• bongo
    628
    Lukša sve stavio na crveno, a kuglica stala na crno. Jbg, rulet.Simba

    Ruletskim rječnikom, ako Rijeka osvoji palo je na nulu iliti zelenu boju
  • Kujtim Shalla
    2k
    ce budem na televizija:lol: a vi kako te ,brat uljepsao si mi dan. Odo pogledati cigu na you tube i pjesaka na posao do veceras ,sretan i nasmijan:heart:
  • emilperska
    3k

    Bond ime ruze? :heart:
  • miro
    3.1k
    ko to nama nudi demokratiju
  • Mali Zeus
    9.3k
    You're a man of culture I see.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Živjela kulturna revolucija, dolje pluralizam mišljenja!
  • San Lorenzo
    11k
    Hrt je javna televizija koja prenosi samo hajdukove euro utakmice...i naše kad moraju, tj srijedom u LP.
  • Jos-Optimus
    159
    Drmić je zabio za Ligu prvaka i vratio uloženo. Livaja je u Europi zabio jedino na pripremama u Sloveniji
  • DiddyGuela
    826


    I autogol protiv Villarreala! :cool:
  • emilperska
    3k

    Ko to nama nudi tržište?
    Dosta nam je hegemonije Zagoraca!!
  • Danko
    545

    Al mora se priznati, baš lijep gol. :)
  • Mali Zeus
    9.3k
    :grin:

    Mmmm mihalje nemoj da psuješ, prošle godine si operisan.

    Neću više. :grin: :lol:
  • miro
    3.1k
    nisam htio da opsujem, al...tko su ovi ljudi

    ...evo ja neću više da ne spamam dalje... :lol:
  • Purger
    360
    Imam povjerene informacije o Hajdukovim financijama i stanju u momčadi, iz prve ruke.

    Hajdukov dug je velik, niže se već nekoliko godina (unatoč tome što su 2022. završili u plusu za milijun eura) i situacija je alarmantna.

    Jakobušić je "sretan" što je dobio otkaz, jer hajduk je, kao što znate, potapajući brod, i odbio je bogatu otpremninu jer poput političara, žele da ga se ljudi po pozitivnom sjećaju (njemu je mišljenje splićana bitnije od vlastitoga bogatstva).

    Također, Jakobušić se obogatio na "drugačije" načine, i toga neće biti u financijskom izvještaju, kao ni mnoge druge stvari koje se znaju.

    Ja ću na ovaj način insinuirati da je Jakobušić kriminalac na javnom forumu jer mi je količina lajkova ovdje bitnija od vlastite karijere (naravno da neću reći koliki im je dug).

    Hajduk će zbog akumuliranog duga ovog ljeta bez Europe bit prisiljen prodati sigura i pukija (za to će možda dobit svega €5-10mil), unatoč činjenici da u momčadi imaju Ivana Perišića koji je rekao kad je došao da želi Hajduku pomoći i u Europi, i da ima dogovor s predsjednikom da ostane još jednu sezonu.

    Kao što možete zaključiti, hajduk nije u dobrom stanju, zadužili su se kod svega i svakoga, bivši predsjednik im je kriminalac koji je krao od kluba, Perišić zasigurno odlazi nakon eura, pola momčadi će se rasprodati ili otići, Livaja šamara suigrače u svlačionici i za razliku od Drmića nije zaradio svoj ugovor, i slijedi totalni KOLAPS.
  • NKDZ86
    206
    Živi bili pa vidjeli. Nama odgovara jak jajduk, a ne slab koji će bit 3. il 4. No, s obzirom na 'najluđi grad na svitu' kaj možemo očekivati od njih, nego kad nejde drvlje i kamenje po svojima, a kmečanje na druge.
    Jad i bijeda ukratko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.