• Hrc-Vg
    199
    I mene je to iziritiralo, pogotovo kad je zapad krenuo Dinamo Dinamo, i mi bliže zapadu smo počeli s njima, a onda su sa štange počeli drugu pjesmu…Ne odraditi barem jedno dovikivanje s Zapadom je baš šteta…Prepoznavanje trenutka utakmice i prilagodba navijanja nam je u ijek bila boljka…Meni je to bilo najbolje dok je na štangi bio Boki iz ZCB-a, znao je osjetiti tekmu i dobro je motivirao ekipu.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Što reći koju posluku porati. Dobar početak, pa smo malo pustili Istri da igra i za kaznu primili gol. Odmah smo se poslije uozbiljili i u drugom priveli to kraju. Definitivno smo se razigrali i čini se da je Jakir našao ili nabasao na dobitnu kombinaciju. U RPG-u ima igrača koji može pokriti i lijevo i desno pa onda može kombinirati sa stoperima i bekovima kao jučer. Istina prvih 15, 20 je malo puštalo u obrani i treba to biti bolje, al konačno zabijamo i ne ovisimo o jednom golu (dobro istina, protiv Hajduka smo imali po jedan gol :D )

    Baturina definitivno opet u formi i kad je takav digne cijelu momčad ful. Sučić mora igrati svaku. Vidović dobar al previše carini loptu. Brodić pravi centarfor, 2 pacerska pogotka. Stoperi Rile i Bernauer dobri, Mauro dobar na beku, Nevista nije imao puno posla, a Petković. Doktor nogometne igre, majstor, španer legenda.

    Što se tiče atmosfere kad sam dolazio na stadion nisam mogao vjerovati da igramo s Istrom, bilo je kao pred derbi i tak i treba biti svako kolo, da ljudi dolaze, da su bircevi kod stadiona puni i da je atmosfera prava dinamovska. Pun stadion, odlična atmosfera. Navijanje malo slabije samo u početku poslije se sve diglo ful, ono navijanje po sektorima na sjeveru je bilo pun pogodak jer nijedan dio tribine nije htio ispasti slab i tih. :D
    Nagutao sam se plavog dima za 3 života. Sve u svemu top!

    Iako su imali pokušaj poruke s lijepim bojama respekt za Demone, mala grupa stala u 2 autobusa, al imali su sve, zastave, koreo, baklje.
  • San Lorenzo
    11k
    Brodić jučer zabio tip golova kakvi su nam nedostajali cjele sezone, centarforski golovi, na pravom mjestu u pravo vrijeme, pospremanje otpatka, ja zadovoljan.
    Generalno napadački dobra izvedba ekipe, ali obrana nikakva, samo Filet je imao tri dobre šanse u drugom poluvremenu + još jedan mrtvac u 12. minuti...dobar dio utakmice sam imao osjećaj da Ristovski nezna jel igra beka ili stopera, Mauro također.

    Uglavnom, 352 otvara puno zanimljivih opcija i u ovom trenutku nam to sigurno više odgovara nego sve što smo igrali dosad.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Uglavnom, 352 otvara puno zanimljivih opcija i u ovom trenutku nam to sigurno više odgovara nego sve što smo igrali dosad.San Lorenzo

    Malo sam se izgubio u drugom dijelu s praćenjem zbivanja. Jesmo li u drugom igrali s 3 iza, tako mi se činilo bar.
  • nemapredaje
    1.9k


    Čak su neki agresivno reagirali prema ljudima da odmah prestanu vikat “Dinamo,Dinamo”.
  • javolimtebejako
    640
    poseban pozdrav za tipove u sektoru 10 na zapadu koji su prcali cijelo vrijeme demone, umirali smo od smijeha, a cak su se i demoni smijali :lol:
  • Orc123
    5k
    Ja nisam uspio odgonetnuti koja to formacija jer se cijela zadnja linija gubila u rasporedu. Sredina također. Vidovicu je bilo lakse jer je imao pomoc Baturine tamo a s druge strane RPG je ostao sam i napadacki i defenzivno jer se Sucic se spustao u sredinu a Vidovic drzao aut liniju. Po meni to nit je 3 5 2, prije bi bilo 442 sa apsolutnom slobodom nekih igraca. bolje da igramo klasicnih 352 ovako meni to ne izgleda nikako, pogotovo obrambeno jer se igraci gube u korekciji. Sam Jakir je rekao da je ispravljao Vidovica i da je kasnije mu dao zadatak da isprati Kadusica. Bilo koja jaca momcad bi nam uvaljala 2-3 gola jucer. Napadacki je to bilo ok ali kao sto rekoh meni ta formacija moze proc protiv slabijih ekipa ali npr. S Rijekom cemo fasovat par golova, ponajvise radi preuzimanja veznih i obrane. Brodic napadacki i bolji od Kuleta ali on nije agilan napadac i koji ce defenzivno pomagati. Kule moze to odraditi 60min na visokom intezitetu. Totalna mi glupost da igramo bez npr. Ogiware tu formaciju jer su jucer napadaci zudjeli za kvalitetnim centarsutom. Totalna mi bedastoca da ga je Jakir birao a sad mu neda priliku! Pa nije decko kriv kaj je bio ozlijeđen! Ono malo kaj je igrao pokazao je da ima veliki potencijal! Sad Jakir radi njemu ono kaj je radio Maxu!
  • Benito
    553
    na navijačkoj tribini počneš navijat ono kaj zapad viče...ok
  • San Lorenzo
    11k

    352 sa rombom u sredini + visoko postavljeni desni wb...čudna formacija, ali ajd' nek se nešto novo isprobava.
  • Hrc-Vg
    199
    pa da, najbolje je da autistično navijamo ko po rasporedu pjesama, nevezano za ostatak stadiona i teren…
  • mali M
    3.3k
    bilo je i boljih navijanja, ali dok mi punimo tribinie i školujemo nove navijače istrpit ćemo. Nego, jel moooožda ima netko snimku da vidim navijanje kod podjele tribine na 3 djela i periodičnih navijanja određenog djela dok ostali sjede. Bilo je baš top zamišljeno i mislim da je to baš jako raspametilo ekipu! Pametno i kreativno jer dok je ekipa stajala i navijala krene se stišavat nakon par sekundi, a ovako ih nabriješ da budu spremni i onda kad skoče eksplodiraju od urlanja. Baš odlično smišljeno
  • Kepec
    4.4k
    Slažem se da se zapad trebao pozivati i općenito bi to trebala biti navika svaku utakmicu jer je i igračima na terenu još bolje kada se i sa zapada navija.
    Ono kaj morate shvatiti je da to priključivanje navijača sa sjevera kada zapad krene "Dinamo, Dinamo" nije dobro iz razloga kaj se pjeva jedna pjesma, a onda pola ljudi odjednom krene sa zapadom.
    Ne navija se autistično bez raspoznavanja situacije na terenu, to se pokazalo više puta ove sezone kako dobro sjever prati teren.
    Zaključak je da želimo i očekujemo više spajanja sjever-zapad, ali nemojte samoinicijativno krenuti sa zapadom ako nije drugačije rečeno. Ili odite na zapad pa vičite s njima Dinamo, Dinamo.
  • Hrc-Vg
    199
    Stavio ti je Bauer na fejs
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.