• Oluja
    3.6k
    Svaka cast Feneru za ovaj potez. Ne zato sto potez smatram ispravnim vec zbog toga sto su isli do kraja i ostvarili prijetnje bez obzira sto ih to kosta rezultata. Ovi tovarski smradovi koji stlno prijete da ce istupiti iz lige i sviraju kurcu o neregularnosti ne da nikada nece ostvariti prijetnju nego bi i rodjenu mater prodali za rezultat i mozebitni trofej.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Fascinantno mi je koliko su ljudi koji žive od nogometa neinformirani. Jučer lik na areni, a danas na gol.hr drugi piše kak će se škotska liga rješavati u zadnjem kolu i Rangersi imaju utakmicu. Znači nakon tog 33. kola prvih 6 još igraju međusobno, kao i zadnjih 6 i Celtic dočekuje Rangerse doma. Ali eto, oni su za taj posao plaćeni, a informacija je to koja se nađe u 2, 3 klika kad već ne znaju otprije.
  • Vratite nam Istok
    141
    Ništa nam kiks Kopenhagena ne znaci, bojim se. Sahtqr ce sad ionako protutnjat ligom i uzet naslov, tako da će oni direktno u LP. Imaju četiri boda više od Dynama i utakmicu doma protiv njih.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ma Evo sad citam ,jbg nema predaje. Ajmo mi uzet titulu a za ostalo cemo lako . I onako nismo navikli nista laksim putem. Uvijek jako,nema druge,jebo i ljeto bez kvalifikacija za lp:joke:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Liverpool porazen na anfieldu od Atalante 0:3 :gasp:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nista cudno, izasli su u mix sastavu i podcjenili i natjecanje i Atalantu. Premiership je prioritet ocito..
  • Jaro
    5.4k
    Pad u kljucnom dijelu sezone... Vec duze se muce al rezultat nije patio, sad je i rezultat krenuo u losem smjeru (2 puta losa reza protiv Uniteda ocito ubila psihu), a i pritisak oprostaja od Kloppa tesko pada momcadi...
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    potpisujem sve kaj si rekao, momcad nije na istom nivou od kad je Klopp izjavio da odlazi na kraju sezone, ne znam je li time htio dodatno motivirati momcad u pohodu na novi naslov prvaka, ali nakon toga je sve samo krenulo nizbrdo.
  • immerwieder
    1.2k
    danas u 18.30 igraju prvi put nakon 2007. prvenstvenu utakmicu Hertha i Hansa Rostock,
    iz sigurnosnih razloga je kapacitet olimpijskog stadiona smanjen sa 75000 na 60000,
    da bi ostalo dovoljno praznog između navijačkih grupa,
    to je rasprodano, a 20000 navijača dolazi iz Rostocka
  • dzis
    566
    Bio jucer turisticki u Liverpoolu,pa iskoristio priliku otici na Ainfield. Do karata na karatani je skoro pa nemoguce.Jedina preostala opcija mi je bila preko internet preprodavaca.

    Ljudi koji imaju godisnje ovdje uobicajno prodaju karte ako se odluce ne ici na pokoju tekmu.

    Karte od 150 do 400 funti (strasno)

    Atmosfera dobra prije pocetak tekme uz vec poznatu najpoznatiju navijacku pjesmu YNWA.
    Ostalo za zaborav

    Pive u potocima,a I cijena me iznenadila (3,5 funti)..ocekivao sam barem 7,8

    Liverpool simpa grad i svi zive klub. Jednostavno mentalitet na utakmicama nas I njih je “nebo i zemlja “

    Atalanta ih razbila ali barem sam vidio 45 min Salaha i Diaza…Nunez prava napast i nevjerovatan talent. Bas neznas sto ce napraviti, a decko kad prima loptu svi na nogama.

    Lijepo iskustvo,nije mi zao para ali eto mene doma vec na Lokomotivi u Kranjci..jebo Ainfield
  • nemapredaje
    1.9k


    Pobjednički mentalitet konačno
  • Krizy
    35.5k
    Ćuže za vodstvo Zrinjskog protiv livade
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.