• Petar86
    572
    Pod Jakirom je ocito nepozeljno odigrati dobro na neprirodnoj poziciji, jer te onda zabetonira na njoj.
  • mali M
    3.3k
    Nevistić- Ristovski, Theo, Perković, Gabriel- Mišić, Sučić- Špika, Baturina, Hoxha- Petkomarcio amoroso

    Znači ništ novo, sve po starom i mučenje... Kad vidim Špiku i Hoxhu muka mi dođe. Ima odlične igrače i za 442 i za 532 i za 4141, ma za sto kombinacija, al bude naš mag na klupi udarao po istom bubnju već stoti put u nadi da je ova tekma ono zrno koje koka ubode tu i tamo...
  • Mlađi referent
    10.4k


    Taj problem traje kod nas puno duže od Jakira
  • hardek
    1.4k
    Volio bi vidjeti Brodića i Ogiwaru danas u prvoj postavi i 30 minuta za Roga
  • Marley
    779
    e dosla sam ovdje na Zonu u bijegu sa sportskih portala na fejsu, jer bih za svaki napisani komentar dobila desetak friend requestova :roll:
    Tak da nemojte me sad jos i ovdje zayebavat cak i NA NEVIDJENO :lol:

    Salim se, hvala na upozorenju idem onda autom :blush:
    P.S. cijenim dobar humor uvijek :ok:

    E nista nisam spavala nocas, toliko uzbudjenje da se pitam sto je meni ovo trebalo hahahah...
    Samo se nadam da necu pasti u trans cim nasi igraci izadju na teren, euforija is my middle name :smile:
  • recikaj86
    90
    I opet sanjam tisuće te bodre, a sjever složno grmi ori se!
  • Ijayi Atiemwen
    334
    Rile treba postat rotacijski igrac. RPG desno, i mogao bi Ogiwara ljevo danas. Trebamo iskoristit ronaela na svojoj prirodnoj poziciji
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne bi imo protiv i da se proba ista taktika ko u kupu, 2 napadaca, rotacija u izgradnji napada di se otvara sa 3 iza (gabriel se spusti kao treci stoper) a ogiwara se dize na krilo, cak japancu vjerovatno i bolje paše igrat tako zbog ofanzivnih kvaliteta i izvrsnog centarsuta a u 16m ce imat vise meta jer ce bit i kule tu. Spika desni wingback.
  • Marley
    779
    Svakako se nadam dva napadaca. Razlika mi je nebo i zemlja kako to izgleda.
  • Nemrem igra Dinamo
    399
    Danas nažalost praćenje s mobitela ili daj Bože nekog TVa, nisam u ZG... :roll:
    Nadam se da bu opet taktika iz Kupa 4-4-2, to smo brutalno odigrali u 1. pol na Titogradu.
    A i Kule je zaslužio da opet starta od prve minute...
    Ovaj put očekujem da iskoristimo sve šanse koje stvorimo i napuni o mrežu Istre.
  • recikaj86
    90
    Skini si aplikaciju hrti bude prijenos na hrt 2.
  • DiddyGuela
    826
    Ne ocekujem vece rotacije danas kao ni do kraja sezone. Moramo nastaviti niz rezultata koji je dosao kao plod standardizacije prvih 11. Nemamo zasto odmarati, punom snagom svaku do kraja!
  • Nemrem igra Dinamo
    399
    Tnx, imam Maxtv to GO, tak da sam osiguran, al bi radije TV neki, ak nađem :wink:
  • Cosey
    433
    Pripazite danas na promet, posebno svi koji idu javnim prijevozom i sa zapada.
    Opet sve preusmjereno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.