• Mrvica
    3.2k
    Davno sam rekao da ljepota nogometa trenutno nije bitna ni najmanje, jbg Rijeka kako god da igra nije baš da primaju golove, a i kupe bodove.. Tako da čekati nekoga da odradi posao umjesto nas, itekako mislim da ćemo se načekat. Utakmicu po utakmicu, svaka je finale ali NEMA PREDAJE!
  • Zagi
    4.9k
    Puknut će ih Loksa, pa mi, pa Varaždin.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Ma nije bio penal ..ako misliš na onu situaciju kad ga napucalo u ruku ..Prije toga je bio i faul u napadu po meni

    u 10 dana nam idu 3 utakmice i treba se fokusirati na sebe
  • Orc123
    5k
    Jednostavno je, ako ne pobijedimo Rijeku 5.5. ni ne zasluzujemo naslov...cemu skrivanje iza nekoga....ako ih ne možemo pobijediti a imamo duplo kvalitetniji kadar, dva najbolja igraca lige, onda ne zasluzujemo naslov i gotovo.
  • Zagreb1992
    1.2k
    i bravo za Armadu ..fino se ispišala po tovarskim slugama :)
  • Mlađi referent
    10.4k
    i bravo za ArmaduZagreb1992

    Fuj
  • don
    1.4k
    totalno mi je nebitno hocemo li zasluziti naslov ili ne, najbitnije je da ga osvojimo. Kako god okrenes, svejedno se na ljeto mora raditi ogroman posao.
  • Markelo
    2.5k
    Nisu toliko dobri da maznu 2 put u 2 tjedna Loksu u Kranjči. Nešto bodova mora ostat u Zg-u
  • Zagreb1992
    1.2k


    Samo da se i mi ne poskliznemo isto protiv Lokomotive ili protiv Varaždina u ovom dvomeču s njima u svega 10 dana
  • Markelo
    2.5k
    Mi smo ostali bez 5 bodova u utakmicama protiv njih. Valjda je vakat da ih više dobijemo.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jedan od ključeva prvenstva je naša pobjeda u Kranjčevičevoj,pogotovo iz razloga sto sljedece kolo je najlakše do kraja za Rijeku.
  • M94
    444
    Igraju sampionski jbali sve svoje, 2 sanse 2 gola. Istra cak bila i dobra do gola ali onda pad.

    Hajduk ne treba ni komentirati, uspjeli izgubiti uz sudacke pogurance.
    Sad se vidi koji su antitalenti nasi suci, zalutali ljudi u nogomet.
  • emilperska
    3k
    Da li ce Rijeka bit prvak ili mi, ne dozivljavam ni s 10% stresa kao sto sam dozivljavao svaku tekmu titoista dok su u igri bili..
    Jednostavno Rijeka i da uzme ovo, oni su mali regionalni klub s ogranicenim financijama, logistikom i kadrom i ceka ih isti scenarij kao 2017. Odlazak, rasprodaja (nekog cemo im i uzet vjv po putu kao onda Gavru) jer u LP nece uc posto nece bit nositelji ni u 2.pretkolu . HNL ce odmah kiksat jer nemaju ni financije ni logistiku za 2 jake tekme tjedno. Ona Rijeka je bila fin.dosta mocnija od ove..
    Da je ova gamad ovo uzela, to bi bilo gadno..
    Izborna godina, zemljista na moru, babo, turizam, sezona, kmecanje i ostale pm i mislim da se ne bi ni mi, ni HNL kao liga izvukli iz tih kmecanja i PRovskih govana da su oni osvojili naslov.. Mi smo altruisti tu zapravo, obranili smo HNL i ostalih 9 klubova s one 2 pobjede na maršalki..

    Mi smo zapoceli proces konsolidacije na svim razinama i ljeto cemo docekati spremni, bili prvaci ili ne

    U normalnim sredinama nije sramota ne bit prvak cak i kad kao Dinamo odskaces budzetom, samo mi nismo normalna sredina i da su ovi dolje osvojili HNL to bi nastala paraliza drzave i lige i slusali bi na yutelu šapitovo svršavanje, a jeli bi nam mozak da se radi titoista TV prava prodaju odjednom i u Kini i da cijeli HT ima rekordan broj TV pretplatnika za sportski paket...
  • Mihaljević
    8k
    Odlučivat će bod-dva za prvaka, ako i ne budemo prvaci direktna EL je isto jako vrlo moguća.
  • emilperska
    3k

    Ako Feyenoord uzme kup sljedeci tjedan, tesko..
    Jer onda (barem je tako netko napisao ovdje) i 5.mjesto iz Eredivise vodi u EL, a to Ajax nece fulat..

    Btw ako bi netko mogao pojasnit, bio bi trajno zahvalan..Kada finalist kupa ima pravo na Europu preko finala kupa, a kada ne. Da li to ovisi o savezu ili cemu?
    Sjecam se da negdje i nekad i finalisti kupa bi isli u Europu preko kupa, ako nisu osigurali prek prvenstva. Sad odjednom moras osvojit kup..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.