• Marley
    779
    Kako cu sad kad ste me zaintrigirali s tim Majkijem, tko je on :smile: ?!

    Ukratko, prezivjela sam :lol:
    Mislim da iduci put ciljam na sjever :grimace:
    Detaljni dojmovi kad se zbrojim haha.

    Moram cim prije pogledati reprizu utakmice jer mi je fokus bio prilicno rasprsen :rofl: to mi je minus gledanja uzivo, puno slabije mogu pratit.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Kako cu sad kad ste me zaintrigirali s tim Majkijem, tko je on :smile: ?!Marley

    Momak opasan po žene! On je poput votke, oduzima noge ženama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    hahahaha jebem ti kolač
    Častim prvom prilikom
  • NitkoBitan
    11.8k
    Kaj je bilo danas sa KTCom? Mislim da nije bio ni u zapisniku.
  • Heisenberg1986
    92
    Danas na izlazu sa sjevera sam se pokliznuo i klizecim pokosio nekih 5 ljudi na stepenicama. Start s leđa s dvije noge. Dobio žuti karton. Ak sam nekog od vas forumaša pokosio sori, isprical sam se i tam odma.

    Osim ovog mog klizeceg odlicna tekma i dobra zajebancija na tribini. Ne igramo neki nogomet ove godine, al smo i dalje najjaci i ne sumnjam da uzimamo naslov ni malo!
  • Mlađi referent
    10.4k
    Vrlo dobra tekma, naprijed kreativno, nazad je puštalo, ali ok.

    4/5 :up:
  • Sixthway
    254
    Za mene je ovo bilo najgore navijanje ove sezone , to je moje skromno mišljenje mene nebitne osobe jer moja ljestvica je visoko dignuta . Kvaliteta navijanja drastično padne čim se tribina napuni.
  • recikaj86
    90
    Mogao bi se složiti, nije bilo baš dobro. Meni se iskreno vođa navijanja ne sviđa, nema taj glas koji ti budi dodatnu dozu adrenalina, jer uopće ne diže navijače konstantno na glasniji nivo, sve je monotono i ljudi odmah ne shvaćaju ozbiljnost.
  • Hnlovac
    148
    Meni je vođa prema Istoku bio top. Stalno diže navijanje, a oo ajmo plavi je trenirao kao natjecanje s ostatkom tribine pa smo dali 110%

    On također dao 200%, dosad jedan od boljih sa štange.
  • Marley
    779
    Evo vam jedan roman.
    Bila sam kao klinka cesto na Maksimiru, zestoka navijacica repke od malih nogu. Ali s obzirom da dolazim iz obitelji hajdukovaca, nikad na Dinamu.

    Hvala forumasima koji su me jucer pogurnuli i ohrabrili :wink: Iskreno, da tad nisam impulzivno kupila kartu, vjerojatno ne bih otisla danas, ustrtarila bih se (zona komforaaa).

    Vec na Ravnicama me krenula lovit euforija, toliko da sam trcala haha...
    Zapad dolje, usla bez guzve i ikakvih problema. Malo me ubilo u pojam sjedalo tik do zida... Ali cim sam vidjela decke na zagrijavanju, jaooo :love:
    A kad su sluzbeno izasli na pocetku utakmice, ne znam sta da vam kazem, ocito ja nisam bas normalna, ali meni oko zasuzi skoro :lol:

    Nisam uspjela sve popratiti kao na TV (nema komentatora, nema reprize situacija), no nema veze jer cu ionako sutra pogledati snimku.
    Sto se same utakmice tice, glavno da je odlican rezultat i uz minimalan stres. Igraci... Baturina i Petkovic kao da su iz druge galaksije u odnosu na ostale, jednostavno vidi se razlika.
    Bravo za sve strijelce!!!

    E sad, atmosfera je posebna prica. Sjever nisam vidjela uopce od zida, ali sam cula konstantno, svaka cast nisu se gasili :up:
    Zapad je po meni, kako je netko jucer i rekao...kazaliste :grin: Dobra je preglednost i sve, ali... kad padne gol, ili kad je Neva ono jednom obranio :love: meni srce hoce iskociti od euforije haha. A pola ljudi oko mene nezaineresirano tipka po mobitelu, jede se pije se, zenske se naslikavaju itd... sve je to ok, tko voli, aliiiii ja nisam bas od toga. Previse finjak :blush:

    Zato mislim da moram probati sjever. Ne sad tamo u guzvu naravno, ne znam ni vecinu navijackih pjesama. Ali onako sa strane, vjerujem da je ipak zivlje nego na zapadu.

    E da, i jako me smeta pljuvanje po igracima. Nisam inace neki veliki fan Brodica, ali frajer iza mene je cijelo prvo poluvrijeme srao po njemu. Cim ovaj takne loptu, panj Brodic. Eeeeee kako mi je bilo drago kad je zabio, a tek drugi :strong:

    Sve u svemu, moji dojmovi su samo pozitivni, jako mi je
    drago da sam isla. I ici cu opet kad bude moguce.
    Dobro ulozenih 15 eura i dobro ulozeno vrijeme :grimace:
  • recikaj86
    90
    To se mogu složit, ušao mi je u glavu s par tekmi i jako mi se dopada njegovo vođenje
  • Zagreb1992
    1.2k
    @Majki2111 tražen si od strane mlade dame :D
  • Salva
    2.3k
    Za mene je ovo bilo najgore navijanje ove sezoneSixthway

    Bilo je puno, puno lošijih ove sezone. Naravno, ovisi o djelu tribine na kojoj se nalaziš, ali sad se iz glave mogu sjetit barem pet lošijih navijanja na Maksimiru ove sezone.

    O vođama i načinu na koji vode navijanje neću jer ovo nije mjesto da se to komentira, niti je 99% kompetentno da o tome priča, ali imam samo jednu primjedbu na cjelokupno navijanje a to je izostavljanje zapada. Atmosfera na stadionu bila je teška pozitiva, šteta šta ih se dva tri puta nije uključilo u navijanje, pogotovo nakon što su ustali i zapljeskali sjeveru kada je završilo “ajmo plavi” na tri djela tribine.
  • ShanKu
    329
    Svaka čast navijačicama oko mene na sjeveru, navijaju bolje od nekih dečki, koji očito ne dolaze navijat.. :clap: A sve drugo, odlično je bilo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.