• Gradjanski Dinamo
    6


    Bravo za prijedlog!

    Inače sam veliki zagovornik toga da se klub pojačano pozabavi i izdavačkom djelatnošću. Stvarno nema razloga da se češće ne izdaju knjige vezane uz Dinamovu povijest. Znam da već ima nekoliko takvih primjera, ali osobno smatram da može puno bolje.

    Ova knjiga koju si dao kao primjer je jedna od prvih koju bi klub morao izdati. Pa ta knjiga je nacionalno blago. Jedan od vrijednih pisanih tragova o Građanskom koji nam je ostao i koji nije uništen od strane komunističkog okupatora (pošto je arhiva spaljena do temelja).
  • BluePhone67
    3.2k
    [url]http://IMG-20190510-082524.jpg IMG-20190510-082451.jpg IMG-20190510-082422.jpg IMG-20190510-082359.jpg IMG-20190510-082332.jpg
  • BluePhone67
    3.2k
    To nije flyer već službeni program sa te utakmice. Post iznad imaš vidljivo sve bitno iz njega, a na zadnjoj slici ono što tražiš.
  • superhik
    10.2k

    Nadam se da će nam i @deda pomoći u ovom poduhvatu reizdanja monografija Gradjanskog
  • Paggini
    5.7k
    I bilo bi dobro kad bi klub u shopove stavio knjige koje su vezane uz sam klub i njegove igrače - biografija od Zajeca, Cice npr, a pogotovo "moderna biblija" Građanskog - Kibici Purgera, koju svaki dinamovac bi trebao pročitati.
  • Gradjanski Dinamo
    6


    Ma tooo! Hvala ti!

    Ajd pliz šibajte ovakve materijale ako ih još imate. Ovo je blago.
  • Gradjanski Dinamo
    6


    Btw. koliko vidim nisu sve stranice tu? Imaš možda ostatak?
  • Gradjanski Dinamo
    6


    Ma ja sam spreman i volontirat po tom pitanju, ako kaj mogu pomoć. Knjige su zlato. S tim s ne može pogriješiti.
  • serbus
    3.5k


    Deda svjedok vremena ništa bolje nego iz prve ruke :rofl:
  • BluePhone67
    3.2k
    [url]http://1945-1.jpg

    Za današnji dan, evo nam i Maksa dioničara
  • Pop corn
    4.8k
    Inače sam veliki zagovornik toga da se klub pojačano pozabavi i izdavačkom djelatnošću. Stvarno nema razloga da se češće ne izdaju knjige vezane uz Dinamovu povijest. Znam da već ima nekoliko takvih primjera, ali osobno smatram da može puno bolje.Gradjanski Dinamo

    Upravo se to počelo dogovarati i razgovarati. Imamo par dobrih ideja :wink:

    Zna li netko postoji li autorsko pravo nad ovom knjigom?
    Jako je rijetka i jedini primjerci koje sam našao imaju cijenu od 400€.
    Da li bi mogli potaknuti klub na reizdanje iste? Znam osobu koja je u posjedu te knjige i vjerujem kako bi je ustupio za reizdanje.
    superhik

    Javi se na privat da vidimo kako to sve provjeriti. I koje su nam mogućnosti.

    I bilo bi dobro kad bi klub u shopove stavio knjige koje su vezane uz sam klub i njegove igrače - biografija od Zajeca, Cice npr, a pogotovo "moderna biblija" Građanskog - Kibici Purgera, koju svaki dinamovac bi trebao pročitati.Paggini

    Zekina biografija neće biti u klupskim shopovima iz razumljivih razloga nastalih proteklih tjedana i dana. Ne bi to bilo u redu

    Što se tiče Cicine, ona je bila u shopu u Jurisicevoj, baš ću to pitati, a Kibici Purgera će biti uskoro dio nečega, a svakako i u shopu kada se napravi nova naklada jer primjeraka po mojim informacijama više nema od ovog izdanja.
  • Gradjanski Dinamo
    6


    Zekina biografija neće biti u klupskim shopovima iz razumljivih razloga nastalih proteklih tjedana i dana. Ne bi to bilo u redu

    Čak se i o tome vodi briga? Svaka čast na transparentnosti. Iako, mislim da niti tebi niti Zeki nitko nebi zamjerio. <3

    Što se tiče uspomenice Građanskog, to bi stvarno bio pun pogodak. Ako treba kaj pomoć, tu sam. Sve kaj treba, samo da nam izađe reizdanje. :)

    Jako me veseli sve ovo kaj si napisao i jedva čekam vidjeti kaj ste nam sve pripremili. Posebice me veseli i to kaj je klub još jače krenuo u promociju tradicije Građanskog kao preteče Dinama. Hoće bit još kakvih akcija po tom pitanju? Znaš kaj? :)
  • Bosskovitz
    7.3k
    Hoće bit još kakvih akcija po tom pitanju? Znaš kaj?Gradjanski Dinamo

    Hoće :)
  • Mali dioničar
    14k
    Za današnji dan, evo nam i Maksa dioničaraBluePhone67

    Maks je postao dioničar na prvu godišnjicu zasjedanja AVNOJ-a. :rofl:
  • BluePhone67
    3.2k
    [url]http://20240411-165123.jpg

    Mislim da ovo nije bilo već ovdje, a svakako vrijedi spomenuti..

    Za obljetnicu 90 godina i rođendan Gradjanskog u 2001 godini održala se svečana sjednica u Starogradskoj vijećnici..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.