko tamo uopće želi doći igrati, a pogotovo bez para
  • rioda
    2.1k
    S obzirom na krizu upravljanja, nisam siguran kako će se posložiti do iduće sezone. Za nas bi bilo odlično da nastave ovako kaotično i ne uspiju posložiti ekipu koja će nam biti prijetnja iduće sezone jer će tako potrošiti Perišića koji je trenutno, kad bude potpuno oporavljen, top klasa za HNL
  • mali M
    3.3k
    ma ja pokušavam, ali nikako ne mogu razumijeti te navijače. Mogu razumjeti kritiku Jakiru koju smo imali, kritiku na zalaganje nekih igrača, kritiku na loše odrađenu transfer politiku, ALI... Ova proroštva početka našeg kraha, višegodišnje dominacije Hajduka, podrugljivi komentari nad Dinamom, ismijavanje "pokušaja" promjena u klubu. Da, neki su baš pokazali svoje pravo lice. Pa da smo ako ništa "samo" uspjeli ostvariti Dinamovo proljeće, znao bi da od sada kreće sve novo. Nigdje me se ne vidi, nitko neće znati, ja osobno nisam znao niti šta piše do kasnije, ali osobna spoznaja da moja glava negdje tamo viri ispod transa "NEDAMO DA POTONEŠ" je moj life goal ispunjen za ovu godinu. Ne kužim, pa gledaš taj Dinamo, navijaš za njega, pratiš njega. Vjerovali ili ne, ja vam nemam pojima šta se "dole" događa, ko im igra, koji su problemi, koji su njihovi planovi... Ma da su prvi sto puta gledao bi u nas i navijao svim srcem. Neznam od kuda se odjednom pojavilo tih cvilidreta kod nas. Nisam mislio da ih ima toliko.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ova proroštva početka našeg kraha, višegodišnje dominacije Hajduka, podrugljivi komentari nad Dinamom, ismijavanje "pokušaja" promjena u klubu. Da, neki su baš pokazali svoje pravo lice.mali M

    Sad je OK pa su tiho, ali samo pričekaj prvu sljedeću krizu igre i rezultata...i hop hop, samo će iskakati iz svih rupa s najavama kraha.
  • mali M
    3.3k
    jasno, al kaj nije veći gušt nadati se ful do kraja, pa ko City nekoć u zadnjoj minuti golom osvojiti prvenstvo, Zagreb bi gorio!!! Kakve nihilističke fore, samo radost momci!!
  • agramZ
    2.3k
    grande fedja dudic!
  • Nino Bule
    11.3k
    Velež, sarajevo, radnicki iz kragujevca pa hajduk bi bio bas jeben niz hahaha, al koliko cujem hvali ga se ko top trener samo uvijek vodi neku buraniju
  • serbus
    3.5k

    Vraćaju se korjenima.
  • NORTE
    9k
    Nije im to nikako loš izbor.
    Nije skup, a ima rezultate s malim klubovima i realno nikakvim kadrom.
    Za njega je to korak više i ima mi smisla da im dolazi kad završi ova sezona.
    Također povezan je dosta s navijačkom zajednicom kluba kojeg vodi.

    U Veležu je stvorio trenersko ime pa otišao u Sarajevo.
    U Kragujevcu je stvorio dobru priču, igra polufinale kupa i bori se za Europu, to su iznimni uspjesi za taj realno mali klubić.
  • Jurki
    8.4k
    znas kak se veli.. svaka ptica svome jatu leti.
    Jos vrate zvezdu u grb i krug je zatvoren.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Neznaju ko ce im biti predsjednik a kamoli trener
    Nemojte nasjedati na takve novinarske clanke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.